Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняОбращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime01.09.10 8:51

Перше повідомлення в темі :

Доброго дня ,шановні колеги!!!
Прийшов час знову поспілкуватися з Вами ,адже я на зїзді обіцяв спілкуватися з Вами і думаю, що я дотримуюсь свого слова.Ось "підкралася вже осінь",пора підвести деякі підсумки.
Спойлер:
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime23.09.10 6:01

valpetry пише:
Кльово! Стільки цікавого за останні півгодини! По-моєму є тільки два виходи:

1. Савчур, Баранюк сідають в якомусь кафе, десь в тихому куточці на теренах України і вирішують всі непорозуміння за чашкою кави або чаю.
2. Якщо п. 1 не виходить то є тільки одне рішення, - відома російська нефензурна фраза на двох в одному напрямку!!!

Ще на початку липня 2008 року я сів в тихому куточку з членами нинішньої "дружньої команди і ради того, щоб вони почали бодай щось робити - я пішов їм у всьому назустріч. Ніби вирішили всі непорозуміння, розробили план дій і склали про все протокол (при необхідності можу оприлюднити).. А що далі?

А далі я зробив майже все, що обіцяв (майже тому, що по деяким питанням я в останній момент дав відбій, коли стало очевидним, що мене "кидають"), а ось шановні колеги не зробили НІЧОГО з того, що обіцяли. Тобто мене просто "кинули".

Потім на так званому позачерговому зїзді, незважаючи на те, що мене відверто "кинули" ія знову пішов назустріч і також про все домовились, а потім ще й уточнили з паном Баранюком в присутності "гарантів" - шанованих мною панів Філіповича і Шеретюка. А що далі?

А далі я зробив все, що обіцяв, а пан Баранюк не зробив НІЧОГО з того, що обіцяв як на самому "зїзді" так і після того... Тобто мене знову "кинули", на цей раз уже грубо, по-свинськи, а пан Баранюк ще й розіслав "простиню" на сотню інтернет адресів, де похвалявся, як мене спритно обдурили.Я цього листа не отримував, може Ви отримали - так виставте тут на форумі, щоб змогли всі почитати...

І після всього Ви мені знову пропонуєте сідати з паном Баранюком в тихому куточку...А навіщо? Щоб мене кинули втретє і потім цим хизувались?
А Ви самі сіли би в тихому куточку з людьми, які Вас двічі вже грубо "кинули"? Evil or Very Mad
Та ще й прекрасно знаючи, що про що би Ви знову не домовились - Вас неодмінно "кинуть" і в третій раз... Twisted Evil
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime23.09.10 6:12

serg_kovalsky пише:
Шановні адміни, перевіряйте, будь ласка, рекламу, яку пропонуєте клікати, мій антивірус свариться на вязание крючком и спицами ...............
Клятий антивірус! Very Happy
Він у всьому винен!! Mad
Тільки яке відношення це має до теми?
А... може я здогадався - керівний склад ФЗШУ Ви не можете викласти на форумі мабуть також тому, що Ваш антивірус свариться і не пропускає??? Shocked Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
Sv_lav

Sv_lav

К-ть повідомлень : 18
Репутація : 0
Дата реєстрації : 24.06.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime23.09.10 7:40

Дійсно, чому пан Ковальський не викладе тут документи, які має? Rolling Eyes
Ще цікаво було б почути думку (чи своє ставлення) щодо питать, піднятих паном Савчуром, авторитетних у заочному світі панів Андрющенко та Єременко.
Вони, напевно, могли б значно прояснити ситуацію ...
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime23.09.10 8:08

Sv_lav пише:
Дійсно, чому пан Ковальський не викладе тут документи, які має? Rolling Eyes
Ще цікаво було б почути думку (чи своє ставлення) щодо питать, піднятих паном Савчуром, авторитетних у заочному світі панів Андрющенко та Єременко.
Вони, напевно, могли б значно прояснити ситуацію ...
Действительно Еременко и Андрющенко(его логин на форуме nickolaj)
смогли прояснить ситуацию!
Хорошие судьи и грамотны люди!
А главное всегда вовремя, понятно и качественно отвечают на вопросы (проверено на деле)!
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime23.09.10 10:05

kpripper пише:
Жах, скільки тексту ! Shocked
Я також жахливо не люблю довгі листи ні читати, ні писати.
Але як можна в кількох словах описати проблеми, що накопичувались десятиліттями?

Коли створювалося ФЗШУ, то одною з умов і вимог до членів керівних органів було те, щоб питання, що входить до компетенції керівних органів обговорювати тільки в межах керівних органів. Тобто не виносити сміття із хати. І в перші роки йшли у нас гарячі спори, але врешті-решт приходили до якогось рішення, а рядові члени про більшість проблем і не знали. Але спокійна методична робота не влаштовувала професійних скандалістів... і пішло поїхало...

На так званому "позачерговому зїзді" (і після того також) домовились, що обговорення проблем проводимо тільки в межах керівних органів. Я цього до сих пір дотримувався, нічого рядовим членам не розсилав. Але, наприклад, пан президент демонстративно начхав на цю домовленість (як, до речі, на всі інші), як тільки я йому передав печатку.

