Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняІ ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!!

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Empty
ПовідомленняТема: І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!!   І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Icon_minitime15.03.15 11:09

Шановні колеги -шахісти!
Я ніколи не думав що пан Лесько з вінничини стане таким заядлим брехуном.Я допускав деяких брехунів ізЗакарпаття
та доннеччини.Зараз я дивлюсь пан Лесько їх перевершує.Так внаглу брехати,лити стільки бруду, не змогла би мабуть сама говорлива жінка.Пане Лесько:ДЕ ДОКАЗИ?,Звертаюсь також до інших брехунів:ДЕ ДОКАЗИ?Про мене писали, що я отритмав умовно:ДЕ ДОКАЗИ? Коли я був Президентом "макіївські невловимі шкідники"звонили дружині,що я набирався кредитів і в мене заберуть житло.я на свободі,в мене ніхто не забрав житло,Участкові,відділ по оргзлочинності по "наводці Ковальова"ніяких злочинів не знайшли.То ще раз питаю :ДЕ ДОКАЗИ?Так хто ,не буду грішити в піст ,а назву культурно-БРЕХУН?
Пане Лесько?Ви що Бухгалтер?Ви що із КРУ?Пан Кошмак Ю.Б.докладає до ФЗШУ свої кошти,він є патріот заочних шахів,він їздить на конгреси ІКЧФ за свої гроші, які заробляє.Нічого рахувати чужі гроші!Не знаєш не суди і судим не будеш.Я ні разу на відміну від Савчура не їздив на конгреси.Ось Савчур розбазарював кошти ФЗШУ.В мене є ДОКАЗИ.В мене є ДОКАЗИ фасильфікації турнірів Ковальовим і я тримаю ДОКАЗИ коли це треба буде.Так що пане Лесько ваші гроші з дирками.
Пане Лесько:А ви хоч раз працювали з Міністерствами?А ви хоч пробували боротися з бюрократією?Хто Ви такий щоб судити про те чому не оформили "ВИД СПОРТУ"легко язиком болтати, чим лопатою кидати"
Пройде ще трохи часу і ми всі взнаємо і вже видно хто є хто.
Я шкодую що г Вам пане Лесько допоміг з отриманням КМС,а Ковальову посвідчення ПРЕЗИДЕНТА Донецького осередку.Але я робив добро людям,а ви обоє "гадите"не винним людям.Катюзі буде по заслузі!!!
P.S.
Шановні колеги-шахісти!не вірте ви в подальшому жодному слову:Леську,макіївцям,закарпатцям(я навмисне не пишу П.І.П "героїв"донеччини та закарпаття.Є там дуже порядні люди які люблять ФЗШУ.Як кажуть в сімї не без уродів.
Цей лист поміщаю ще і на УКР.Форум.

З повагою А.І.Баранюк.
Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!!   І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Icon_minitime21.03.15 6:23

Шановні колеги!
Я не даром склав такий заголовок.Бо дивлюсь Лесько не тільки спеціаліст по всьому,але і по жінкам!Пане Лесько .а яке ваше діло до того, чи Президент привітав жінок через сайт чи ні?
А може Президент особисто звонив, чи писав, чи по скайпу жінок вітав з 8 березня.не обовязково на сайті.Наприклад мене Президент вітає завжди поштовою карточкою з шаховою тематикою.
Але ж ні,пане Лесько Вам цікавіше написати всякої нісенітниці ,та обзивати різними словами.Завідкіля скільки ненависті?Ви ж пане Лесько знаєте, чим закінчиться фінал цієї війни.Я вам не заздрю і на думав що Ви такий.Хай "даунбасовци"докотилися до такої низості.але бачу Ви хочете їх перевершити?Погану славу Ви собі заробили,навіть і до керівництва ІКЧФ дойшла вона.
Я не розумію навіщо?Ви хочете стати Президентом ФЗШУ-так ніколи цього не майте і в думках.Я не пойму навіщо Вам все це?На початку в телефонних розмовах я думав зовсім інше про Вас,а вийшло помилився...
Зупинися пане Лесько!

З повагою А.І.Баранюк.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2852
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!!   І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Icon_minitime22.03.15 3:21

Я вас прошу. І так на шахову пошту нічого крім лайна не отримую. Ще тут цього не вистачало.
Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!!   І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Icon_minitime22.03.15 5:25

Я пишу правду.А про що тоді писати?
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2852
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!!   І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Icon_minitime22.03.15 5:47

Про шахи.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Empty
ПовідомленняТема: Re: І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!!   І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!! Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

І ЗНОВУ ЛЕСЬКО з Вінничини!!!

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Каспаров і Карпов знову зустрінуться у матчі
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: Інші теми-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Поскаржитися | Останні теми