Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняЗвернення до шахістів-заочників України - Сторінка 2 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Звернення до шахістів-заочників України

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Звернення до шахістів-заочників України - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Звернення до шахістів-заочників України   Звернення до шахістів-заочників України - Сторінка 2 Icon_minitime16.01.13 12:05

Перше повідомлення в темі :

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
шахістам-заочникам України

Шановні колеги!

На сайті ФЗШУ і деяких шахових форумах опубліковано „опус” під назвою „Офіційна відповідь Ради та Виконкому ФЗШУ на провокаційні «відкриті листи» невідомого автора”, текст якогоий ніби-то „затверджено рішенням сумісного засідання Ради та Виконкому ФЗШУ у інтерактивному режимі (обговорення з 20 по 25 грудня, голосування з 27 по 29 грудня 2012 р.)”

Хочу зразу заявити – насправді ніякого „сумісного засідання Ради та Виконкому ФЗШУ” в грудні 2012 року не було. Не могло було такого і раніше, бо проведення таких засідань не передбачено Статутом ФЗШУ. Тобто повідомлення про це засідання – це чергова цинічна зумисна неправда.

Судячи зі стилю згаданого тексту – його авторами є пани Баранюк А.І. і Ярошенко Ю.Т. Але якщо ще хтось претендує на співавторство, або якщо хтось „проголосував” за цей текст на „суміснму засідання Ради та Виконкому ФЗШУ”, то прошу їх проявити бодай стільки мужності, щоб про це мені відкрито написати на мою електронну адресу. Тоді я добавлю їх прізвища в якості відповідачів у моєму зверненні до суду.

В згаданому „опусі” стверджується –

„багато з вас отримали останнім часом «Відкриті листи до шахістів-заочників України».”

А потім – „Ясно, що листи пише одна людина, прикриваючись псевдонімами і всім зрозуміло, хто це. Але для вірності назвемо цю людину Анонімом.”

Дійсно – останнім часом, а точніше після незаконного „обрання” в 2008 році пана Баранюка „президентом ФЗШУ”, а пана Ярошенка – „відповідальним секретарем ФЗШУ” – через Інтернет були розіслані десятки відкритих листів до нинішнього „керівництва” ФЗШУ і до шахістів-заочників в цілому. Такі відкриті листи розсилав і я, і судячи по стилю цих листів – ще принаймні 4-5 чоловік. І з письмовими скаргами на діяльність „керівництва ФЗШУ” до різних органів державної влади зверталось до десятка різних людей – це про тих, про яких я знаю.

Тому твердження в „опусі”, що відкриті листи до шахістів-заочників України „пише одна людина, прикриваючись псевдонімами і всім зрозуміло, хто це.” – відверта цинічна неправда.

Бо такі листи писав і я – Савчур Федір Федорович. І зараз пишу я, і ніякими псевдонімами не прикриваюсь. Я завжди підписую свої листи власним прізвищем. На відміну від авторів згаданого „опусу”, які видають свій шедевр за підписом Ради та Виконкому. Автори „опусу” настільки бояться відповідальності за свою творчість, що не сміють назвати навіть справжнє прізвище людини, яку вони називають Анонімом. Бо „Аноніма” можна безкарно поливати лайном – він точно не звернеться до суду.

Те, що дехто останнім часом почав розсилати свої звернення під псевдонімом, має кілька пояснень.

По-перше, всі автори скарг і відкритих листів, які підписалися власним прізвищем – зазнали репресій. Їх або „позбавили членства” або з них відкрито знущаються, грубо порушуючи їх права – не допускають до участі в турнірах, поки не „покаються”...

По-друге, останнім часом спам-фільтри багатьох серверів не пропускають більше 20 однакових листів із однієї адреси – вони просто автоматично викидаються в спам. Тобто якщо хтось хоче оперативно розіслати більше 20 однакових листів і хоче, щоб вони дійшли до адресатів, то простіше всього створити кілька фіктивних скриньок і розіслати їх звідти.

Але для того, щоб розуміти такі елементарні речі, треба мати бодай одну клепку в голові. Те, що пани Баранюк і Ярошенко вже кілька раз про це пишуть, але ніяк це зрозуміти не можуть – мене зовсім не дивує.

Повертаючись до „опусу”, мене більш за все обурило з нього таке твердження:

„Анонім добре засвоїв принцип геббельсівської пропаганди – на 5% реальних фактів додаються 95% брехні та наклепу”

Це твердження свідчить тільки про те, наскільки добре засвоїли „принципи геббельсівської пропаганди” автори згаданого „опусу”. Або ті, хто за таке формулювання „проголосували”.

Бо якщо порівняти співвідношення реальних фактів і брехні та наклепу в відкритих листах, що розсилалися за минулі рік-два, і у відповідях на них панів Баранюка і Ярошенка (дивись сайти http://ccfu.org.ua, https://ukraine-chess.ukraine7.com , http://immortalchess.net) то співвідношення буде мабуть якраз до навпаки.

Про що повідомлялося у відкритих листах, що розсилалися або були опубліковані на згаданих сайтах за минулий рік?

1.Що нинішнє „керівництво ФЗШУ” було обране незаконно на так званому Позачерговому зїзді ФЗШУ 6 грудня 2008 року, проведеному з грубими порушеннями Статуту ФЗШУ і законодавства України.

2.Що всі засідання керівних органів ФЗШУ, починаючи з 2009 року, скликаються і проводяться з грубими порушеннями Статуту ФЗЩУ і законодавства України, тому є нелегітимними, а їх рішення – незаконними.

3.Що ФЗШУ не має договору про співпрацю ні з Міністе?рством осві?ти і нау?ки, мо?лоді та спо?рту Украї?ни, ні з Державною службою молоді та спорту України.

4.Що заочні шахи НЕ визнані видом спорту, що культивується в Україні.

5.Що ФЗШУ не є (і при діючому статуті не має реальних шансів стати) національною федерацією з виду спорту.

6. Що згідно листа Державної служби молоді та спорту України № К-200/43 від 27.04.2012 року, „діяльність Федерації заочних шахів України призупинено”.

7.Що так званий ІІІ з’їзд ФЗШУ був скликаний незаконно, на незаконному засіданні Виконкому.

8.Що на так званому ІІІ з’їзді ФЗШУ не було кворуму, принаймні тому всі його рішення є незаконними.

9.Що на так званому ІІІ з’їзді ФЗШУ був „затверджений” новий Статут ФЗШУ, текст якого ніде не оприлюднювався, публічно не обговорювався, багато положень якого суперечить законодавству України.

10.Що пан Кошмак НЕ є законно обраним президентом ФЗШУ.

11. Що пан Баранюк після своєї відставки НЕ має права виконувати обов’язки президента ФЗШУ.

12.Що міжнародна федерація ІКЧФ дискваліфікувала пана О. Бубира за корупцію і шахрайство (конкретніше - за вимагання 250 євро за нічию з партнером).

13.Що згідно наказу Укрдержреєстру №1509 від 03.09.2012р., прийнято рішення відмовити у реєстрації змін до Статуту та у взятті до відома інформації про зміни у складі керівних органів, що прийняті III З’їздом Федерації заочних шахів України 14.07.2012

14.Що згідно наказу Укрдержреєстру №1906 від 26.11.2012р., повторно прийнято рішення відмовити у реєстрації змін до Статуту та у взятті до відома інформації про зміни у складі керівних органів, що прийняті III З’їздом Федерації заочних шахів України 14.07.2012

15. Що турніри Першої та Другої ліги чемпіонату України з заочних шахів проводяться без належно затвердженого Положення про змагання.

16.Що „керівництво ФЗШУ” збирається на початку 2013 року провести нові абсолютно незаконні засідання Ради, Виконкому і скликати ще один з’їзд, який буде точно такий же незаконний, як і влітку 2012 року... і.т.д.і.т.п.

Всі ці ФАКТИ відповідають дійсності. Я це підтверджую. А саме заперечення цих фактів і є насправді брехнею і наклепом. Якщо пани Баранюк і Ярошенко з цим незгідні, то хай подають в суд НА МЕНЕ. А то воювати з міфічним „Анонімом” вони мастаки – хай вони посміють це зробити зі мною.

А ось що розповсюджують про мене пани Баранюк і Ярошенко на згаданих сайтах, тільки кілька цитат:

Пан Ковальов І.С. і пан Савчур Ф.Ф.виключені з ФЗШУ за розкольницьку діяльність,за спробу розвалу ФЗШУ,за не уплату внесків за агітацію не платити внески всіма шахістами в ФЗШУ.
23.12.2012 https://ukraine-chess.ukraine7.com/t675-topic#6523

Всем делегатам съезда разосланы заказные письма с уведомлением о вручении, в которых имеется вся необходимая информация. Савчур не делегат и даже не член ФЗШУ - с какого перепугу мы должны его приглашать?
14.07.2012 http://immortalchess.net/forum/showthread.php?p=267586#post267586

F.Savchur у нас в ФЗШУ известный мастер выскивать различные юридические казусы и трактовать их, как ему вздумается. Один пример: он отказывался созывать съезд ФЗШУ 7 лет (по Устваву - съезд проводится 1 раз в 4 года), мотивируя это тем, что съезд созывается по решению Президиума.
18.07.2012 http://immortalchess.net/forum/showthread.php?p=268676#post268676

Ф.Савчур исключен из членов Исполкома ФЗШУ, и лишен членства в ФЗШУ -см. Протокол Рады и Исполкома http://ccfu.org.ua/novyny/210-2011-03-07-17-46-20
13.07.2012 http://immortalchess.net/forum/showthread.php?p=267417#post267417

Не буду наводити всі абсурдні твердження, суть їх одна і та же – стверджується, що я „позбавлений членства”, не є членом Ради, Виконкому, не є головою Закарпатського обласного осередку ФЗШУ, не маю права звітувати на з’їзді ФЗШУ за свою роботу, на вимогу пана Ярошенка я маю порушувати Статут і незаконно привласнювати собі повноваження Президії, мене не обов’язково запрошувати на засідання керівних органів і т.д. і т.п.

Всі такі твердження є абсурдними і необґрунтованими. Такими, що порушують Статут ФЗШУ і законодавство України.

Хочу звернути увагу ще на одну цитату із „опусу”

„Державна реєстраційна служба Міністерства юстиції України зробила ряд зауважень щодо процедури проведення з’їзду і відмовила у реєстрації ЗМІН до статуту та у взятті до відома інформації про ЗМІНИ у складі керівних органів ФЗШУ.”

Зауваження дійсно були зроблені, тільки ПРИХОВУЄТЬСЯ, які саме це були зауваження. Насправді зауваження стосувалися в першу чергу порядку скликання засідань керівних органів. Шановним колегам чітко пояснили, що засідання будь-якого керівного органу має скликатися виключно у передбачений Статутом спосіб і виключно посадовою особою, вповноваженою на це Статутом.

Тобто в рішенні про скликання засідання Ради, Виконкому має бути вказано, ХТО скликає засідання, на підставі якого пункту Статуту ця особа має право скликати засідання, хто і в який спосіб формує порядок денний і т.д. Якщо цього не вказано, то скликання засідання є недійсним і саме засідання – незаконним. Або якщо по старому Статуту - скликати з’їзд має Президія, то скликання з’їзду президентом є недійсним, а з’їзд – незаконним.

Крім того, про скликання засідання заздалегідь (при чергових засіданнях – за місяць) повинні бути повідомлені в передбаченому законодавством порядку (рекомендований лист з повідомленням про вручення) всі особи, які мають право бути присутніми. Оскільки на будь-якому засіданні керівного чи контролюючого органу мають право біти присутні члени інших органів, то запрошувати необхідно всіх. Наприклад, на засідання Виконкому треба запрошувати і всіх членів Ради, і всіх членів Ревізійної комісії.. і т.д.

Якщо бодай одна людина, що має право бути присутньою на засіданні НЕ БУЛА запрошена на засідання в передбаченому законодавством порядку, то таке засідання є НЕЗАКОННИМ, а ухваленні „рішення” – недійсними.

Тобто шановним колегам чітко пояснили, що всі засідання Ради і всі засідання Виконкому починаючи з 2009 року, на яких я не був присутнім, бо не був належним чином повідомленим, Є НЕДІЙСНИМИ. І також популярно пояснили, що і всі НАСТУПНІ засідання Ради чи Виконкому, на яких я буду відсутнім, бо мене належним чином не запросили – також БУДУТЬ ВИЗНАНІ НЕЗАКОННИМИ.

Але все це ПРИХОВУЄТЬСЯ від громадськості. Знову проводяться якісь сумісні засідання Ради та Виконкому ФЗШУ, про які заздалегідь відомо, що вони реєстраційною службою будуть визнані НЕДІЙСНИМИ.

Знову пани Баранюк і Ярошенко намагаються скликати новий З’їзд, причому у спосіб, про який заздалегідь попереджені, що реєстраційна служба НЕ ВИЗНАЄ його законність і легітимність.

Спостерігаючи за діяльністю панів Баранюка і Ярошенка, останнім часом все частіше приходить на думку стара народна мудрість: людський розум обмежений – людська тупість – безмежна.

Щодо пана Баранюка, то він подав у відставку. Для мене неважливо, чи це було зроблено в квітні, чи черні, чи липні 2012 року. Після того, як він подав у відставку, він НЕ Є ПРЕЗИДЕНТОМ і не є членом Виконкому, він в керівництві ФЗШУ – ніхто, він просто відсутній. Після заяви про відставку, він зобов’язаний був передати всі атрибути влади особі, яка виконує обов’язки президента ФЗШУ у випадку його відсутності. Якщо він цього НЕ зробив, то його за це можна притягнути до відповідальності.

В будь-якому випадку, якщо в подальшому він буде присутнім на засіданні Виконкому чи тим більше – Ради, то це підстава оскаржити таке засідання до суду.

Щодо пана Ярошенка, то ще в своєму відкритому листі від 20.10.2011року, після того, як я аргументовано доказав, що обрахунок турнірів, фальсифікацію яких приписують пану Ковальову, насправді сфальсифікував саме пан Ярошенко, Я НАПИСАВ:

„Я ще раз нагадую, подібних фактів відвертих фальсифікацій пана Ярошенка у мене не те що десятки, а сотні. Своїми фальсифікаціями пан Ярошенко завдав стільки шкоди ФЗШУ, що у цьому з ним може позмагатись хіба пан Саєнко. За останні кілька років я неодноразово закликав пана Ярошенка подати у відставку поки він не догрався до кримінальної відповідальності. Після останніх виявлених фактів фальсифікацій, будь-яка людина, яка має бодай каплю совісті, подала би у відставку і з сорому більше ніколи б не показувалась у заочних шахах. Але пан Ярошенко не тільки цього не зробив, але і цинічно намагається звалити всю провину на „донецьких” – уже покійного пана Гуревича і на пана Ковальова, який юридично просто не може нести ніякої відповідальності за ту тотальну фальсифікацію, якою займається пан Ярошенко.”

Ще раз – після тієї шкоди, яку завдав пан Ярошенко своєю діяльнісю в 2009-2011 роках, будь-яка людина, яка має бодай каплю совісті, подала би у відставку .

Адже ще тоді було очевидним, що особа пана Ярошенка є основною перепоною в оздоровленні ситуації в ФЗШУ. Якби він тоді падав у відставку, зараз ми б уже не мали переважної більшості наших проблем. Але пан Ярошенко у відставку не подав.

У 2012 році він СФАЛЬСИФІКУВАВ ще кілька засідань керівних органів ФЗШУ, СФАЛЬСИФІКУВАВ скликання з’їзду (хтось із Вас був присутній, чи бодай бачив протокол засідання Виконкому №4/2012???), СФАЛЬСИФІКУВАВ протокол з’їзду від 14.07.2012, СФАЛЬСИФІКУВАВ новий Статут ФЗШУ.... Успішно досяг, що реєстраційна служба двічі відмовилась у реєстрації змін до статуту і керівних органів...

Після цього будь-яка людина, яка має бодай молекулу совісті, подала би у відставку.

Але пан Ярошенко мабуть вирішив не заспокоюватись, поки не знищить ФЗШУ повністю і безповоротно.

Пане Ярошенко! Якщо у Вас залишився бодай атом совісті – ПОДАЙТЕ У ВІДСТАВКУ!
І на всякий випадок нагадую – подання у відставку з посади у громадській організації не вимагає ніякого затвердженні і нічийого схвалення. Якщо Ви напишете письмову заяву про відставку і вишлете її будь-якому діючому члену Виконкому (наприклад мені), то після цього спокійно можете більше ніколи не показуватись ніде в заочних шахах....

В заочних змаганнях є ще багато інших проблем, але перепрошую, я пишу цього листа уже десь тиждень, завершую...

З повагою, член Ради і Виконкому ФЗШУ Савчур Ф.Ф.

16 січня 2013 року
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
advokat.242013

advokat.242013

К-ть повідомлень : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.01.2013

Звернення до шахістів-заочників України - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Звернення до шахістів-заочників України   Звернення до шахістів-заочників України - Сторінка 2 Icon_minitime02.02.13 9:36

Продавець шахових книг: БАРАНюк і його секретарка: Ярошенко остаточно угробили ФЗШУ...
Повернутися до початку Перейти донизу
 

Звернення до шахістів-заочників України

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» ВІДКРИТИЙ ЛИСТ з питання виключної юрисдикції Федерації шахів України на території України і серйозних порушень правил Секретаріатом ФІДЕ.
» Положення про Чемпіонати України
» Чемпіонат України 2012
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: ФЗШУ: поточні питання і проблеми-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Поскаржитися | Останні теми