За останні два роки шановними колегами розіслано кільканадцять таких "простинь", як зараз розіслав пан Ярошенко. Тільки в останньому листі пана Ярошенка міститься більше 20 тверджень про мене і про ФЗШУ, які не просто не відповідають дійсності, а є відвертими нісенітницями, які паплюжать не тільки мою честь, але паплюжать честь і авторитет самої ФЗШУ. Бо тільки така наївна людина, як пан Ярошенко, може вважати, що він своїм листом зміцнює авторитет ФЗШУ. Smile

На форумі тут багато хто бажає давати добрі поради, так ось скажіть, що в такій ситуації робити МЕНІ?
Поскільки я не реагую на весь цей потік відвертої неправди, то багато хто з шановних колег (які не входять до керівних органів, а просто є рядовими членами) звинувачують мене в тому, що я мовчу тому, что з усім згоден і мені нічого сказати.

Не реагують на все це і ведучі шахісти і досвідчені функціонери, наприклад що гуртувалися навколо "першого" і "другого" сайтів ФЗШУ - відповідати на листи рівня останнього листа пана Ярошенка більшість із них мабуть вважає нижче своєї гідності. Не коментують нічого пани Єременко і Андрющенко - єдині з нинішньої "команди", які бодай у вузькій спеціалізації, але все-таки вміють щось робити. Не реагує і сам пан Ковальов, не витримують тільки його молоді помічники, бо занадто вже відвертим і цинічним є знущання і глузування з їхнього шефа...

Але коли ніхто не реагує, то після цього складається ситуація, характерна і для цього форума, коли шановні колеги пишуть
Expert пише:
Но я читал много отзывов о бывшем президенте - господине Савчуре и ВСЕ ОНИ НЕГАТИВНЫЕ!
Тобто якщо ніхто не буде реагувати на "простині" типу останнього листа пана Ярошенка, то цим я і інші колеги, які вважають нижче своєї гідності на таке реагувати, позбавляємо своїх "рядових" колег іх права мати правдиву і достовірну інформацію.

Якщо ж я буду реагувати на такі листи, як останній лист пана Ярошенка, то всі почнуть говорити, що я такий же, як і всі... До речі, це мені вже сказали на цьому форумі і це при тому, що я за останні два роки нікому з рядових членів нічого такого не розсилав. А що буде, якщо я дійсно почну розсилати...

І останнє. Заочні шахи в Україні в катастрофічному стані. Не думайте, що класичне "моя хата скраю" когось врятує. Якщо після Білорусі заочні шахи будуть знищені і в Україні, то може розпочатись ланцюгова реакція (наступною мабуть буде Росія, де уже є великі проблеми) яка неминуче призведе до знищення ІКЧФ (уже зараз є значні проблеми з фінінсуванням сервера), і тоді байдужі до всього шановні колеги з позицією типу
Прскр пише:
Единственная радость - есть возможность играть в интернете (в т.ч. на сайте ИКЧФ), и взирать свысока на все эти функционерские разборки.
Будуть позбавлені і своєї єдиної радості... Basketball
Повернутися до початку Перейти донизу
forester

forester

К-ть повідомлень : 252
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.09.2010
Звідки : Київ

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime23.09.10 17:36

Fedir_Savchur пише:

На форумі тут багато хто бажає давати добрі поради, так ось скажіть, що в такій ситуації робити МЕНІ?
Зверніть увагу як написано слово "МЕНІ".
Або ще:
Fedir_Savchur пише:

Якщо ж я буду реагувати на такі листи, як останній лист пана Ярошенка, то всі почнуть говорити, що я такий же, як і всі...

Заниженою самооцінкою пан явно не страждає.
Повернутися до початку Перейти донизу
valpetry

valpetry

К-ть повідомлень : 78
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.05.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime23.09.10 18:46

Шановний, Федір Федоровичу! Може, я щось пропустив, з усіх тут Вами викладених питань Ви до МінМолодьСпорту не звертались? Яка їх реакція і відношення? Дякую
Повернутися до початку Перейти донизу
valpetry

valpetry

К-ть повідомлень : 78
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.05.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime23.09.10 18:55

З приводу відсутності коментарів від Андрющенко і Єременко!
Не буду їм суддями і не адвокатами, але я думаю що завдяки таким людям ще існують заочні шахи в Україні, звичайні трудяги, таких би більше, може і більше турнірів проводилось в Україні і більше наших співвітчизників виступали у міжнародних турнірах.
Не лізьте хлопці до цьої брудної білизни. Робіть свою справу і дай Бог Вам здоров`я і натхнення у Вашій справі!
Повернутися до початку Перейти донизу
serg_kovalsky

serg_kovalsky

К-ть повідомлень : 16
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime23.09.10 20:40

Доброго дня.
Я одразу чітко написав в який спосіб я надсилатиму інформацію про керівний склад ФЗШУ.
Так і роблю. Всі зацікавлені в цій інформації вже її отримали.
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime23.09.10 23:00

valpetry пише:
З приводу відсутності коментарів від Андрющенко і Єременко!
Не буду їм суддями і не адвокатами, але я думаю що завдяки таким людям ще існують заочні шахи в Україні, звичайні трудяги, таких би більше, може і більше турнірів проводилось в Україні і більше наших співвітчизників виступали у міжнародних турнірах.
Не лізьте хлопці до цьої брудної білизни. Робіть свою справу і дай Бог Вам здоров`я і натхнення у Вашій справі!

cheers Присоединяюсь к хорошим словам!
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime24.09.10 8:20

valpetry пише:
Якщо дві розумні людини не бачать очевидного виходу із ситуації? - то вони не побачать його НІКОЛИ!
Цікаво, а хто ці двоє розумних людей? Shocked Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime24.09.10 9:14

valpetry пише:
Шановний, Федір Федоровичу! Може, я щось пропустив, з усіх тут Вами викладених питань Ви до МінМолодьСпорту не звертались?
Вирішення яких із піднятих мною питань входить до компетенції МінМолодьСпорту?
Навіщо звертатися до МінМолодьСпорту в питаннях, які НЕ входять до її компетенції?
valpetry пише:
Яка їх реакція і відношення?
Тут треба би розповідати довгу передісторію, може десь частинками...
Керівники на рівні міністрів і їх заступників переважно не підозрюють про існування заочних шахів, а коли починаєш їм розповідати, що можна пересилати ходи в листах - то це ще якось роблять вигляд, що розуміють, але коли пояснюєш, що змагання продовжується інколи 3-4 роки, то дивляться, як на божевільного...
А щодо відношення, то якщо самим шахістам БАЙДУЖЕ, хто керує федерацією, якщо їм БАЙДУЖЕ, що це керівництво знищує заочні шахи, як вид спортивної діяльності, то чому це має хвилювати міністерство... Neutral
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime24.09.10 9:19

forester пише:
Шановний пане Федоре,
Я прочитав Ваші та інші повідомлення на форумі, а також листи, що розсилалися мені як рядовому шахісту - заочнику всіма сторонами конфлікту.
А давайте поконкретніше - скільки Ви отримали листів конкретно від мене ?

forester пише:
Стиль цих листів мене шокував.
Наша реальність досить жорстока. Батьки по-можливості оберігають дітей від цієї жорстокості, але вони виростають і рано чи пізно стикаються з реальністю, яка їх часто шокує. Тому якщо Вас щось шокує, то це означає тільки те, що Ви до того були погано поінформовані, як влаштована наша реальність...
Що стосується цих листів, то їх стиль трохи кращий, як був 5-10, а тим більше 20-30 років тому...А Вас навіть це шокує.

Коли я почав грати в заочні шахи, а було це десь 35 років тому, то заочні змагання в Україні проводив практично тільки Одеський шаховий клуб. Я в одному з перших же турнірів мав проблему з партнером, про що написав в оргкомітет змагання. Не отримавши відповіді в належний срок, написав ще раз, а в третій раз уже написав гнівну "простиню", яка принаймні за розмірами нагадувала те, що зараз розсилають шановні колеги.
Відповідь я все-таки отримав (від голови оргкомітету Павла Гризо), проблема частково була вирішена, але була дописка, щоб я зайшов у гості, якщо буду в Одесі.

Через певний час я побував в Одесі і вирішив зайти до Павла Гризо "на розборки". І ось те, що я там побачив і почув - це був дійсно шок.
З'ясувалось, що Павло Гризо був інвалідом з дитинства (можливо навіть з народження), він сидів-напівлежав на ліжку (самостійно пересуватись не міг) і був обкладений кругом себе величезними купами із сотень отриманих листів і кількома підготовленими відповідями. Ми з ним проговорили десь годину... і ця година змінила все моє життя. Я зрозумів, яку титанічну роботу виконує ця людина і якими мізерними є мої проблеми (з моїм партнером по змаганню) в порівнянні з проблемами самого Павла Гризо.
Я звичайно вибачився за свій різкий лист. А він посміявся і дав почитати по кілька рядків із кількох листів, на які він якраз готовив відповідь.
А це вже був супершок... Найбільш невинне було мабуть те, що автор одного з листів пообіцяв прийти до пана Павла і набити йому пику (це інваліду з дитинства, який не міг самостійно пересуватися навіть в межах ліжка). А в кількох інших його обзивали такими словами, що було дивно, як ці слова папір на собі витримує...
В порівнянні з тими листами, те, що зараз розсилають один одному шановні колеги - це просто шедеври грамотності і освіченості... А Вас навіть вони шокують...

Я спитав пана Павла, як на такі листи взагалі можна відповідати... А він мені дав почитати одну підготовлену відповідь. На лист з брудною лайкою - спокійна, виважена відповідь по суті справи... Це мене вкрай здивувало, бо я цим хамам так би "гарно сказав"!!! А він знову посміявся і сказав приблизно таке - листи ці пишуть люди і шахісти-заочники. А людей треба поважати всіх, навіть якщо серед них є і відверті хами. Бо якщо на хамство відповісти хамством, то сам станеш хамом, а людину не зміниш, хіба від заочних шахів відлякаєш. Тобто на одного хама стане більше, а на шахіста-заочника - менше.
Хам зазвичай не винен в тому, що він такий - не його провина, що його так виховали.
І його перевиховати неможливо, особливо якщо він сам того не забажає. Тому єдина можливість - на власному прикладі виховати таке молоде покоління, для яких хамство не буде нормою, а самих хамів (в тому числі і серед шахістів заочників) буде значно менше. І я зрозумів, що саме це є справою всього його життя...

Після цієї розмови заочні шахи стали в певному сенсі і справою мого життя.
Як тут дехто образно каже, я запрягся у воза заочних шахів і тягну цього воза по нинішній день.
Спочатку був старостою практично у всіх турнірах, де я грав. Потім (після закінчення університету) мене направили в Одеську область на посаду, на яку через два тижні виходила жіночка з декретного відпуску... і я на 5 років став тренером з шахів в системі Одеського шахового клубу. Там я десь років п'ять (до його смерті) співпрацював з Леонідом Чепурним (тодішнім керівником заочників України), який методично і терпеливо навчав мене (і ще кількох молодих хлопців) всім мудростям організаторської діяльності в заочних шахах, передаючи по крупинкам весь неоцінений досвід кількох попередніх поколінь.

Тому, коли доля змусила мене у 2001 році очолити організацію шахістів-заочників, то мене вже нічого не могло шокувати. Я знав, що тих, хто бажає допомогти - майже не буде, зате горлопанів і критиків буде перевалювати за край. Що попереду адська робота, яку виконувати доведеться майже безплатно. І за цю адську роботу ніхто спасибі не скаже, зате "поливати" будуть на всю катушку... Тому все, що зараз відбувається, я сприймаю дуже спокійно. І мене дуже важко здивувати, а ось шокувати чимось - практично неможливо. Тому якщо хтось збирається мене чимось шокувати, то моя порада - не тратьте, куме, сили...

Вибачайте за чергову простиню, але тут наведено мінімум інформації, необхідної для того, щоб нинішні події не шокували Вас...
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime24.09.10 9:40

forester пише:
От Ви і мені закинули :
«P.S.Якщо хтось прочитав певний текст і нічого не зрозумів, то цей факт скоріше свідчить про рівень розумового розвитку того, хто читав, ніж про рівень грамотності того, хто писав...».
Я не бачу в цих словах ніякого "закиду". Це скоріше пропозиція подискувати, оскільки з Ваших перших послань я запідозрив наявність у Вас "іскорки" небайдужості до заочних шахів. Тому це певною мірою є прояв поваги до Вас, як до можливого цікавого опонента, але аж ніяк не "закид"....
Але дискусія між розумними людьми має проходити за перними правилами - чітко мають бути визначені предмет спору, термінологія а також способи аргументації і доказування. Тому я намагаюсь домовитись про певні правила. Наприклад, з цитованим твердженням Ви згідні, чи ні?

forester пише:
Стосовно футболу і бліцу. У цих видів спорту є майбутнє, а от у заочних шахів його, на жаль, немає Ви знаєте, що трапилося з шашками-64? Їх повністю прорахували. Те саме відбудеться і з шахами
Я можу побитись об заклад з будь-ким і на будь-яку суму, що років через 200 люди не будуть грати ні в футбол, ні в бліц, а ось шахи не будуть "прораховані" і через 200 років... Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
forester

forester

К-ть повідомлень : 252
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.09.2010
Звідки : Київ

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime24.09.10 10:53

Fedir_Savchur пише:

Я можу побитись об заклад з будь-ким і на будь-яку суму, що років через 200 люди не будуть грати ні в футбол, ні в бліц, а ось шахи не будуть "прораховані" і через 200 років... Very Happy
Через 200 років віддасте мені пляшку коньяку, якщо він ще буде, а не тільки заочні шахи. Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime25.09.10 8:28

Expert пише:
Sv_lav пише:
Дійсно, чому пан Ковальський не викладе тут документи, які має? Rolling Eyes
Ще цікаво було б почути думку (чи своє ставлення) щодо питать, піднятих паном Савчуром, авторитетних у заочному світі панів Андрющенко та Єременко.
Вони, напевно, могли б значно прояснити ситуацію ...
Действительно Еременко и Андрющенко(его логин на форуме nickolaj)
смогли прояснить ситуацию!
Shocked Shocked Shocked
Як можуть прояснити ситуацію люди, які при цій ситуації НЕ були присутні???
Пани Андрющенко і Єременко примудрилися не висловити (зайняти) принципової позиції по жодному важливому (доленосному) для ФЗШУ питанню. Жоден з них не був присутній (мали бути, але знайшли формальну причину не бути) ні на установчому зїзді ФЗШУ, ні на засіданні в липні 2008 року, ні на "позачерговому зїзді".

Ну, це пан Баранюк або пан Ярошенко (пан Саєнко - це окрема тема) можуть в своїх посланнях розповідати, що вони краще за мене знають, що відбувалося на тих засіданнях (та інших подіях) на яких я БУВ присутній, а їх і близько НЕ БУЛО...

До панів Андрющенка і Єременка у мене є ряд претензій, але невже Ви вважаєте, що в подібних питаннях вони можуть опуститися, наприклад, до рівня Баранюка... Embarassed
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime25.09.10 9:16

Баранюк – кидала...
Ярошенко – фальсификатор....
Еременко и Андрющенко – не решительные, есть к ним претензии....
И так далее и тому подобное....

«Все дураки, один я умный!»

Ей богу, только такие мысли приходят в голову, когда читаешь Ваш господин Савчур!



_________________
Завоевал право на участие в Полуфинале ЧМ!
Повернутися до початку Перейти донизу
Juan_Mal
Гість
Anonymous


Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime29.09.10 8:39

Похоже, что тут некоторые разговаривают сами с собой. ))) Эта тема явно уже никому не интересна. Мотивы оранжевой революции всем давно приелись. )))
Повернутися до початку Перейти донизу
Fenomen9
Гість
Anonymous


Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime09.10.10 0:20

Гончаренко Г.С.
вул. Р. Окіпної, 9, кв. 5
м. Київ
02002

м. Оріхів
30 вересня 2010 р.

Добрий день,
Георгій Семенович!

24 вересня 2010 р. отримав Вашого листа, відправленого Вами 21 вересня 2010 р. Здивований та глибоко вражений таким Вашим безапеляційним рішенням, щодо моєї партії в турнірі UKR-c24-sf2.
По-перше відмічаю те, що я с Ю. Ціраковським не мав честі грати в турнірі UKR-c24-sf2, тому що в турнір був включений, на підставі рішення № 6 від 25.08.2010 р. головного судді змагання Ковальова І.С., Ціраковський Сергій Володимирович, з яким я і грав.
Вже це дає мені підставу поставити крапку на Вашому сумнівному рішенні. Одначе, розуміючи, що Ви помилились (що категорично недопустимо при рішенні конфліктної ситуації, від якого до речі, залежить і результат шахової партії), хочу всеж продовжити свого листа до Вас – бо є що сказати по суті Вашого листа та Вашого рішення.
Спочатку задаю вам, Георгій Семенович, два запитання по суті.
1. Якими Правилами та Регламентами Ви користувались, приймаючи запізнілу апеляцію від Ціраковського С.В.?
Друге запитання можливо і не мало б необхідності задавати Вам, та все ж задаю.
2. Чому апеляція Ціраковського С. В., підкреслюю – запізніла, розглядалась без належних ділових паперів, моїх паперів , в яких я встановив перевитрату часу, та подав їх на розгляд і фіксацію головним суддею змагань в турнірі UKR-c24-sf2?
По самій суті Вашого листа, я маю сумніви, бо в ньому досить велика кількість порушень Правил,
Регламенту, Законів.
Це мав би бути офіційний документ, оформлений згідно правил офіційного – ділового стилю, щодо
писемної форми його реалізації (дивіться «Сучасні ділові папери», 3-є видання «А. С. К.», Київ, 2001 р.).
Тобто, це мав би бути протокол засідання Апеляційного комітету (витяг з якого Ви мали і
надіслати мені та всім, кого вважали за необхідне повідомити про рішення Апеляційного комітету) з усіма реквізитами:
а). дата проведення засідання Апеляційного комітету з приводу поданої апеляції Ціраковським С.В.;
б). перелік присутніх на засіданні;
в). що слухали на засіданні;
г). хто виступив на засіданні;
д). ухвала та прийняте рішення на засіданні;
е). по тому підписи всіх присутніх на засіданні;
ж). реєстрація за номером протоколу засідання в журналі запису протоколів.
Все це в Вашому листі відсутнє, як і відсутня дата подачі апеляції Ціраковським С. В. в Апеляційний комітет. Відомо лише, що Ціраковський С. В. писав листа Президенту ФЗШУ Баранюк А. І. (дивіться лист-звернення Президента ФЗШУ до нас шахістів-заочників, через засоби зв'язку Інтернет, в вересні 2010 року) в якому, зокрема пише: «… Подробно о конфликте в моей партии подробно сообщил Гончаренко Г.С.»
В своєму листі Ви зауважуєте, що Ціраковський С.В.: «О том, что ему зачтено поражение Ю. Циравский, узнал лишь из информации старосты турнира и обратился по этому поводу в Апелляционный комитет.». Знову ж таки, не має дати, коли Ціраковський С.В. отримав інформацію від старости турніру UKR-c24-sf2, Жолоба А.Ф.
Зауважу, що згідно норм та положень, якщо Ціраковський С.В. не отримав від головного судді листа з рішенням, то він мав би сам відіслати рекомендованого листа головному судді з проханням, яким чином вирішено питання про прострочення часу. Він цього не зробив. Тобто, Ціраковський С.В., погодився з рішенням головного судді про прострочення часу та зарахування йому поразки в партії Хворостянов А .– Ціраковський С. турніру UKR-c24-sf2.
Одначе, третього вересня 2010 року (це після майже 3-х місяців мовчання) Ціраковський С.В. надіслав мені листа (копію листа посилаю і Вам), в якому пропонує продовжити гру в нашій партії на тій підставі, що Президент ФЗШУ Баранюк А.І. призупинив прострочку часу, а головного суддю ніби-то звільнив від суддівства турніру UKR-c24-sf2. М’яко кажучи, це не є правда (знову зверніться до серпневого 2010 року листа Президента ФЗШУ до шахістів-заочників).
Дещо про самого Ціраковського С.В. Отримавши можливість та використавши ситуацію, що в нього погіршились відношення з головним суддею Ковальовим І.С., а у головного судді Ковальова І.С. з президентом ФЗШУ Баранюк А.І., Ціраковський С.В., вирішив «врегулювати» і свої справи, щодо прострочки часу йому в нашій з ним партії, та подати апеляцію в Апеляційний комітет, щоб і вирішити справу на свою користь. І таки вийшло! Не знаю яким чином, але точно не за «Правилами гри в шахи за листуванням», та Регламентом турніру UKR-c24-sf2.
По Вашому рішенню виходить, що «Правила гри в шахи за листуванням» та Регламенти турнірів, писані не для всіх: одні їх сумлінно виконують і мають ще і зауваження (дивіться п. 2 рішення у своєму листі), інші їх потурають та й ще девіденти з них мають. Оце так справедливість, гарантом якої Ви маєте бути, як один з керівників ФЗШУ?
А головне – це все мало б місце, якби Ціраковський С.В. своєчасно (наголошую на цьому) подав апеляцію, в чотирнадцятиденний строк, згідно «Правил гри в шахи за листуванням» та Регламенту турніру UKR-c24-sf2.
По тому ,прошу Вас, Георгій Семенович, дати мені відповідь за будь-яких обставин, на мого листа, бо маю намір, при неотриманні Вашого листа-відповіді на цього листа, звернутися зі скаргою до керівників Міністерства сім’ї, молоді та спорту, які затвердили цей турнір та його регламент, на Ваші неправові дії, відносно мене і всіх вказаних у Вашому листі, причетних до турніру UKR-c24-sf2.


30 вересня 2010 року. З привітом А. Д. Хворостянов
КМСУ з шахів.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime09.10.10 2:54

А ви ще другий лист не опублікували.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime12.10.10 10:32

Expert пише:
Баранюк – кидала...
Ярошенко – фальсификатор....
Еременко и Андрющенко – не решительные, есть к ним претензии....
И так далее и тому подобное....

«Все дураки, один я умный!»

Ей богу, только такие мысли приходят в голову, когда читаешь Ваш господин Савчур!
Це рекрасно, що читаючи мої послання Вам НЕ прийшло в голову когось зарізати, пристрелити чи згвалтувати!!! Cool
Бо якби Ви таке зробили, то (за вашою логікою) відповідальність за це мав би нести я... Crying or Very sad

Вибачайте, але якщо прочитавши мої послання Вам щось приходить в голову, про проблему шукайте не в моїх посланнях (особливо коли з того, що Вам прийшло в голову, у моїх посланнях нічого немає).
До речі - вираз "«Все дураки, один я умный!»" з точки зору логіки є відвертою нісенітницею - мені таке прийти в голову не може в принципі, як і будь-якій людині, ознайомленій з елементарними законами логіки.
Взагалі мені важко уявити, як можна грати в шахи без знань елементарної логіки.. No
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime12.10.10 21:51

kpripper пише:
А ви ще другий лист не опублікували.
Рішення Very Happy Апеляційного pirat комітету Evil or Very Mad Twisted Evil Laughing
Цитата :

----- Original Message -----
From: Олег Саєнко
To: e4_@ukr.net
Cc: Цираковський Сергій ; Хворостянов Анатолій Дем'янович ; Andriuschenko Nickolaj ; Ковальов Iгор Сергiйович
Sent: Tuesday, September 28, 2010 12:19 AM
Subject: Просрочка


Голові Апеляційного комітету ФЗШУ
п.Гончаренку Г.С.
Копії: президенту ФЗШУ п.Баранюку А.І.
Судді турніру п.Ковальову І.С.
Учасникам турніру
пп.С. Цираковському, А.Хворостянову.

Рішення Комітету по апеляції С.Цираковського
Радою Федерації одержано і взято до відома.
Голова Ради ФЗШУ О.Саєнко, 28.09.2010.


Sent: Monday, September 27, 2010 6:19 PM
Subject: Fw: Re[2]: просрочка
UKR-C24-sf2
Ковалеву И.С.
С/с: Цираковскому Ю., Хворостянову А., Жолобу А., Баранюку А.И.
Рассмотрена апелляция Цираковского Ю. на просрочку времени, объявленную ему судьей турнира Ковалевым И.С. , в партии с Хворостяновым А.
Установлено, что судья турнира Ковалев И.С. грубо нарушил процедуру рассмотрения и фиксации просрочки времени. Он не ответил на мотивированные возражения Цираковского Ю. по поводу объявленной Хворостяновым А. просрочки и не сообщил ему своего решения. О том, что ему зачтено поражение, Цираковский Ю. узнал лишь из информации старосты турнира и обратился по этому поводу в Аппеляционный комитет.
Ковалев И.С. проигнорировал запрос Председателя Апелляционного комитета на материалы, на основании которых была зафиксирована просрочка времени. Запрос был отправлен заказным письмом.
На основании вышеизложеного приняты следующие решения:
1. 1 . Удовлетворить апелляцию Цираковского Ю., отменив просрочку времени. Данное решение является окончательным и обжалованию не подлежит.

2. 2. Соперникам продолжить партию. К суммарному времени Цираковского добавить 25 штрафных дней, к суммарному времени Хворостянова А. добавить 5 штрафных дней за несвоевременную отправку заказного письма. Обратить внимание соперников на необходимость строгого соблюдения правил и регламента соревнования.

3. 3. Обратить внимание судьи турнира на более четкое выполнение своих обязанностей в соответствии с правилами игры по переписке.

4. 4. Обратить внимание членов исполкома на целесообразность привлечения Ковалева И.С. к судейству турниров.

Председатель Апелляционного комитета Г.Гончаренко

21 сентября 2010 .

Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime14.10.10 13:04

Fedir_Savchur пише:
kpripper пише:
А ви ще другий лист не опублікували.
Рішення Very Happy Апеляційного pirat комітету Evil or Very Mad Twisted Evil Laughing
Коментувати таке "рішення" вкрай важко... тільки кілька зауважень

1. В "рішенні" НЕ заперечується, що пан Цираковський в партії з паном Хворостяновим допустив перевитрату часу... Тобто НЕ заперечується, що партія ЗАВЕРШИЛАСЬ ПЕРЕМОГОЮ пана Хворостянова. Навіть якби після цього були би якісь процедурні порушення зі сторони СУДДІ турніру, то це не може вплинути на результат самої партії.

2. В "рішенні" НЕ заперечується, що пан Хворостянов дотримався всіх вимог правил, тобто вимогу фіксації перевитрати часу направив своєчасно як судді, так і партнеру, тобто НІЯКИХ ПОРУШЕНЬ не допускав.

3. В "рішенні" НЕ заперечується, що суддя турніру дочекався заперечень пана Цираковського і виніс рішення врахувавши аргументи ОБОХ сторін, тобто НІЯКИХ ПОРУШЕНЬ при винесенні не допускав.

4. Пан Гончаренко посилаючись на пана Цираковського стверджує, що суддя "не сообщил ему своего решения". Вибачайте, але суддя стверджує, що вислав рішення обом учасникам, а Хворостянов отримання підтвержує... Який сенс судді говорити неправду? А ось зацікавленість говорити НЕПРАВДУ з боку пана Цираковського - очевидна... Якби пан Цираковський стверджував, що він НЕ ОТРИМАВ рішення судді, то це ще б можна зрозуміти, але коли він стверджує, що суддя НЕ ВИСИЛАВ йому повідомлення про зарахування поразки, то це не просто неправда, це очевидний НАКЛЕП на суддю, за яке з боку Апеляційного комітету мала бути негайна ВАГОМА дисциплінарна оцінка.
А ось твердження пана Гончаренка, що суддя НЕ ЗНАЄ, що і кому він висилав, а сам пан Гончаренко це знає, та ще й краще за самого суддю - це вже за межами здорового глузду.

5. Пан Гончаренко посилаючись на пана Цираковського стверджує, що суддя " не ответил на мотивированные возражения Цираковского Ю. по поводу объявленной Хворостяновым А. просрочки"
Цікаво, а звідки це пан Гончаренко чи пан Цираковський можуть знати що написано в тому рішенні, яке пан Циракосський НЕ ОТРИМАВ? Якщо пан Цираковський ЗНАЄ, що написано в рішенні, то його твердження про неотримання Є ОЧЕВИДНОЮ НЕПРАВДОЮ. А якщо пан Цираковський НЕ отримав рішення, то твердження, що суддя не врахував його "вмотивовані заперечення" також Є ОЧЕВИДНОЮ НЕПРАВДОЮ, та ще й відвертим наклепом на суддю... Тобто в будь-якому випадку пан Цираковський стверджує ОЧЕВИДНУ НЕПРАВДУ. А пан Гончаренко замість того, щоб притягнути за це до дисциплінарної відповідальності, ще й повторює ці абсурдні твердження.

6. Якщо пан Цираковський не отримав своєчасно відповіді від судді, то він мав звернутися повторно. Але він цього не зробив. Дізнавшись про зарахування поразки він ЗОБОВЯЗАНИЙ БУВ НЕГАЙНО звернутися до судді і запросити копію рішення. Але він і цього не зробив.
Написавши скаргу в Апеляційну комісію (це через 3!!! місяці після зарахування поразки) , пан Цираковський ЗОБОВЯЗАНИЙ був вислати копії як пану Хворостянову, так і судді, (щоб вони змогли надати вмотивовані заперечення). Але він і цього не зробив. Суцільні грубі порушення... Twisted Evil

Пан Гончаренко, отримавши скаргу, ЗОБОВЯЗАНИЙ був дочекатись заперечень на скаргу пана Цираковського від пана Хворостянова та судді, але він не просто не дочекався, він ВІДМОВИВСЯ надати копії скарги зацікавленим сторонам, а потім вважає ПОРУШЕННЯМ з боку судді, що той не надав заперечень і пояснень (матеріали) на таку скаргу, яку той в очі не бачив.

"Апеляційний комітет" (а точніше одноосібно пан Гончаренко, що само по собі є щонайгрубішим порушенням) виніс рішення по "апеляції", не надавши іншим сторонам навіть тексту цієї "апеляції", а не те що можливість висловити свою точку зору....
Залишається загадкою, звідки у "Апеляційного нкомітету" звявся текс рішення судді, яке вони розглядали. Бо суддя і пан Хворостянов текст рішення в "комітет" не висилали, а як міг цей текст туди вислати пан Цираковський, який його від судді "НЕ ОТРИМАВ"???
А якщо у комітету НЕ БУЛО тексту рішення, то як вони його розглядали???.

Вибачайте, можна би ще навести десятки таких зауважень, але я і так написав забагато...

Читати подібні "рішення" і гидко, і сумно, і соромно... На жаль, майже все, що робиться зараз в ФЗШУ - виходить за межі здорового глузду...

Я пана Гончаренка знав, як порядну людину, але після того, як він став членом "дружньої команди"... як кажуть, з ким поведешся, того наберешся. Але я все ж трохи дивуюсь, як це він, пишучи такі "рішення" з сорому крізь землю не провалиться.... Embarassed


Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime15.10.10 9:08

kpripper пише:
А ви ще другий лист не опублікували.
Мені переслали ще один "шедевр" Laughing
Судячи з усього, це і є "апеляційна скарга" пана Цираковського, на підставі якої схвалено наведене вище "рішення апеляційного комітету" від 21.09.2010 року Sad
Цитата :

15.09.10, 20:18, "Цираковский Сергей" :

Уважаемый, Георгий Семенович!

Прочитал очередной бред от Ковалева. Хочу сообщить следующее. О том, что мне засчитано поражение он меня вообще не известил и поэтому мне не понятно какой пункт его решения я оспариваю. О поражении мне в информации сообщил староста турнира в информации о турнире которую я получил 27.07.10. О своих решениях нужно сообщать всем участникам, а не одному себе - пора об этом знать, а еще внимательно прочтите пункт 10 регламента.

С уважением..

З цього листа ніби очевидно, що пану Цираковському "порекомендували" написати скаргу на "Ковальова", але станом на 19.09.2010 року (тобто більше як через 3 місяці після ухвалення рішення і півтори місяці, як "дізнався" про рішення від старости) він все ще НЕ ЗРОЗУМІВ, що же в рішенні судді він має оскаржувати....

Але головна проблема не в цьому... Абсолютно неприйнятним є те, що УЧАСНИК турніру рішення СУДДІ називає "бредом".

Міжнародна федерація кілька раз обговорювала проблему взаємовідносин судді і учасника (один раз я при цьому був присутній) і кожного разу висновок був досить одностайним - посадова особа, яка отримує листи з подібними виразами стосовно судді змагання ЗОБОВЯЗАНА ДИСКВАЛІФІКУВАТИ такого учасника, (якщо це в межах її компетенції) або звернутися з проханням про дискваліфікацію до органу, який має на це право (якщо дискваліфікація не входить в коло обовязків його самого)

Апеляційний комітет має право фискваліфікувати, тому отримавши такого листа, пан Гончаренко ЗОБОВЯЗАНИЙ був просто дискваліфікувати пана Цираковського. Але цього не було зроблено, якраз навпаки - ухвалено абсурдне рішення на користь пана Цираковського... : Twisted Evil

Цікаво, до якого рівня моральної деградації треба опуститися деяким членам "дружньої команди" щоб зрозуміти, що вони не здатні виконувати ту роботу, за яку взялись... і що їм давно пора подавати у відставку (замість того, щоб морочити голову собі і людям)... Embarassed
Повернутися до початку Перейти донизу
valpetry

valpetry

К-ть повідомлень : 78
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.05.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime15.10.10 9:19

Хлопці! А коли ми будемо в Шахи грати? Якби після гри рукою на футбольному полі збирався колегіум суддів і приймав рішення, а після цього не починаючи матчу, це порушення розглядав апеляційний комітет, а ще і Верховний суд. Цікаво, а хто б тоді футбол такий дивився! В питанні з пересилкою ходів, мотивованими, чи не мотивованими затримками дуже багато підводних каменюк. Тому я думаю Апеляційний комітет, заради самої гри, прийняв правильне рішення подовжувати гру!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 3 Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Війна в ФЗШУ продовжується ?
» Рейтинговій комісії ФЗШУ
» Що за спам з посиланням на ФЗШУ ?!
Сторінка 3 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: ФЗШУ: поточні питання і проблеми-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми