Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняКолективна база заочних партій - Сторінка 2 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Колективна база заочних партій

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2852
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Колективна база заочних партій - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Колективна база заочних партій   Колективна база заочних партій - Сторінка 2 Icon_minitime10.12.11 21:07

Перше повідомлення в темі :

В інтернеті є багато сайтів, де грають в шахи, практично на всіх є команди. В деяких з них гравці колективно створюють бази партій, дебютні книги і т.д. щоб полегшити гру своїм колегам. Чи практикується таке серед наших шахістів, які грають на ІКЧФ ?

Якщо так, то де це все можна скачати ?
Якщо ні, то чому б не започаткувати таку практику ? Чи всім шкода ділитися своїми напрацюваннями ?

Думаю це буде позитивно в таких матчах, як "Україна-решта Європи".
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
srgyvc

srgyvc

К-ть повідомлень : 56
Репутація : 1
Дата реєстрації : 13.08.2011

Колективна база заочних партій - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективна база заочних партій   Колективна база заочних партій - Сторінка 2 Icon_minitime15.12.11 6:23

Цитата :
Не треба бути таким категоричним у висновках

Ну не знаю. Можливо, я і справді надто категоричний у висновках. Але це здорова категоричність, адже шахісти-заочники України навіть не мають офіційного форуму на базі сайту ФЗШУ.

Цитата :
Я повернуся до свого питання що зробили Ви член федерації по розбудові шахового заочного руху?

Я в заочних шахах лишень кілька місяців. Нажаль, покищо я нічогісінько не зробив для розвитку заочних шахів в Україні. І не думаю, що надалі зможу щось зробити тільки власними силами.

Вважаю, що на базі сайту перш за все потрібно створити форум, на якому обговорювати усі важливі питання. Впевнений, що вони будуть легко вирішуватися.

А так виходить що усі шахісти України без форуму децентралізовані, неорганізовані, не знають про проблеми, які виникли зараз у ФЗШУ, не можуть її обговорити один з одним.

В результаті цього шахісти-заочники Україні являють собою доволі в'ялу, кволу спільноту, не здату до самоорганізації та подальшого розвитку. Все що ми маємо зараз - це результат роботи керівництва ФЗШУ. Якби не вони - то зараз взагалі би був повний хаос.
Повернутися до початку Перейти донизу
 

Колективна база заочних партій

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Бази партій онлайн
» Скрипт для показу шахових партій на сайті
» Кубки України зі заочних шахів
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: Наші партії: аналітична робота-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Поскаржитися | Останні теми