Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняЧемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров привітав Євромайдан Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров привітав Євромайдан

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров привітав Євромайдан Empty
ПовідомленняТема: Чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров привітав Євромайдан   Чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров привітав Євромайдан Icon_minitime27.12.13 8:31

Чемпіон світу з шахів і російський опозиційний політик Гаррі Каспаров у своєму відеопривітанні учасникам аматорського кубку Євромайдану з шахів заявив, що вірить у перемогу Євромайдану Своє звернення він розмістив у YouTube. «Майдан став загальною назвою для всіх у світі, хто бореться за свободу. Ваша рішучість відстоювати честь і гідність, свої політичні права стали прикладом для всіх. Успіх у шахах забезпечує грамотний сплав стратегії та тактики. Продумана стратегія та добре розрахована тактика – важливий компонент успіху», - сказав шахіст. На тему: Каспаров вирішив не повертатися до Росії «Я вірю в залізний характер Майдану, я вірю в вашу незламну волю до перемоги. Я хочу ще раз привітати учасників турніру словами «За вашу і нашу перемогу!», - зазначив Каспаров.

Звернення підготовлене за активної участі Дениса Самигіна (Громадський сектор Євромайдану) та Дмитра Куценка (Громадський рух "Ми-європейці")



http://super-kinchik.ru/488-serdceed-larnacoeur.html
Повернутися до початку Перейти донизу
sunny_side

sunny_side

К-ть повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 11.01.2011

Чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров привітав Євромайдан Empty
ПовідомленняТема: Re: Чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров привітав Євромайдан   Чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров привітав Євромайдан Icon_minitime28.12.13 12:58

Досить цікаві думки Гаррі Кімовича стосовно Євромайдану - Урок української(http://garry-kasparov.livejournal.com/48103.html)

[kpripper]
у своєму відеопривітанні учасникам аматорського кубку Євромайдану з шахів

Потрібно опублікувати найцікавіші партії на сайті.
Повернутися до початку Перейти донизу
 

Чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров привітав Євромайдан

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Євромайдан - онлайн-трансляція громадського телебачення “Громадське ТБ”
» Кубок світу АШП зі швидких шахів
» Кубок світу з шахів - Ханти-Мансійськ 2009
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Майдан :: Балачки :: Політика-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми