Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Форумгра онлайнОстанні зображенняНайважливіша перемога "Зорі" Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )

Найважливіша перемога "Зорі" Empty
ПовідомленняТема: Найважливіша перемога "Зорі"   Найважливіша перемога "Зорі" Icon_minitime15.10.16 8:05

Як повідомляє сайт футбольних новин http://komanda-ua.com - команда Вернидуба здобула перемогу з рахунком 2:0, при цьому голи були забиті іще в першому таймі.

«Зоря» обіграла в суху «Волинь»

В суботу 15 жовтня в Запоріжжі у одинадцятому турі української Прем'єр-ліги на «Славутич-Арені» відбулася зустріч футбольних команд "Зоря" та "Волинь". Зустріч завершилася з рахунком 2:0, перемогу здобула команда Юрія Вернидуба («Зоря»).

Обидва м'ячі забиті іще в першому таймі. Вже на тридцять дев’ятій хвилині відзначився Владислав Кулач. На сорок другій хвилині гол забив Рафаель Форстер з пенальті

"Зоря" володіла м'ячем більше (55% – 45%), а також значно частіше по воротах наносила удар ( 13 : 8 ), хоча подала кутових менше (3: 6).

В активі "Зорі" після закінчення матчу стало 23 очки, а це означає, що команда піднялася в ЧУ на друге місце. Хоча команда "Динамо" може посунути луганський клуб, якщо зможе перемогти на виїзді "Чорноморець". Команда "Волинь" займає передостаннє місце, тому що в неї так і залишилося 6 очків.

Підсумовуючи можна сказати, що «Зоря» - «Волинь» - 2:0. Голи забили: Кулач (39 хвилина) та Форстер (42 хвилина, з пен). За період матчу жовті картки отримували: Никитюк (19 хвилина), Чепелюк (45 хвилина) та Романюк (59 хвилина).