Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняКубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Кубки України зі заочних шахів

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime19.05.10 7:05

Перше повідомлення в темі :

????????? ??????? ????? ??????? (????) ???????? ????? ????? ?????? ??????? ?? ????? ??????? ?? ??????? ?????. ???????? ?????? ??????????? ?? ????????? ?? ?????????? ????????? ??’???? (????? 6 ????? ???????, ????????? ?? ???????? ?????? 7 ?? 8 ????? ???????) ?? ?? ??????? ???? (????? ??? ????? ??????? (e-mail); ????????? ?V ????? ??????? (e-mail).

????? 6-?? ????? (15 ?????????) ?????????? ?:

?) ???????? (1-3 ?????) ?????? 5-?? ????? ??????? ? ??????? ????? ????????? ??????;

?) ???????? (1-2 ?????) ?????????? 6-?? ????? ??????? ? ??????? ????? ????????? ?????? (????? ?? ?????????? ????? ????????????????? ???????; ????? ? ?????????? ????? ????????? ???????)

?) ???????? ?????? ??????? ? ????????? ???? ?? ????? 2325 ?? ??????;

?) ?????????? ? ??????? ?????? ??????? ? ????????? ???? ?? ????? 2400 ?? ??????;

?????????? ????? ??????? ??????? ????? ?????? ? ????????? ???????? ??????.

?? ?????? ? ?????????? 7-?? ????? ??????? (???????? ?? 7-9 ????????? ? ??? ????) ???????????? ???????? ? ????????? ???? ??????? ?? 2100. ?? ?????? ? ??????????????? 8-?? ????? ??????? (???????? ?? 7-9 ????????? ? ??? ????) ???????????? ??? ????? ????, ?? ?? ????? ?????????????? ?? ?????? ????????? ???????.

????? ??? ????? ??????? (E-mail) ?????????? ? ??????? 2010 ???? ?? ??????? ????.

?????? ???? ??????????? ? ??? ?????. ????? ??? ????? ???? ??????????? ? ???????? ???????????? ?????, ????????? ????????? ???????????? ?????, ???, ???? ?? ??????, ? ?????????? ??? ????????.

????????? – ??? ??????? ????? ????. ??????? ?? ???????, ?? 11 ???????. ????????? (1-2 ? ?????????? ??? ????????? ????????), ???????? ? ????? ?V ?????. ????? ?V ????? ???? ??????????? ???????? ? ???????? ??? ?? ?????????? ??????????.

???????? ?????? ? ??????? ??????????? ??? ??? ?? ???, ??? ??????? ?? ????? ? ?????????? ?????????. ??? ???? ? ????????? ?????? 2400 – 75 ???., ????? 2400 – 100 ???. ????????? – 60 ???, ?????????????? (8 ?????????) – 40 ???.

?????? ?? ?????? ? ????????? ????????? ?? ?????? ?????? ??????????????? ????????, ???????? ?????? ?????????, ?/? 41 ?. ???? -146, 03146. , E-mail: bar1950@ukr.net ; ???. (044) 403-23-22; ???. (067) 500-80-73.

?????? ?? ??????? 6 ?? ??? ???????????? ?????? ????????? ?????????. ????? ??????: ????????, ??'? ?? ??-????????; ????, ?????? ? ??? ??????????; ?????????? ??????, ??????; ????????? ??????????; ????? ??????? ??????; ??? ????????? – ???????? ?? ?????????? ??????. ????’?????? ??????? ????? ??????? ???: ?) ?????? ?????? ?) ?????? ?????? ?)????? ??????, ??? ?????? ? ?? ??????? ?) ????? ?? ???????, ??? ?????? ? ?? ?????. ?? ?????????, ??? ????????????? ????????? ?????? ? ????? ???????????? ???? ??? ? ???? ???????. ??? ??????? ?????? ??? ?? ??????? ????? ????????? ????? ?? ?????? ?????????? ?.?. (??????????????? ?? ??????????? ???????? ?? E-mail) nickolaj@stel.sebastopol.ua

?????? ?? ?????? ? ???????? ????????? ?? ??????? ????: ?/? 26005055014121 ? ????? ??? "?????????" ? ?. ?????; ??? 300766 ; ???.??? 26395770. ????’?????? ????????? ??? ???? ????????? ?????? ?? ???? ??????????? (???????? ??????, ??????? ??????, ???????? ??????, ??????????? ??????).

????? ?????? ?????? ?? ?????? ? ????????? ?? 30.05.2010 ?. ??????, ?????? ???????, ?????? ???????????? ?????? ? ??????? ????????? ????????? ?????.



????????? ???? ??????? ?.?.

?????????????? ???????? ???? ???????? ?.?.
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime05.11.10 2:18

Тільки учасники ФЗШУ допускаються ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime05.11.10 3:26

Да. Може на вихідних зустрінемся в шаховому. Я все розкажу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime15.11.10 2:10

Положення про ЧУ все ще в міністерстві.

Цікаво вже дізнатися, що з розіграшами ЧУ керівництво там намудрило.

Моя думка така.
Було б дуже добре рпзробити ЄДИНЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЧУ яке б діяло на ВСІ подальші ЧУ, при цьому змінюючи лише дати проведення.

Чи дочекаємося ми такого УНІВЕРСАЛЬНОГО ПОЛОЖЕННЯ не знаю, проте хотілось би.

А що думаєте Ви, шановні форумці, з цього приводу. Пишіть свої думки з цього приводу.
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime15.11.10 8:18

Яка нам різниця що вони там понапридумували ?

_________________
Слюсарчук - шарлатан. Його перемога над Рибкою - липа і насмішка над шахами.
Це офіційна позиція УШФ.
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime15.11.10 8:38

Я стосовно чіткої схеми розіграшів ЧУ. А то цього року такі правила, на наступний інші. Було б добре, щоб одне положення діяло на багато років.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime15.11.10 10:21

Поки нема буде чіткої схеми у ФЗШУ, не буде ніяких чітких схем чемпіонату.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime18.11.10 9:52

Denchess пише:
Я стосовно чіткої схеми розіграшів ЧУ. А то цього року такі правила, на наступний інші. Було б добре, щоб одне положення діяло на багато років.
До 2008 року в Україні діяла чітка система заочних змагань, в тому числі і чемпіонатів України. Положення про чемпіонат України з шахів за листуванням планувало турніри на 8-10 років наперед і вся система чемпіонатів досить чітко діяла більше 40 років. Цю чітку систему поважав я, як президент ФЗШУ, так і всі мої попередники.
Але в 2008 році під гаслами "демократизації і прогресу" до влади в ФЗШУ прийшли повні ділетанти. "Демократизація" полягала в повному самодурстві (що хочу, те роблю) кількох чиновників федерації (п.п.Баранюк, Саєнко, Ярошенко), які за 2 роки зуміли знищити майже все, що було створено до того за 50 років.
А "прогрес" полягав в тому, що замість знищеного нічого бодай приблизно рівноцінного створено не було...
Великим "прогресом" наприклад, була проголошена пропозиція проводити чемпіонати з шахів за листуванням за принципами чемпіонатів по футболу. І кубки України з шахів за листуванням проводити за цими же принципами чемпіонатів по футболу. Very Happy
З точки зору шахового функціонера - ці пропозиції не просто дилетантизм, це - повне безглуздя... Twisted Evil
Очевидно, що вони ефективно втілені в життя ніколи не будуть, доведеться повертатися назад до звичної системи, але скільки часу буде загублено... Embarassed
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime18.11.10 21:37

Ну добре.
З теперішньою системою я частково знайомий.
Якщо можете, то напишіть схему розіграшів ЧУ до 2008 року. Тобто, за якою схемою проводився відбір в ті роки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime19.11.10 0:10

Denchess пише:
Ну добре.
З теперішньою системою я частково знайомий.
Якщо можете, то напишіть схему розіграшів ЧУ до 2008 року. Тобто, за якою схемою проводився відбір в ті роки.
Наприклад
http://dfcc.narod.ru/FCCU/NewsFCCU/2006/0001.html
або
http://dfcc.narod.ru/FCCU/Tournament/Chemp/RulesC21F22S23Q24A25B.html
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime19.11.10 0:35

Так. Я раніше вже бачив ці положення.
Що я можу сказати. В принципі нормально і те і інше. Проте є ще декілька "але".
1. Було б добре відмінити право участі одного гравця в більше ніж в одному турнірі одного етапу розіграшу.
2. Зробити систему відбору більш простішою (не 4 а 3 етапі відбору).

До речі Ви писали про так-звану "футбольну" систему відбору до фіналу в ЧУ. Це, я так розумію, будуть створені ліги шахістів з конкретним числом мість виходу в лігу вищого рівня, та "зону вильоту".
Якщо зможете, напишіть про це.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime22.11.10 6:24

Denchess пише:

До речі Ви писали про так-звану "футбольну" систему відбору до фіналу в ЧУ. Це, я так розумію, будуть створені ліги шахістів з конкретним числом мість виходу в лігу вищого рівня, та "зону вильоту".
Якщо зможете, напишіть про це.
Написати можу, питання в тому - чи зрозумієте написане (бо навіть я місцями не розумію).
Для простоти процитую із протоколу так званого "засідання Виконкому" від 10 липня 2010 року.
Цитата :

Запропоновано проводити чемпіонати України виключно за допомогою інтернет-зв’язку, а
для поштових турнірів залишити розіграш Кубка України та турніри відкритих чемпіонатів
областей і регіонів на правах пів- та чвертьфіналів Кубка України. Пропонується проводи-
ти старт нового чемпіонату України кожного року зі строком проведення 2 роки. Турніри
планується проводити у 3 лігах: вища ліга, перша та друга ліга. Ми маємо право мати ново-
го чемпіона України кожного року. Зараз ми маємо чемпіонів лише раз на 2 роки. Склад че-
мпіонату у вищий лізі та перших лігах (кількість в залежності від заявок) буде формува-
тись на основі ліцензій, старт 1 раз на рік у фіксований строк. Турніри другої ліги для всіх
бажаючих, старт по формуванню турніру. На перехідний період, переможці турнірів UKR-
24S1, UKR-24S2, що граються звичайною поштою, якщо вони до старту 24 фіналу чемпіо-
нату України не матимуть інтернет-зв’язку, отримають ліцензію на фінал наступного Куб-
ка України..
Sad Embarassed Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime22.11.10 7:37

Мені Ярошенко Ю. Т. висилав "версію" положення. Бачив я всі пункти. Що я можу сказати. Ну...- я особливо не в захваті. Особливо від такого пункту.
- турніри Другої ліги формуються по мірі набору учасників. Тобто безперервно.
Я схвалюю пропозицію проведення етапів ЧУ щорічно. Проте має бути КОНКРЕТНА СТАЛА ДАТА старту ліг. Як наприклад Вища ліга стартує 01.06 кожного року.
Чому б не зробити ТАКУ СТАЛУ ДАТУ для першої та другої ліги. І було б добре все ж відмінити так-званний "безперервний чемпіонат".
Крім того я є противником такого фактору як участь одного гравця в двох і більше турнірах одного етапу. На мою думку це не правильно.
Свої зауваження я вже відправив Ярошенку Ю. Т. Подивимся яка буде відповідь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime22.11.10 8:51

Denchess пише:
Мені Ярошенко Ю. Т. висилав "версію" положення. Бачив я всі пункти. Що я можу сказати. Ну...- я особливо не в захваті. Особливо від такого пункту.
- турніри Другої ліги формуються по мірі набору учасників. Тобто безперервно.
Я схвалюю пропозицію проведення етапів ЧУ щорічно. Проте має бути КОНКРЕТНА СТАЛА ДАТА старту ліг. Як наприклад Вища ліга стартує 01.06 кожного року.
Чому б не зробити ТАКУ СТАЛУ ДАТУ для першої та другої ліги. І було б добре все ж відмінити так-званний "безперервний чемпіонат".
Крім того я є противником такого фактору як участь одного гравця в двох і більше турнірах одного етапу. На мою думку це не правильно.
Свої зауваження я вже відправив Ярошенку Ю. Т. Подивимся яка буде відповідь.
НІЯКА. Тобто відповідь може і буде, але буде вона ніяка. Якщо Ви пообіцяли "створити осередок", то поки Ви його не створите, то будуть ввічливі відписки, а після "створення" - на Ваші зауваження навряд чи хтось буде звертати увагу.
А щодо нововведень, то назвіть бодай щось, що покращиться, тобто що стане зручнішим і досконалішим??? А я назову з десяток пунктів, що стане гірше. Навіщо треба нищити досконалу систему, яка зарекомендувала себе десятиліттями, якщо не здатен запропонувати бодай хоч приблизно рівноцінне? Evil or Very Mad

Запускати чемпіонати щороку - це маячня. Бо основний принцип всеможливих ліг (в тому числі і футбольних) що наприклад у вищу лігу 2012 року потрапляє скажемо перші 9 місць вищої ліги чемпіонату 2011року і перші 3 місця першої ліги чемпіонату 2011року. 3робити таке в заочних шахах, де турніри продовжуються 2 роки (і більше) - неможливо навіть теоретично.
А названих Вами недоліків в системі, що існувала десятиліттями - просто не було... No
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime22.11.10 10:17

Наскільки я зрозумів, то вся суть в осередку.
Кому ж це вигодно?
Повернутися до початку Перейти донизу
chesssenior

chesssenior

К-ть повідомлень : 157
Репутація : 5
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Кривий Ріг

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime30.11.10 6:39

Фінал 3-го кубку розпочався
http://www.iccf-webchess.com/EventCrossTable.aspx?id=23780
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime30.11.10 7:31

Да. Це вже радує. План керівництва ФЗШУ підтверджуеться. Значить скоро вже можна очікувати на старт ліг ЧУ.
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime30.11.10 8:42

Турніри за Кубки України (звичайною поштою) також стартували влітку 2010 р. Це фінал 6 Кубка України (звичайною поштою) http://www.iccf-webchess.com/EventCrossTable.aspx?id=23087
½ 7 Кубка України (звичайною поштою) http://www.iccf-webchess.com/EventCrossTable.aspx?id=23088 та ¼ 8 Кубка України (звичайною поштою) http://www.iccf-webchess.com/EventCrossTable.aspx?id=23089
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime30.11.10 9:34

Раз Ви вже підняли тему КУ, тоді запитання по темі.
ЧОМУ ОДИН І ТОЙ ЖЕ ГРАВЕЦЬ, ЯКИЙ ОТРИМАВ ПРАВО ГРАТИ В ФІНАЛАХ 6-ГО КУ ЗВИЧАЙНОЮ ПОШТОЮ, ТА 3-ГО НА СЕРВЕРІ НЕ МАЄ ПРАВА ГРАТИ ОДНОЧАСНО І ТАМ І ТАМ.
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime30.11.10 9:56

До речі. "зрушились з мертвої точки" четвертьфінали 25-го, та півфімали 24-го ЧУ звичайною поштою. Обновлені результати в турнірах станом на 30.11.2010. Перед цим була дата оновлення - 14.05.2010
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime30.11.10 10:36

Denchess пише:
Раз Ви вже підняли тему КУ, тоді запитання по темі.
ЧОМУ ОДИН І ТОЙ ЖЕ ГРАВЕЦЬ, ЯКИЙ ОТРИМАВ ПРАВО ГРАТИ В ФІНАЛАХ 6-ГО КУ ЗВИЧАЙНОЮ ПОШТОЮ, ТА 3-ГО НА СЕРВЕРІ НЕ МАЄ ПРАВА ГРАТИ ОДНОЧАСНО І ТАМ І ТАМ.

А хто саме цей гравець?
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime30.11.10 19:54

В мене є така інформація, а прізвище особи я називати не буду з особистих міркувань.
Повернутися до початку Перейти донизу
???????
Гість
Anonymous


Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: КЧУ   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime30.11.10 23:52

Юрий Трофимович, что там с командным Чемпионатом? Он состоится? Сколько заявок подано?
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime01.12.10 2:06

18 КЧУ стартує у 1 кв 2011р. Вже є 9 заявок. Найближчим часом чекаємо ще 2-3 заявки і будемо затверджувати Положення.
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime01.12.10 2:08

18 КЧУ стартує у 1 кв 2011р. Вже є 9 заявок. Найближчим часом чекаємо ще 2-3 заявки і будемо затверджувати Положення.
Повернутися до початку Перейти донизу
???????
Гість
Anonymous


Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: КЧУ   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime01.12.10 3:26

Спасибо
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Кубки України зі заочних шахів   Кубки України зі заочних шахів - Сторінка 2 Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Кубки України зі заочних шахів

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Федерація заочних шахів України
» Питання керівництву Федерації заочних шахів України
» Фінал 25ЧУ із заочних шахів на сервері ІКЧФ
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: ФЗШУ: поточні питання і проблеми-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми