Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняПроблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Проблеми в реалізації сайту

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Який має бути колір основного тексту?
Білий(світлий)
Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Vote_lcap18%Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Vote_rcap
 18% [ 2 ]
Чорний
Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Vote_lcap73%Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Vote_rcap
 73% [ 8 ]
Інший
Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Vote_lcap9%Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Усього проголосувало : 11
 

АвторПовідомлення
MelAR

avatar

К-ть повідомлень : 18
Репутація : 2
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Харків

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime01.08.09 12:03

Перше повідомлення в темі :

1) В полях логіну та паролю колір шрифта та фону зроблено однаковими -- і нічого не видно, коли вводиш
2) при реєстрації написано про прийняття правил, а саме (не дослівно) про "расову ворожість" та "насилля" чи "насильство"
"ворожість" українською вірно буде "ворожнеча", а "насилля" - "наруга"

3) загальний фон форуму та колір шрифту погано сприймається.
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime12.11.09 23:21

потрібна кнопка "останні повідомлення" чи краще "теми з останніми повідомленнями", щоб показувало останніх 20-50-100 тем, з можливістю перейти в кінець їх обговорення.

Різниця з "Переглянути нові повідомлення" в тому, що тут раз переглянув і якщо випадково вийшов, то вже все щезло і треба шукати в надрах форуму, якщо не пам'ятаєш достеменно де та тема лежить.

Дуже тяжко так пересуватись...
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime12.11.09 23:25

О, бачу, є банер збоку "Latest topics". Але то має бути окрема сторінка. В такому виді то взагалі зайве - тільки додає форуму "ваги". Треба чекати довго, поки прокрутяться ті 5 нещасних останніх тем з інфраповільною швидкістю....
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime12.11.09 23:50

дякую, все прийму до уваги на днях, поки нема часу - робота і все таке.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 0:42

fso пише:
потрібна кнопка "останні повідомлення"

зробив - зацініть
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 0:50

1. Хотілось би щоб виводило тільки ті повідомлення, які я ще не читав, а виводяться останні зі всіх тем.
2. В гугл хромі виводиться величезний лог в якому нічого неможливо розібрати.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 0:57

Поки що нічого краще не можу зробити - задав на форумі підтримки питання.
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 1:23

tolkien пише:
1. Хотілось би щоб виводило тільки ті повідомлення, які я ще не читав, а виводяться останні зі всіх тем.
2. В гугл хромі виводиться величезний лог в якому нічого неможливо розібрати.

Поки не працює. Але "щоб виводило тільки ті повідомлення, які я ще не читав" НЕ хотілося б. Випадково зійшов з такої сторінки(така сторінка була, вона і є, ніби, у профілі доступна) і все - шукай вітра в полі. Вже вважатиме сервер, що ти то все прочитав. Треба бачити останні теми чи повідомлення незалежно від читання.

До речі, прочитані в такому випадку посилання мають інший колір, не бачу проблем ні в якому разі.
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 1:53

Щось тоді я не розумію ідеї. Які ж тоді повідомлення для мене нові, якщо я вже їх читав ? І якщо я їх веж читав і нічого не відповів значить не збираюся ще раз читати чи відповідати і чекаю поки появиться нове повідомлення в цій темі.
Можливо є ще якась мета в цьому. Якщо так, то поясни, будь-ласка.
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 3:07

tolkien пише:
Щось тоді я не розумію ідеї. Які ж тоді повідомлення для мене нові, якщо я вже їх читав ? .....

при чім тут ви, взагалі? Smile

Приклад необхідності.
От заходить нова людина на форум, хоче подивитися що тут відбувається, що робити? Тикатись носом по розділах, як миші по лабіринту?
Ні - тицьнула "останні теми" і знає що обговорюється, наскільки жваво і т. д.
Це ж будь-який гість тоді може тримати руку на пульсі форуму.

"Нові повідомлення" форум характеризують.

П.С. А от у вашому випадку. От що мені робити, якщо я рік тут не був, наприклад, чи місяць і дуже багато тут написали? Та мене просто завалить у вашому "нові повідомлення з часу останнього візиту". Зате один рух "не туди" і сторінка вже стерильно чиста, наче ви вже все почитали. Мало того, вдень з вогнем вже не знайдеш те, до чого захотілося повернутися, хоч тільки що це десь читав. Вже треба никатися по розділах, пошуках. Як вода у пісок те, що вже прочитав пропадає пропадом.

А в мому варіанті - все стабільно. Пошуком треба тільки у виняткових ситуаціях займатися.
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 3:21

Маю зауваження щодо нової функції.

Так вже добре. Але.

- Якась вона незґрабна, дуже відрізняється від самого форуму. Чому не можна щоб списком у форумному форматі? Забагато місця - півекрана - на кожен запис.
- Відображаєються назви останніх тем - добре, але чому вказується автор першого поста? Треба щоб останнього. Інакше втрачається суть. Бо не видно змін.
- Ну і зверху мають бути останні теми, а внизу давніші. Зараз навпаки.
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 5:13

Lивно чути "при чім тут ви, взагалі", бо я завжди думав що все робиться для блага користувачів (в даному випадку мене в тому числі) і в першу чергу вислуховується і враховується їх думка, як їм зручніше.

Я і далі буду брати в приклад себе, тому що потреби інших користувачів мені невідомі. Так от, коли коли я є новою людиною на форумі, то в першу чергу переглядаю які взагалі є теми на форумі і чи зацікавить мене даний форум. Ну а далі, якщо зацікавив, то тоді, можливо, я захочу глянути на вкладку "нові повідомлення" в такому вигляді в якому вона зараз є.
Отже в цьому випадку вкладка "нові повідомлення" будуть переглядатися тільки один раз ("тримати руку на пульсі форуму"). В подальшому для цього користувача не буде потреби заглядати в "нові повідомлення", бо, або він вже не користувач, або "тримає руку на пульсі" іншим способом(часто переглядаючи форум і, навіть, інколи, залишаючи свої пости).
Виходить що в такому випадку перевага даного підходу буде в тому випадку, якщо кожного дня на форумі появляється відносно велика кількість нових користувачів, для яких буде корисна вкладка "нові повідомлення".
Тепер глянемо на наш форум. Шаховий форум є досить спеціалізованим(тим більше на українській мові і про українські шахи в основному) і тому велика кількість нових користувачів(гостей) не є ймовірним розвитком подій.
А отже, як на мене, треба віддавати перевагу зручності користувачів, які на даний момент є зареєстровані на формумі, а не потенційним. А "нові повідомлення" в такому випадку якому вони є зараз для постійних користувачів не є надто корисною.

До П.С.: віс нові повідомлення не треба вказувати, а тільки теми в яких це сталось. І навіть якщо мене не було рік, то не так вже й багато цих тем буде. Втрата того до чого хочеш повернутися звичайно проблема, але, як на мене, це вже проблема правильного розташування тем і правильної їх назви.

Disclaimer: Звичайно не претендую на кінцеву інстанцію Smile і все вище сказане лише мої думки.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 5:18

Якщо на те пішло, то постараюся зробити дві кнопки, але гарантій не даю.
Напишіть стисло що вам потрібно під цією кнопкою.
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 5:40

Якщо питання до мене, то хотілось би бачити кнопочку при натисканні якої можна би побачити всі теми в яких зявилися повідомлення ще не переглянутіглянуті мною.

Дві кнопки це дійсно хороша ідея, бо та що є зараз також має певний зміст.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 6:17

Ясно.
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime17.11.09 23:45

tolkien пише:
Lивно чути "при чім тут ви, взагалі", бо я завжди думав що все робиться для блага користувачів (в даному випадку мене в тому числі) і в першу чергу вислуховується і враховується їх думка, як їм зручніше.

Маю на увазі, що ця кнопка не прив'язується до користувача, не заглядає йому в зуби, а тільки має стосунок до форуму - показує всім одне й те саме - теми з останніми повідомлення форуму.

Цитата :
До П.С.: віс нові повідомлення не треба вказувати, а тільки теми в яких це сталось. І навіть якщо мене не було рік, то не так вже й багато цих тем буде. Втрата того до чого хочеш повернутися звичайно проблема, але, як на мене, це вже проблема правильного розташування тем і правильної їх назви.
....

Щодо тем, в яких сталося - правильно. Це краще. Бо може бути велике обговорення в одній темі і решта тем підуть геть спати.

Цитата :
Дві кнопки це дійсно хороша ідея, бо та що є зараз також має певний зміст.
+1.
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime18.11.09 0:00

Згоден із вищевказаними доведеннями - ця кнопка в такому виді як вона є зараз(за змістом, а не за формою) може бути досить корисною в певних випадках. Тому голосую за те щоб її залишити. Правда варто трохи підкоректувати формат і дуже хотілось щоб вона корректно відображалася в хромі.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime18.11.09 0:46

Як я зрозумів одна кнопка має показувати непрочитані повідомлення (чи теми ), інша - всі теми де з"явилися нові повідомлення. Поки що теми з новими повідомленнями відрізняються кольором, можна мабуть продублювати кнопками - займусь на дозвіллі. Щодо зображенняв хромі - навряд чи щоь вийде, я ж не спец.
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime20.11.09 10:35

А чому в розділі "Події" зявилося "лише адміністратори можуть читати теми у цьому форумі"?
Що тепер представлення нових учасників це засекречена інформація.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime20.11.09 10:47

Гостям закрив доступ, далі закрию інші теми.І трохи перестарався. Вже все виправив.
Повернутися до початку Перейти донизу
petya88

petya88

К-ть повідомлень : 8
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.11.2009

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime22.11.09 1:00

Чого я не можу зайти в тему "Українські козаки", я ж вроді в команді!??
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime22.11.09 1:01

Ти ще не в команді - пройди по ссилці - ми з тобою поговримо.
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime22.11.09 1:14

Співбесіда? Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime22.11.09 3:36

Ага, в нас все серйозно ))
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime06.12.09 10:28

kpripper пише:
Як я зрозумів одна кнопка має показувати непрочитані повідомлення (чи теми ), інша - всі теми де з"явилися нові повідомлення. Поки що теми з новими повідомленнями відрізняються кольором, можна мабуть продублювати кнопками - займусь на дозвіллі. Щодо зображенняв хромі - навряд чи щоь вийде, я ж не спец.
внизу є кнопочка - активні теми сьогодні, теж може пригодитися.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime08.12.09 3:06

Вдосконалив кнопку нові повідомлення - тепер закидає не на сторінку з РСС-новинами,а на повноцінну сторінку з усіма повідомленнями з часу останнього візиту.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми в реалізації сайту   Проблеми в реалізації сайту - Сторінка 2 Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Проблеми в реалізації сайту

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Чи коректна назва сайту ?
» Михайло Голубєв - відкритий лист про роботу сайту ФШУ
» Інтерв'ю Віктора Капустіна для сайту http://sport.oboz.ua
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Організація форуму :: Проблеми і пропозиції, питання по форуму-
Створити унікальний форум | Наука & Образование | Разное... | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми