Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняПитання керівництву Федерації заочних шахів України    Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Питання керівництву Федерації заочних шахів України

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
АвторПовідомлення
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime29.10.10 7:30

Вопрос №1 Кто из руководства ФЗШУ зарегистрирован на форуме?

Я знаю точно nickolaj - Андрющенко Н.Н.
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime29.10.10 21:42

Єременко yuriyar ще зареєстрований, chesssenior також був у керівництві, зараз не знаю. Савчур.
Повернутися до початку Перейти донизу
chesssenior

chesssenior

К-ть повідомлень : 157
Репутація : 5
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Кривий Ріг

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime30.10.10 4:37

chesssenior не у керівництві.. і ніколи не керував
Вопрос номер 1 всегда звучал по другому.Кто виноват?
Вопрос номер 2.Что делать?
Участников этого форума волнуют совсем другие вещи. Mad
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime30.10.10 8:32

Что волнует участников они об этом могут писать в этой теме!
Для начала хотелось бы узнать кому задавать вопросы!
Повернутися до початку Перейти донизу
chesssenior

chesssenior

К-ть повідомлень : 157
Репутація : 5
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Кривий Ріг

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime30.10.10 10:26

Какие проблемы?
Сегодня ко мне обратилось с десяток друзей по вопросам заочных шахмат.
Шахматистов должно волновать одно-где играть. Пишите в личку(можно по электронке) дам совет.
Повернутися до початку Перейти донизу
Juan_Mal
Гість
Anonymous


Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime30.10.10 12:23

А разве они могут ответить на какие то вопросы? Руководство Федерации заочных шахмат Украины между собой разобраться не может. Все ругаются между собой, делят что то. Еще и кучу спама на электронную почту присылают. Противно уже смотреть на все это. Уверен, что большая часть украинских заочников (не считая дедушек которые до сих пор играют письмами по почте) уже давно забили на федерацию и находят сами где играть. Благо возможностей хватает и платных и бесплатных, и официальных и неофициальных. Поэтому главный вопрос к руководству федерации: А зачем эта самая федерация вообще нужна?
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime30.10.10 19:50

Всім привіт!
А запитань і справді хватає.
Поставлю своє (хоч і не в цій темі).
Коли налагодиться система українських змагань (наголошую - саме УКРАЇНСЬКИХ)?
А то змагання в проекті є а в дійсності - постійно відкладаються.
Повернутися до початку Перейти донизу
chesssenior

chesssenior

К-ть повідомлень : 157
Репутація : 5
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Кривий Ріг

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime30.10.10 21:00

На це питання відповідь відома.
Федерації потрібні кошти(зараз це тільки членські внески і їх замало),требіа міняти все,реанімувати мертве це шлях у порожнечу.
Керівникам треба навчитися не брехати та бути відповідальними та чемними людьми.
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime30.10.10 21:19

chesssenior пише:
На це питання відповідь відома.
Федерації потрібні кошти(зараз це тільки членські внески і їх замало),требіа міняти все,реанімувати мертве це шлях у порожнечу.
Керівникам треба навчитися не брехати та бути відповідальними та чемними людьми.

cheers
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime31.10.10 0:46

Запитання до chesssenior.
Чи можетє Ви точно і чесно зазначити всі доходи і витрати на проведення одного турніру.
Ну наприклад 1/4 фіналу ЧУ на сервері, який все ще ПЛАНУЄТЬСЯ.
Повернутися до початку Перейти донизу
chesssenior

chesssenior

К-ть повідомлень : 157
Репутація : 5
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Кривий Ріг

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime31.10.10 5:27

Точно і чесно це зроблять організатори турніру(наскільки мені відомо це цілий комітет,
здоровий глузд підказує ,що це недешево).Прорахунок однієї партії на сервері раніше коштував один шв. франк(один бакс). Якщо хочете рахуйте. Ви згодні платити такі гроші
за турнір такого рівня-Вам вибирати. Турніри що завершуютьс зараз взагалі були позначні як нерейтингові-платити за прорахунок не треба....що буде зараз звертайтеся до керівників які приймають рішення.Створіть національний сервер-та заробляйте гроші.
Була дискусія того року, це питання вірішувалося на виконкомі,мав свою точку зору,але рішення було прийняте протилежне.У росіян ціни ще більші,але люди грають.
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime31.10.10 6:11

Дякую Вам за ін-цію.
Що стосується Росії. Я діивився їхні ціни. В переводі на наші - набагато більше. Якщо я не помиляюсь, то участь в 1/4 фіналу ЧР коштує 700 рублів. В переводі на наші це близько 160 грн.
Там всі гравці свої партії повністю окупляють.
Повернутися до початку Перейти донизу
chesssenior

chesssenior

К-ть повідомлень : 157
Репутація : 5
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Кривий Ріг

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime31.10.10 7:55

На мій погляд ,для шахіста Вашого рівня,розумніше було б , зразу, за менші гроші
грати наприклад на сервері у турнірі майстер (хингер-єксперт)класу,невідкладаючі цю подію на невизначений термін. А ціни більші тому,що і рівень організації і шаховий рівень вищий ніж наш.Але можна грати і безоплатно тут http://lss.chess-server.net/
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime31.10.10 18:46

А скільки коштує участь в турнірах М, Н та О класу?
Хто з ФЗШУ має підтвердити мою участь в турнірі?
Повернутися до початку Перейти донизу
chesssenior

chesssenior

К-ть повідомлень : 157
Репутація : 5
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Кривий Ріг

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime01.11.10 4:33

Звертайтесь до національного делегата ICCF Еременко Андрія,він все пояснить.


Останній раз редагувалося: chesssenior (16.12.10 8:43), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime01.11.10 7:27

Denchess пише:
А скільки коштує участь в турнірах М, Н та О класу?
Хто з ФЗШУ має підтвердити мою участь в турнірі?

Н, О - класс = 80,00 грн.
М-класс = 130,00 грн.

Кроме этого необходимо быть членом ФЗШУ (т.е уплатить ежегодный и вступительный взнос по 20 грн.)

На последнем конгрессе ИКЧФ-2010 в Турции принято решение снизить регистрационные сборы во все турниры ИКЧФ (снижение от 6 до 20%).

Обращаейтесь к национальному делегату Еременко А.
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime02.11.10 6:13

Я вже пару разів писав йому на електронку. Він чомусь не відповідає.
Тому запитання до Вас (як мені відомо, то Ви "пройшли шлях О та Н класів" і зараз граєте в М класі).
Якщо наприклад зараз перерахувати 80 грн. для участі в опен класі на р/р ФЗШУ. Чи буде здійснено перерахунок коштів на р/р ІКЧФ стосовно участі в турнірі?
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime02.11.10 6:59

Denchess пише:
Я вже пару разів писав йому на електронку. Він чомусь не відповідає.
Тому запитання до Вас (як мені відомо, то Ви "пройшли шлях О та Н класів" і зараз граєте в М класі).
Якщо наприклад зараз перерахувати 80 грн. для участі в опен класі на р/р ФЗШУ. Чи буде здійснено перерахунок коштів на р/р ІКЧФ стосовно участі в турнірі?

Уважаемый Denchess !
Обычно Еременко А.В. обычно отвечает очень быстро (максимум до 3-х дней)
Его электронный адрес:
Вот что он отвечал мне:
Письмо №1
Для участі у змаганнях ІКЧФ Вам, перш за все, потрібно стати членом ФЗШУ http://ccfu.org.ua/
Прошу для цього заповнити файл облікової картки (зразок додано) і повернути його мені з копіями на адреси:
- голови місцевого осередку в АРК Володимира Суседенка vladsusedenko@mail.ru
- Миколи Андрющенка nickolaj@stel.sebastopol.ua відповідального за організацію змагань е-поштою (зокрема, цього року планується старт чергового циклу змагань Кубку України),
- відповідального секретаря Юрія Ярошенка yuriyar@ukr.net
Також потрібно вказати своє прізвище та ім'я латинськими літерами - як Ви хочете їх бачити у змаганнях на вебсервері ІКЧФ http://www.iccf-webchess.com де відбувається переважна більшість змагань.
Після цього з вебсерверу ІКЧФ я вийшлю Вам тимчасовий пароль для реєстрації, і Ви зможете протестувати його у грі в безкоштовному і безрейтинговому міні-матчі з 2-х партій. Більшісь інших змагань ФЗШУ й ІКЧФ є платними (окрім, наприклад, участі в дружніх матчах команди України). Зокрема, турнірний внесок змагання, до якого Ви подаєте заявку, зараз дорівнює 80 грн. Вступний единоразовий внесок члена ФЗШУ - 20 грн, річний внесок за 2010 рік - 20 грн. Тобто, загалом потрібно буде зробити переказ 120 грн на р/р ФЗШУ в Імексбанку (реквізити вказані на головній сторінці сайту ФЗШУ).

З повагою й найкращими побажаннями,

Андрій Єременко

Письмо №2
Доброго дня, Шевкет!
За участь у турніру О-класу треба сплатити 80 грн і додати 20 грн вступного і ще 20 щорічного (за 2010 рік ) внеску ФЗШУ - разом 120 грн на р/р 26005055014121 у Філії АКБ "ІМЕКСБАНК"у м.Києві; МФО 300766; інд.код 26395770.
Потім повідомити номер квитанції переказу мені й президенту ФЗШУ Баранюку Андрію Івановичу bar1950@ukr.net
Після цього я надійшлю Вашу заявку турнірному організатору ІКЧФ, і протягом 7-10 діб Ви отримаєте повідомлення про старт (список партій просто збільшиться).
Плануються товариські матчі команди України з командами Іспанії та Фінляндії (участь з обрахунком рейтингу безкоштовна). Якщо Вас цікавлять такі матчі, будь ласка, надійшліть мені заявку, бажано, разом з файлом Ваших партій.
З повагою, Андрій Єременко

С уважением!


Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime02.11.10 7:50

Дякую за інформацію.
До речі Ви з першого разу вийшли в М-клас?
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime02.11.10 8:22

Denchess пише:
Дякую за інформацію.
До речі Ви з першого разу вийшли в М-клас?

Формально - тільки 1 місце , чи 2 рази 2 місце (рейтинг значення не має) у групі О, Н-класу є підставою для виходу у наступний раунд.

Від імені національної федерації Єременко А. має право заявити шахіста у М-клас без жорсткого виконання цих умов (але одночасно грати в різних класах забороняється).
Умова: Необхідно у Н-класі фінішувати з 4 і більше очками незалежно від місця у таблиці.
Крім того я грав в очні шахи та мав офіційні розряди.

У О-класі я набрав 4,5 2 місце
У Н-класі я набрав 4,0 поки що 1 місце партії закінчив
У вересні я був заявлений у М-клас.
На сегодні я маю 18 партій з результатом +9 =9 -0 та рейтинг 2124

Удачи
Повернутися до початку Перейти донизу
valpetry

valpetry

К-ть повідомлень : 78
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.05.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime02.11.10 8:43

Denchess пише:
Я вже пару разів писав йому на електронку. Він чомусь не відповідає.
Тому запитання до Вас (як мені відомо, то Ви "пройшли шлях О та Н класів" і зараз граєте в М класі).
Якщо наприклад зараз перерахувати 80 грн. для участі в опен класі на р/р ФЗШУ. Чи буде здійснено перерахунок коштів на р/р ІКЧФ стосовно участі в турнірі?
Краще не грайтеся з самостійним перерахуванням! Встановите звязок з Єременко, тоді і надсилайте. До речі на початку слідуючого року відбудуться Ювілейні турніри на ВебСервері ІКЧФ, для нових членів безкоштовно.
Пройти і О-клас досить-таки складно, так що розраховуйте на вперту боротьбу з суперниками! Бажаю успіхів!
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime02.11.10 9:01

Ще раз дякую. До речі я вже встановив зв'язок з Єремемко. Все гаразд.
Дуже приємно отримувати поради стосовно різних запитань від інших більш днсвідченіших гравців. Приємно, коли тебе розуміють, що ти відносно недавно в ФЗШУ.

Стосовно ювілейних змагань в квітні наступного року то як я розумію "новачки" - це ті гравці, які ще не мають нефіксованого рейтингу, тобто не петнули позначку в 12 завершених партій.
Я бачу, що дані змагання набирають досить широкої популярності серед форумців.
Повернутися до початку Перейти донизу
valpetry

valpetry

К-ть повідомлень : 78
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.05.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime02.11.10 19:52

Доброго дня, усім любителям шахів та користувачам цього форуму! На форумі є багато різних тем, "Командний чемпіонат України", "Заочникам України - до міжнародних турнірів", та багато інших. Давайте не розпорушувати теми, а то якийсь вінігрет виходить. І люди зацікавлені в конкретній інформації її не знайдуть. Якщо не знаходите необхідну тему? - заведіть її! На цьому форумі це дуже просто! Дякую
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2852
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime05.11.10 2:19

Звичайно , і навіть вітається. Кожна нова тема це плюс форуму.
Повернутися до початку Перейти донизу
bruce
Гість
Anonymous


Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Питання керівництву ФЗШУ   Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime05.11.10 3:05

"новачки" - це ті гравці, які ще не мають нефіксованого рейтингу, тобто не петнули позначку в 12 завершених партій.
"Новачки" - це ті гравці, які не зіграли жодної партії в турнірах ІКЧФ!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Питання керівництву Федерації заочних шахів України

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» ВІДКРИТИЙ ЛИСТ з питання виключної юрисдикції Федерації шахів України на території України і серйозних порушень правил Секретаріатом ФІДЕ.
» Федерація заочних шахів України
» Інтерв'ю президента Федерації шахів України В.Капустіна газеті "Дзеркало тижня"
Сторінка 1 з 6Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: ФЗШУ: поточні питання і проблеми-
Бесплатные форумы | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Поскаржитися | Останні теми