Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняРізниця в класі при грі в бліц Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Різниця в класі при грі в бліц

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
JuKa

JuKa

К-ть повідомлень : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 05.11.2011

Різниця в класі при грі в бліц Empty
ПовідомленняТема: Різниця в класі при грі в бліц   Різниця в класі при грі в бліц Icon_minitime05.11.11 9:36

Привіт ! Як вважаєте, за рахунок чого один гравець переграє іншого в бліц ? Я наприклад граю на планеті маю рейтинг 1700-1800, вище скочити не вдається. З людьми 1900-2000 відчутно важко грати. Грав навіть з гроссом кілька партій, програв звичайно, але нічого феноменального не побачив, якби не знав, що в нього рейтинг 2900, то би й ніколи не подумав. На перший погляд ну хай на 2100-2200 зіграв. То в чому ж різниця ? Мені важко грати з людьми з рейтингом 2000, їм відповідно з 2200, тим з 2400 і так далі, виходить градацій багато, але я не бачу суттєвих відмінностей в грі, може хтось підкаже ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Різниця в класі при грі в бліц Empty
ПовідомленняТема: Re: Різниця в класі при грі в бліц   Різниця в класі при грі в бліц Icon_minitime05.11.11 20:45

Есть такое понятие как квалификация шахматиста.
Лучше дебютная подготовка, знание большого количества теоритических и типовых позиций, качественный и глубокий расчет вариантов, меньше зевков, качественное построение плана игры и т.д. т.п.
Уступая в этих качествах высокорейтинговым игрокам, Вам тяжелее с ними играть, то же самое, что игроку с 2200 тяжелее играть с 2400...

_________________
Завоевал право на участие в Полуфинале ЧМ!
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Різниця в класі при грі в бліц Empty
ПовідомленняТема: Re: Різниця в класі при грі в бліц   Різниця в класі при грі в бліц Icon_minitime05.11.11 23:47

Я теж думаю, що на певному рівні найбільше значення мають знання типових позицій і план гри в них - все таки економить масу часу. Розрахунок варіантів має значення на будь-якому рівні. А на високому рівні потрібне ще й глибоке знання дебюту, та в принципі не лише дебюту а всіх аспектів гри.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Різниця в класі при грі в бліц Empty
ПовідомленняТема: Re: Різниця в класі при грі в бліц   Різниця в класі при грі в бліц Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Різниця в класі при грі в бліц

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Бліц+Скайп
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Майдан :: Все про шахи :: Бліц-
Створити форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми