Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняХто стоїть вище пана Ковальова та пана Кошмака? Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

    Шаховий блог
    Автомобільний блог
    Медичний блог
    Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




     | 
     

     Хто стоїть вище пана Ковальова та пана Кошмака?

    Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
    АвторПовідомлення
    kpripper

    kpripper

    К-ть повідомлень : 2853
    Репутація : 36
    Дата реєстрації : 01.08.2009
    Звідки : Ukraine

    Хто стоїть вище пана Ковальова та пана Кошмака? Empty
    ПовідомленняТема: Хто стоїть вище пана Ковальова та пана Кошмака?   Хто стоїть вище пана Ковальова та пана Кошмака? Icon_minitime20.05.14 20:53

    Зайшов сьогодні на сайт управління з питань фізичної культури та
    спорту Донецької обласної державної адміністрації і дізнався про те,
    що в Донецьку зареєстрована Міжнародна спортивна федерація заочних
    шахів. Посилання докладаю:

    http://www.sport.donetsk.ua/news/1806_u-donetsku-zareestrovana-mijnarodna-sportivna-federatsiya-zaochnih-shahiv.html

    За своїм статусом Міжнародна федерація стоїть вище Всеукраїнської, а
    керівник Міжнародної федерації Данило Калугін стоїть вище керівників
    Всеукраїнських заочних шахових федерацій Ігоря Ковальова та Юрія
    Кошмака.

    З повагою Денис Чорний
    Повернутися до початку Перейти донизу
    anbar

    anbar

    К-ть повідомлень : 81
    Репутація : -12
    Дата реєстрації : 11.12.2010

    Хто стоїть вище пана Ковальова та пана Кошмака? Empty
    ПовідомленняТема: Re: Хто стоїть вище пана Ковальова та пана Кошмака?   Хто стоїть вище пана Ковальова та пана Кошмака? Icon_minitime03.06.14 10:32

    Шановні колеги шахісти!
    Читаю листи від не знайомих шахістів.чи може просто шахістів новачків,а може співпрацівників
    "шахістів - сепаратистів" з ДНР та ЛНР і дивуюсь як люди фантазують і не розуміють простих речей:
    Є в нас одна єдина на Україні Всеукраїнська федерація заочних шахів України яка зареєстрована в Мінюсті України та входить в міжнародну організацію ІКЧФ.ФЗШУ признана світовою спільнотою,ФЗШУ сплачує постійно членські та турнірні внески.Після погашення боргу майже в сумі 2000(дві тис.доларів),який нам в спадок залишив перший Президент ФЗШУ Савчур Ф.Ф.який судиться з ФЗШУ та мінюстом і всі суди програв.Я будучи 2-м Президентом ФЗШУ постійно в повному обсязі сплачував внески в ІКЧФ з 2009-2013рр.,в мене є документи про сплату на протязі всих років мого керівництва.Мені дивно читати і дивно чути, що лже-шахісти від "шахістів - сепаратистів"з ДНР пишуть про мене ось таке:

    Шановні шахісти України!
    Згідно рішення Святошинського районного суду м.Києва колишній президент федерації заочних шахів України Андрій Баранюк умовно засуджений на один рік за фінансові порушення, допущені ним за період з 2009р. по 2013р..........ШАНОВНІ_ДЕ ДОКАЗИ? ДЕ ПОСТАНОВА;
    "НЕ ДОЖДЕТЕСЬ!!!"", НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!!!"
    ДОКУМЕНТИ В СТУДІЮ!!!!

    Цитую далі з цього листа:
    Дії президента ФЗШУ містять порушення адміністративного та кримінального характеру, а ми будемо сподіватися, що винуватцю свіх фінансових справ - Юрію Кошмаку не вдасться уникнути величезних штрафів і кримінальної відповідальності.

    Тому, дорогі ви наші шахісти - заочники України не платите членські та турнірні внески до ФЗШУ, яка практично припиняє своє існування, а зверніть увагу на нещодавно створену Всеукраїнську спортивну федерацію заочних шахів.

    З повагою до усіх шахістів України
    Максим Валіков.

    ДЕ ДОКАЗИ?????

    ШАНОВНІ! А ХТО ТАКИЙ МАКСИМ ВАЛІКОВ?
    А може він з "Klein Fritz"?

    А ХТО ВИ ТАКИЙ ДЕНИС ЧОРНИЙ? Вперше чую,обявітеся...

    Шановні колеги шахісти!
    Я звертаюся до Вас настоящих наших заочників:
    Не вірте Ви жодному слову людям які не є членам нашої ФЗШУ.

    Останнє:Я передав ФЗШУ порядному 3-му Президенту ФЗШУ,який теж справно платить внески.Він є чесна і порядна людина.Вірте йому.Я щасливий що передав ФЗШУ в надійні руки.
    Не вірте Ви всяким "балакунам" і не чистим на руку "шахістам -сепаратистам".
    ВИЩЕ КОВАЛЬОВА ІГОРЯ-ТІЛЬКИ Ю.Б.КОШМАК,А ВИЩЕ КОШМАКА ЮРІЯ-ТІЛЬКИ САМ КОШМАК Ю.Б.
    Ось так пане Денис Чорний!!!

    З повагою 2-й Президент ФЗШУ Андрій Іванович Баранюк.
    Повернутися до початку Перейти донизу
     

    Хто стоїть вище пана Ковальова та пана Кошмака?

    Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

     Схожі теми

    -
    » Нецільове використання грошей керівництвом ФЗШУ. Хто за цим стоїть?
    Сторінка 1 з 1

    Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
    Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: ФЗШУ: поточні питання і проблеми-
    Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми