Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняПитання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Питання керівництву Федерації заочних шахів України

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
АвторПовідомлення
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime29.10.10 7:30

Перше повідомлення в темі :

Вопрос №1 Кто из руководства ФЗШУ зарегистрирован на форуме?

Я знаю точно nickolaj - Андрющенко Н.Н.
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
chesssenior

chesssenior

К-ть повідомлень : 157
Репутація : 5
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Кривий Ріг

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime26.12.10 23:00

Савчур Ф Ф
Наприклад, не міг я сказати, що сума боргу складає 1672 франки на 01.01.08.

Крім протоколу я також маю і записи які зробив на З’їзді,вибачте мене ,але з ваших вуст пролунала фраза про 1672 франки я бачу зараз цю цифру у нотатках. З’їзд тривав 5 годин , запису на плівку виступаючих не було ,це нормальна практика коли секретар чи головуючий веде записи, а потім укладається протокол. Звісно до протоколу не потрапить буквально все ,треба було після свого виступу звернутися з вимогою внести до протоколу свій виступ повністю і надати у президію його текст -то зараз би мали право щось доказувати. Ну не можна так ,всі поганші ,один я розумний. Протягом з’їзду буквально після кожного питання звертався до делегатів і запитував -чи є у кого якісь зауваження,пропозиції чи протести -все усіх делегатів задовольняло і влаштовувало. Усі приймали участь у голосуванні і виявляли свої думки стільки часу -стільки хотіли.
Чому Ви бачите у всьому лише негатив? Звісно кожен має право на свою думку, але повинна бути повага до співрозмовників. На протязі усього 2009 року я отримував різні повідомлення від керівників федерації,у багатьох пунктах цих посилань до людей був сенс. Помиляються усі, ми люди.На моє щастя я не приймав участі ні в яких домовленостях і нікому нічого не вартий. Протокол З’їзду ,як екс-президент-Ви повинні були отримати у момент передачі справ. Над протоколом працювали люди і він повністю був готовий 12 грудня,це легко встановити мені зараз. Ви здавали діла пізніше,які питання після цього? Я вийшов з складу керівних органів за своїми переконаннями і поглядами ,але за першою вимогою мені вислали усі протоколи які зажадав побачити. Можна ще багато про що балакати і доказувати. Кожен має право на свою думку,але треба поставити питання кому і для чого все потрібне зараз? Прошу просто замислитися над своїми вчинками та заявами. Тут багато писалося про Статут організації ,та на жаль забувають, що крім прав є ще і обов’язки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime27.12.10 4:50

nickolaj пише:
[justify] п. Савчур - не трус. И может, заодно на новой ветке п Савчур поведает нам, на что он растратил членские и турнирные взносы украинских заочников, в частности, севастопольских.
Ну, про „севастопольських” я вже ніби розповів на цій гілці. Якщо пан Андрющенко не зрозумів - можу розповісти ще раз, трохи детальніше – згідно положення про 3 сезон „Ліги Чемпіонів” оплата через національні федерації була можливою і мала поступити в ІКЧФ в період від 1 січня до 31 березня 2008 року. 282 грн. пана Андрющенка оплачені у вересні 2007 року за команду SEBASTOPOL PLUS були мною конвертовані у швейцарські франки і (разом з внесками за інші команди, які були мені переказані) переведені на рахунок ІКЧФ в передбачений положенням строк, тобто до 31 березня 2008 року. Тобто 282 грн. пана Андрющенка, конвертовані у відповідну валюту, потрапили на рахунок ІКЧФ у передбачений положенням строк. Звичайно, гроші отримав не неіснуючий „финансовый директор ИКЧФ Ганс-Юрген Игискайт”, а особа, яка контролювала рахунок ІКЧФ. Що ще не зрозуміло? Rolling Eyes

Щодо розбіжностей у звітності ІКЧФ, то вона виникла внаслідок того, що близько 1050 франків, які мали бути перераховані в ІКЧФ одним із членів „дружньої команди”, на рахунок ІКЧФ не потрапили. Хай пан Андрющенко доб’ється того, щоб ці 1050 франків потрапили на рахунок ІКЧФ і тоді ніяких проблем зі звітністю не буде.
nickolaj пише:
Только, боюсь, этого мы от него не услышим, как не услышали до сих пор...
Я також трохи цього побоююсь, бо якщо пан Андрющенко дуже хоче щось НЕ почути, то він точно НЕ почує... Тільки я тут при чому???
Shocked
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime27.12.10 4:55

nickolaj пише:
И вопрос ко всем участникам форума: если есть на форуме специалист по психиатрии, поясните, пожалуйста, что означает использование п. Савчуром практически в каждом предложении разноцветных подмигивающих чёртиков?
Smile Всім, хто на якомусь форумі в інтернеті використовує смайлики – терміново до психіатра.... affraid Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime01.01.11 7:41

yuriyar пише:
Вже давав собі слово не реагувати на просторікування п.Савчура, але ...
...але пан Ярошенко практично НІКОЛИ не притримується даного ним слова ... навіть якщо слово він давав самому собі.... tongue

yuriyar пише:
такої зухвалої, а часом і підлої брехні не чув давно,
невже слова пана Андрющенка, підтверджені копією листа Президента ІКЧФ від 31.03.2008 року – зухвала і підла брехня. Suspect
З цитованого листа є очевидним, що шановний пан Ярошенко за допомогою пана Андрющенка переконали Президента ІКЧФ припинити повноваження національного делегата Савчура на тій підставі, що Савчура НЕМАЄ СЕРЕД ЖИВИХ....
А може повідомляти в ІКЧФ про мою смерть при тому, що прекрасно знали, що я живий і здоровий – невже це не підлість, невже це не зухвалість і невже це не брехня??? Shocked

І ще одна дрібниця... Безпосередньо до Президента ІКЧФ мають право звертатися тільки члени керівних органів національних федерацій і навіть вони ЗОБОВ’ЯЗАНІ при цьому копію звертання надсилати національному делегату.

Від України на таке звертання мали право тільки пани Єременко або Анатолій Тимошенко, а оскільки пан Тимошенко точно не звертався, то я грішним ділом подумав, що нісенітниці в ІКЧФ понаписував пан Єременко. А тут з’ясовується, що пан Єременко ні при чому, тому я вимушений принаймні по цьому питанню вибачитись перед паном Єременком за те, що я про нього так негарно подумав.
Бо з останньої інформації однозначно випливає, що спочатку пан Ярошенко обдурив пана Андрющенка, а потім вони разом ввели в оману пана Єременка... pale


Пани Ярошенко і Андрющенко НЕ МАЛИ ПРАВА безпосередньо звертатися до Президента чи вищого керівництва ІКЧФ, а якщо була екстренна необхідність для звертання, то вони ЗОБОВ’ЯЗАНІ були надсилати своє звернення з копією національному делегату (звичайно за винятком випадку, коли національного делегата немає серед живих).
З УСІХ цитованих паном Андрющеенком листів випливає, що копію жодного свого звернення в ІКЧФ пани Ярошенко і Андрющенко мені не надсилали (цим самим ще раз непрямо підтверджуючи для керівництва ІКЧФ, що мене немає серед живих).

І останнє. Кваліфкомісією ФЗШУ, очолюваною паном Ярошенком, було прийнято рішення не рахувати рейтинги (ні національні, ні міжнародні) особам, які не оплатили членські внески в ФЗШУ. З цим погодились всі члени керівництва ФЗШУ.

Оскільки переважна більшість членів ФЗШУ в 2007 році перестала платити членські внески, то я ВИКОНУЮЧИ РІШЕННЯ ФЗШУ, перестав подавати результати для обрахунку міжнародних рейтингів.
Тобто з одного боку пан Ярошенко вимагав у мене виконання рішень, тобто НЕ рахувати міжнародні рейтинги, поки внески не будуть оплачені, з іншого боку він за моєю спиною (без мого відома) з допомогою пана Андрющенка писав кляузи в ІКЧФ, що я не виконую обов’язки національного делегата, бо не подаю результати для обрахунку міжнародних рейтингів....
І в таких своїх діях пан Ярошенко не бачить ніякої зухвалості, ніякої підлості і ніякої брехні...

До речі, за пропозицією пана Ярошенка рішення про обрахунок рейтингів (як національних, так і міжнародних) і включення в рейтинг-лист тільки для тих, хто оплатив членські внески - діє і донині.
Тільки ось, наприклад, в рейтинг-лист ФЗШУ (станом на 1.12.2009) включено 405 чоловік.
Невже всі вони оплатили членські внески за 2009 рік? Evil or Very Mad
Це ще один доказ того, що пан Ярошенко не просто не виконує рішення керівних органів ФЗШУ, але і демонстративно ПЛЮЄ навіть на такі рішення, які прийняті на вимогу його самого... Twisted Evil
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime01.01.11 8:01

nickolaj пише:
можно понять, что от Украины в Лиге чемпионов играло 5 команд. За каждую команду необходимо было заплатить по 60 швейцарских франков, т.е. всего 300, но они не заплачены. Оказывается, за команду CCF Ukraine, п. Савчур тоже не заплатил. Интересно, перевели ли ему турнирые взносы члены его команды?
Smile Коли читаю послання пана Андрющенка, то часто задаю собі питання: Цікаво, принаймні сам пан Андрущенко розуміє, що він пише? No
Почну з того, що згідно всіх документів ІКЧФ (в тому числі і фінансових, і в тому числі і наведеного паном Андрущенком листа, якого ніби-то написав „финансовый директор ИКЧФ Г.Игискайт”) у 3 сезоні Ліги Чемпіонів „від України” грало 6 команд.
Із цих 6 команд у двох грало тільки по 1 представникові України (всі інші учасники були з різних держав), але вони згідно правил ІКЧФ були „від України”, бо капітани (особи, які здійснювали оплату) були представниками України. Із цих двох команд одна вирішила зіграти під прапором України (згідно положення мала на це право), а інша – не грати під якимсь прапором (згідно положення мала на це право).

Із 6 команд, 4 вирішило оплатити внески через національну федерацію (турнірний внесок по 60 швейцарських франків) , а дві (Chess West Ukraine і CarpeDiem Gambit) – подали заявку через Direct Entry (турнірний внесок по 93 швейцарські франки). Тому твердження пана Андрющенка про „всего 300” – не відповідає дійсності, до того ж федерація мала заплатити тільки за 4 команди.
І тут починаються цікаві речі – якщо капітан команди CarpeDiem Gambit пан Рехтман турнірний внесок у 93 швейцарські франки справно заплатив, то команда Chess West Ukraine заявку через Direct Entry подала, в змагання включена була, але турнірний внесок так і не заплатила.

А ось згаданий паном Андрющенком „финансовый директор ИКЧФ Г.Игискайт” прийняв цікаве рішення – оскільки команда Chess West Ukraine не заплатила внесок в ІКЧФ, то за це шахрайство відповідальність має нести українська федерація!? Тобто - нехай за цю команду внески заплатить Україна. Shocked Тому в цитованих паном Андрющенком документах замість 4 команд, які реально подали заявки через національні федерації – АБСОЛЮТНО НЕЗАКОННО фігурує 5 команд. Тому це „рішення” згаданої особи мною було оскаржено, а керівництвом ІКЧФ – скасовано.

Фінансове керівництво ІКЧФ багато раз зверталося до команди Chess West Ukraine з вимогою оплатити турнірний внесок, але марно.
Думаю, для ясності варто нагадати склад цієї команди – заявка була подана в такому складі Саєнко Олег, Тютюнник Роман, Ярмолюк Юрій, Савчак Олег. Капітан – Олег Савчак. Пізніше Саєнко Олег був замінений на Онищука Сергія

Оскільки пан Андрющенко полюбляє наводити цитати, то навожу доказ, що команда не заплатила внесок в ІКЧФ навіть станом на 7 листопада 2008 року (більш як через рік після старту) і у випадку несплати до 20 листопада мала би наступити ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ....

----- Original Message -----
From: "Valer Eugen Demian"
To: "oleg savchak"
Cc: "Fedir Savchur"
Sent: Friday, November 07, 2008 8:09 AM
Subject: Registration for ICCF-CL season 2007-2009 - where is your payment????

Dear chessfriend Savchak,
It has come to my attention you have not paid the entry fee for this
tournament one year later! This is not acceptable. Please advise why you
have not done so and when do you expect to pay.

You have 2 weeks to respond to this message; deadline is Nov 20, 2008.
If you do not pay, I am going to request to the ICCF Executive Board to
suspend you from all your ICCF games.

Amici sumus,
Valer Eugen Demian
Vancouver, BC, Canada
NTTC Commisioner
ICCF-CL Head Organizer

За моїми даними, Команда Chess West Ukraine внесок (93 швейцарські франки) в ІКЧФ ні до 20 листопада 2008 року, ні пізніше – так і не заплатила.
Тим не менше, члени команди, які подали заявку (Саєнко О., Тютюнник Р., Ярмолюк Ю., Савчак О. - саме вони мали оплатити внески) дискваліфіковані не були. Це могло статися тільки у випадку, якщо сума внеску за цю команду була оплачена новим керівництвом ФЗШУ із коштів ФЗШУ.

В зв’язку з цим у мене питання до керівництва ФЗШУ: чи оплатила команда шахраїв Chess West Ukraine внеси в ІКЧФ (93 швейцарські франки) за участь у 3 сезоні Ліги Чемпіонів і коли???... Якщо не оплатила внески в ІКЧФ, то чому вона не була дискваліфікована?

І останнє – твердження пана Андрющенка, що я (як національний делегат) мав за цю команду щось платити в ІКЧФ – не витримує ніякої критики... Rolling Eyes
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime01.01.11 8:19

nickolaj пише:
Оказывается, за команду CCF Ukraine, п. Савчур тоже не заплатил. Интересно, перевели ли ему турнирые взносы члены его команды?
Smile .... No
Команда CCF Ukraine – це ЗБІРНА команда федерації. І про це пан Андрущенко прекрасно знає.
Не може він також не знати, що члени ЗБІРНИХ команд ніколи турнірні внески не платили. Це так було завжди і було підтверджено на установчому з’їзді ФЗШУ в 2001 році.
Тобто за участь різних збірних я , як національний делегат, мав вносити внески до ІКЧФ, при чому, оскільки на момент проведення установчого з’їзду ФЗШУ в 2001 році уже була заборгованість за 1997-2000 роки, то я оплатив всі внески за всі збірні, які виступали в період з 1997 по 2007 рік. За цей час пройшли 3 цикли Ліги чемпіонів (внески 40-60 франків), 5 циклів Олімпіад (внески 100-150 франків) і 3 цикли командного чемпіонату Європи (внески 90-120 франків).

Не маю зараз можливості точно підрахувати загальну суму сплачених внесків за всі збірні і за всі 10 років, але вона явно більша за 800 франків...При тому, що ці гроші на рахунок ФЗШУ ніколи не поступали (їх мав „знаходити” національний делегат). Тобто я можу ДОКАЗАТИ, що оплатив в ІКЧФ більше 800 франків таких внесків, для оплати яких на „контрольований Савчуром” рахунок ні копійки не поступило. tongue Very Happy

Тому твердження пана Андрющенка
nickolaj пише:
до 2008 года, т.е. пока п. Савчур владел (другого слова подобрать не могу) счётом ФЗШУ.... деньги на счёт ФЗШУ поступали, а вот до ИКЧФ не доходили...
є не просто неправдою, але для значних сум є вірною якраз до НАВПАКИ. Wink

Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime08.01.11 5:18

nickolaj пише:
п. Савчур - не трус. И может, заодно на новой ветке п Савчур поведает нам, на что он растратил членские и турнирные взносы украинских заочников, в частности, севастопольских. Только, боюсь, этого мы от него не услышим ...
Smile
nickolaj пише:
до 2008 года, т.е. пока п. Савчур владел (другого слова подобрать не могу) счётом ФЗШУ.... деньги на счёт ФЗШУ поступали, а вот до ИКЧФ не доходили...
Smile
Про турнірні внески севастопольських шахістів я вже написав, тому трохи про членські внески.

Але спочатку трохи історії... Україна стала членом ІКЧФ в 1992 році в особі КЗС (комісія заочних змагань при ФШУ), тому кілька перших років внески заплатила держава. Потім пішло-поїхало і платити стало нікому. В 1995 році створили УАЗШ, президент якого пан Бендерський по простоті душевній заплатив заборгованість за кілька років в надії, що гроші йому повернуть. Але в 1995-1999 роках функціонери УАЗШ (пан Колесников, частково пан Чусов) проводили змагання, збирали внески (з яких частину мали переказувати в ІКЧФ), але так ні копійки ні Бендерському, ні в ІКЧФ не переказали.
Держава (Укрспорткомітет при сприянні ФШУ), заплатила заборгованість за один чи два роки, а потім ВСІ НА ВСЕ ПЛЮНУЛИ.
Внаслідок цього за несплату внесків за 1997-1998 роки в 1999 році призупинила членство України в ІКЧФ, а в 2000 році Україну виключили повністю...
В 2001 році УАЗШ повністю розбіжалась, а ФШУ ліквідувала КЗС, тобто навіть теоретично платити стало нікому. Тому на момент створення ФЗШУ уже мала заборгованість порядку 800 франків (за 1997-2000 роки), яка лягала на плечі новообраного президента.

З різних причин (чому - це окрема історія) зареєструвати ФЗШУ у Мін.юсті вдалося тільки в травні 2003 року, а оформлення всіх інших дозволів і відкриття рахунку зайняло ще кілька місяців. Гроші (членські внески) на рахунок ФЗШУ почали поступати тільки в другій половині 2003 року і більш менш повноцінно поступали в 2004-2006 роках, а з 2007 року, внаслідок відвертого саботажу з боку пана Саенка (і ще кількох осіб), практично поступали внески тільки від учасників Дніпропетрівських турнірів.
Тобто внески членів ФЗШУ на контрольований мною рахунок ФЗШУ поступали неповних 5 років.

Я ще раз наголошую - отримуючи гроші на рахунок ФЗШУ протягом неповних 5 років, я забезпечив гроші для оплати в ІКЧФ за повних 10 років.
За 10 років загальна сума, що мала бути направлена в ІКЧФ і Європейську федерацію, складала близько 3,5 тисяч швейцарських франків. Я забезпечив цю суму повністю - мною особисто (різними способами) було погашено близько 2,5 тисяч швейцарських франків і я знайшов спонсорів для погашення заборгованості ще близько 1000 швейцарських франків, які перерахували гроші на рахунок рівненської федерації. А що остання сума в ІКЧФ так і не потрапила, то при чому тут я або підконтрольний мені рахунок?

Скільки поступило членських внесків на підконтрольний мені рахунок і на що вони були витрачені?

У 2003-2007 роках розмір членського внеску був 5 грн. Кількість активних членів ФЗШУ була 200-220 чоловік, але брали участь у турнірах і платили членські внески один рік десь 180 чоловік, а всі інші роки – значно менше. Тобто членських внесків на підконтрольний мною рахунок в середньому щорічно поступало 700-800 гривень. Загалом за 5 років – десь до 4000 гривень.

Членські внески збиралися в першу чергу для оплати щорічного внеску в ІКЧФ. Згідно „Бюджету” оприлюдненого паном Андрющенком, щорічний внесок за 2007 рік і 2008 рік складав по 150 швейцарських франків. В деякі роки ця сума була трохи меншою (100 франків), але загалом за 10 років (1997-2006) вона складає десь 1200 швейцарських франків.
Тобто із членських внесків, отриманих за 5 років (всього десь 4000 грн) мені треба було в першу чергу погасити щорічні внески в ІКЧФ за 10 років в розмірі десь 1200 франків.

Крім того, за рахунок членських внесків (тобто із цих же 4000 грн). я мав оплатити всі витрати по легалізації ФЗШУ у міністерстві юстиції, що складали десь 2000 грн. Десь стільки же було витрачено на легалізацію 10 обласних осередків, десь стільки же на кожну з моїх двох поїздок на Конгреси ІКЧФ. А ще – всі мої відрядження – крім близько двох десятків у Київ (за 8 років), ще в Донецьк, Луганськ, Дніпропетровськ (двічі), Запоріжжя, Полтаву, Кіровоград, Херсон, Миколаїв, Одесу (двічі), Чернівці, Тернопіль, десяток у Львів, кілька десятків в Ужгород… Sad

Я тут уже і не згадую, за рахунок чого я мав оплатити близько 800 франків за участь у міжнародних змаганнях збірних команд ФЗШУ… Rolling Eyes

Про все це я багато раз говорив. Елементарним підрахунком „на пальцях” можна зрозуміти, що для оплати в ІКЧФ мною була направлена значно більша сума, як поступила на підконтрольний мені рахунок для оплати в ІКЧФ.

Але якщо пан Андрющенко вважає, що членські внески членів ФЗШУ були використані нераціонально, чи бажає знати більш точну суму поступлення внесків, то із виплачених мною сум нехай поверне мені принаймні ті 1200 франків, які я оплатив як щорічні членські внески в ІКЧФ. А я поверну йому повну суму всіх членських внесків членів ФЗШУ, які поступили на підконтрольний мені рахунок ФЗШУ за всі роки існування рахунку….
Very Happy Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime23.10.11 8:23

Знову повалили гнівні листи на пошту, у ФЗШУ нова хвиля боротьби за владу, чи що ?
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime23.10.11 8:25

Дивіться який здоровенний лист прийшов, ціла повість:

Шановні колеги! 20.10.2011

Прочитавши листа пана Пожидаєва можу заявити наступне:

1.Я був одним із засновників ФЗШУ і президентом ФЗЩУ протягом 8 років. Тоді проблем було незрівнянно більше, як зараз. Всі нинішні скандалісти затівали вічні сварки і тоді, але були ще й інші. Реальної конкуренції між регіонами було незрівнянно більше. Але конкуренція вирішувалась в спортивній боротьбі. За 8 років не було нікого виключено з ФЗШУ, не було дискваліфіковано жодного гравця чи команди.

А нині так зване „керівництво ФЗШУ”, а фактично купка людей, яка узурпувала владу в федерації, нічого не робить крім того, що когось „виключає з лав ФЗШУ”, когось дискваліфікує, когось „наказує”, когось безпідставно не допускає до змагань, когось виключає із змагань, когось відверто шантажують недопуском до змагань і дискваліфікацією у випадку несплати не передбаченого регламентом змагань „турнірного внеску” (чи на юридичній мові – хабарів). Введено принцип колективної відповідальності, виключають і наказують цілими обласними федераціями, причому робиться все це без усяких законних на те підстав і не в передбачений законодавством спосіб.

Але те, що витворяється з представниками Донецької області - переходить всяку межу. Так зване „керівництво ФЗШУ” вже котрий рік відверто і цинічно глузує, дискримінує і знущається практично над усіма представниками Донецької області, причому тільки за те (і це відверто заявляється навіть в письмовому вигляді), що вони „донецькі”.

Я вкотре прошу шановних колег схаменутися, бо врешті-решт це закінчиться плачевно для них самих....

2. Я є міжнародним сеньйор-майстром, виконував (перевиконував) норму міжнародного гросмейстера, але через порушення процедур оформлення документів, допущених моїми попередниками, я не отримав ні звання міжнародного гросмейстера, ні звання майстра спорту України, хоч фактично виконав всі вимоги для отримання цих звань. Будучи президентом ФЗШУ, я міг би виправити старі помилки. Але не бачив необхідності, бо був впевнений, що зможу ще раз виконати норму майстра спорту у першому ж змаганні. Тому коли оголосили про проведення чергового кубку України, я звернувся до особи, якій було доручено організацію змагання, з заявою, що бажаю зіграти в цьому турнірі, якщо там буде норма майстра спорту України. Отримав відповідь, що норма майже напевне буде і я буду включений в турнір.

Через певний час я дізнаюся, що склад турніру затверджено і турнір ніби-то стартував... і без мене... Передзвонив пану Леоніду Тимошенку у Міністерство, який мені відповів, що положення про 6 Кубок давно підписано, турнір уже мав стартувати 15.06.2010, склад учасників уже затверджений міністерством, але передбачених положенням 15 бажаючих зіграти не знайшлося, немає навіть 10. Тому буде гра в 2 кола, норми майстру спорту не буде!!!

Проходять два місяці і я дізнаюся, що турнір стартував при 13 учасниках і там встановлена норма майстра спорту України. Тобто пан Леонід Тимошенко або по підлому мене обдурив, або в черговий раз проявив слабкодухість і дозволив пану Баранюку наплювати на затверджені Міністерством документи, нього самого і на все Міністерство в цілому.

Я не став скандалити, але через місяці два знову дивина – захожу на сайт ІКЧФ, а там таблиця, що турнір стартував 1.10.2010 (!!!) http://www.iccf-webchess.com/EventCrossTable.aspx?id=23087

При цьому склад учасників знову змінився замість п. Лебедя грає п. Жолоб ???!!!

Заміна учасника в особистому турнірі – само по собі нонсенс. Але коли така заміна проводиться десь через 4 місяці після старту (чи затвердження складу учасників), тобто ФЗШУ вимушена подавати в міжнародну федерацію СФАЛЬСИФІКОВАНУ дату старту і відповідно НЕПРАВИЛЬНІ міжнародні рейтинги, тобто ОБДУРЮВАТИ міжнародну федерацію так, що за це нас взагалі можуть виключити за шахрайство, то це вже повне безглуздя. У ШАХРАЙСТВІ панів Баранюка і Ярошенка може пересвідчитись будь-хто, хто гляне на таблицю на сайті і порівняє з положенням і стартовим листом.

Але для мене особливо цікаво те, що для пана Жолоба з його національним рейтингом 2168 (показник слабенького кандидата в майстри) місце в турнірі знайшлося, а для мене з національним рейтингом понад 2500 (показник гросмейстера) місця не знайшлося. І це при тому, що допускали всіх бажаючих, але так передбачених положенням 15 учасників і не набрали...

Попри все я і тоді я не став скандалити, щоб не зашкодити міжнародному іміджу України. Але зараз я дізнаюся, що з турніру виключено пана Ковальова за те, що він ніби-то „не завоював право участі в турнірі”??? Виключено не рішенням судді (єдиний, хто має право приймати таке рішення), а наказом президента ФЗШУ, який цим самим щонайгрубішим незаконним чином втручається в роботу суддівської колегії!!!???



Це я з національним рейтингом понад 2500 „не завоював право”, пан Ковальов з рейтингом понад 2500 також „не завоював право”, а в турнірі половина учасників має міжнародні рейтинги порядку 2200 і нижче. Невже вони „завоювали право”? Чим, наприклад, „завоював право” участі в цьому турнірі пан Жолоб? (Невже тим, що він публічно оббрехав деяких представників Донецької області...).

Вибачайте, але я не можу оцінити такі дії „керівництва ФЗШУ” інакше, як безмежне самодурство і відверте хамство. Якщо по цьому питанню не звернеться до суду пан Ковальов, то звернуся я особисто. І я перед будь-яким судом чи інстанцією готовий повторити і доводити свою думку – твердження панів Баранюка і Ярошенка, що Ковальов І.С. був включений до фіналу 6 Кубка України, тільки як «переможець» турніру ФКДО-10 є відвертою цинічною брехнею. Насправді пан Ковальов І.С. мав право участі в фіналі 6 Кубка України незалежно від того, який результат він показав у турнірі ФКДО-10 .


3.Щодо анулювання результатів турніру ФКДО-10, то в обґрунтуванні можемо прочитати наступне: „У порядку перевірки легітимності турніру президентом ФЗШУ було направлено запит рекомендованими листами з повідомленням про вручення секретарю турніру Сердюку В.В., з вимогою надати інформацію, стосовно стартового листа та ходу турнірів, а також 10 учасникам турнірів. Сердюк В.В. ігнорував вимогу Президента і ніякої інформації не надав. Отриманий лист від учасника турніру Остапюка С.М., який стверджує, що участі у турнірі не брав і взагалі припинив гру в шахи за листуванням більше 10 років. Інші запити залишились без відповіді.”

Тобто основними доказами проведеної перевірки є свідчення пана Остапюка С.М. і відсутність запрошеної інформації від пана Сердюка В.В.

Почнемо зі свідчень пана Остапюка С.М. Так ось за наявними у мене даними, прізвища пана Остапюка НЕМАЄ ні в стартовому листі турніру ФКДО-10, ні в підсумковій таблиці турніру ФКДО-10. Якби це прізвище і було в таблиці, то навіть тоді свідчення однієї людини з 10 опитаних не є доказом і підставою для анулювання турніру – одна людина з 10 могла щось і наплутати. Але ж маємо зовсім інші факти, а саме:

Пан Остапюк НЕ був запрошений до участі в турнірі ФКДО-10, він НЕ брав участі в цьому турнірі, прізвища пана Остапюка НЕМАЄ в стартовому листі і НЕМАЄ в підсумковій таблиці, а сам пан Остапюка підтверджує, що він НЕ брав участі в цьому турнірі. Але ці факти за висновком панів Баранюка і Ярошенка є незаперечним ДОКАЗОМ того, що турнір сфальсифіковано!!!???!!! І цей ДОКАЗ є підставою для анулювання результатів турніру...???...

Вибачайте, шановні колеги, але я вимушений задати питання – як ви вважаєте, чи має бути якась межа тому ІДІОТИЗМУ, який витворяють пани Баранюк і Ярошенко???

А якщо хтось вважає, що пани Баранюк і Ярошенко діють логічно, то давайте діяти так же логічно - на підставі того факту, що пан Остапюк не брав участі в жодному змаганні ФЗШУ за останні 10 років і він це підтверджує – анулюйте результати всіх тих змагань, де він дійсно не брав участь !!!???!!!



Щодо секретаря турніру пана Сердюка, то твердження, що секретар турніру має особисто зберігати стартові листи і іншу документацію турніру після підведення підсумків турніру (та ще й багато років) – це повна маячня. Секретар турніру не зобов’язаний надавати нікому ніяку інформацію, крім головному судді чи за дорученням головного судді. Секретар турніру не має ніякого стосунку до стартових листів – він їх не готує, не розсилає і не зберігає. Після завершення турніру у секретаря стартових листів немає і бути не може.

І якщо пана Сердюка виключають із ФЗШУ (!!!???!!!) за те, що він не надав на вимогу панів Баранюка і Ярошенка тих стартових листів, які він не тільки не зобов’язаний надавати, але які він не має і мати не може, то знову запитую шановних колег - як ви вважаєте, чи має бути якась межа тому ІДІОТИЗМУ, який витворяють пани Баранюк і Ярошенко???

4.Єдиною реальною претензією до турніру ФКДО-10 може бути тільки відсутність стартового листа. ФЗШУ неодноразово ухвалювала рішення, що турніри без стартових листів обрахуванню не підлягають. А якщо пан Ярошенко грубо порушив цю вимогу, то при чому тут учасники турніру. Як президент ФЗШУ, я кілька раз забороняв рахувати турніри, де не додані стартові листи. Але пан Ярошенко всупереч забороні обрахував більше 10 турнірів без наявності стартових листів. Більше того, я маю докази, що пан Ярошенко повідомляв організаторів регіональних турнірів, що стартові листи висилати не обов’язково, бо це незаконна вимога деспота Савчура. На відміну від деспота президента пан Ярошенко дуже добрий – він обрахує всі турніри без стартових листів. Саме тому деякі організатори регіональних турнірів стартових листів просто не висилали.



Я пояснював пану Ярошенку і пояснюю ще раз йому і всім – федерація перед обрахуванням ЗОБОВЯЗАНА перевірити легітимність турніру. Федерація перед обрахуванням ЗОБОВЯЗАНА запросити всі необхідні документи в тому числі і стартові листи. Федерація перед обрахуванням має право запросити додаткову інформацію, наприклад записи партій. При наявності сумнівів федерація має право ВІДМОВИТИ в визнанні турніру законним. Але все це ДО ОБРАХУВАННЯ. Після того, як федерація визнала турнір законним і провела обрахунок рейтингів, повну відповідальність за законність турніру несе особа, яка провела обрахування. Рішення про обрахування є остаточним і може бути скасоване хіба-що судом. Але для цього треба притягнути до КРИМІНАЛЬНОЇ відповідальності особу, яка незаконно провела обрахунок турніру.



Я можу доказати, що пан Ярошенко незаконно обрахував більше 10 турнірів і невідомо скільки є таких, де я не можу доказати....Чому з усіх незаконно обрахованих паном Ярошенком турнірів анулюються тільки ті 3, де успішно виступив пан Ковальов? Цікаво, чому не анулюється бодай і той, де він виступив не дуже вдало...

Головним суддею анульованих турнірів був покійний нині пан Гуревич. Він і тільки він несе повну відповідальність за ці турніри. Ніби-то ні в кого сумнівів у оригінальності підписів пана Гуревича у підсумковій таблиці не виникає. Тобто пан Ярошенко звинувачує у фальсифікації саме його. Я добре знав пана Гуревича і не можу собі уявити, щоб він займався фальсифікацією турнірів. Але я добре знаю і пана Ярошенка і перед судом чи будь-якою іншою інстанцією я готовий заявити – пан Ярошенко є патологічним ФАЛЬСИФІКАТОРОМ. Він сфальсифікував десятки, а може і сотні різних протоколів, довідок, результатів, рейтингів, таблиць, на підставі яких були присвоєні не тільки звання кандидата в майстри, але і звання „Майстра спорту України з шахів”. Правда останнє не без сприяння пана Л.Тимошенка, який не тільки знав про фальсифікації, але ще й сам сфальсифікував чи незаконно затвердив кілька положень, що я можу у суді документально доказати.



Я взагалі дивуюся з пана Л. Тимошенка. Я співпрацював з ним 8 років і за цей період нічого поганого про нього сказати не можу. Більше того, він мені кілька раз по-людськи допоміг там, де не був зобов’язаний цього робити. Поки я на задовільному рівні виконував чисто шахову фахову частину роботи, а він робив переважно тільки чиновницько-адміністративну – ніби все йшло добре (хіба за винятком кількох дрібних ляпів в яких частково була і моя провина).

Але коли до влади в ФЗШУ дорвалася нинішня „команда”, в якій не має ЖОДНОГО фахівця – (жодної людини з досвідом адміністративної спортивної роботи, чи тренерської роботи, жодного висококваліфікованого судді чи спортсмена) – і панові Л.Тимошенку доводиться робити не тільки чиновницько-адміністративну, але і шахову фахову частину роботи, то з’ясувалося, що він шаховим фахівцем є просо нікудишнім (чи принаймні він демонстративно не бажає виконувати цю роботу).

Пан Л.Тимошенко (мабуть навіть не читаючи) підписує всі „положення” і інші „документи”, які підсовують йому п.п. Баранюк і Ярошенко, виставляючи на посміховисько не тільки себе, але і Міністерство, і Україну у міжнародному співтоваристві в цілому. На багаточисленні скарги і пропозиції ніякої реакції крім стандартних (і по своїй суті хамських по відношенню до рядових шахістів) відписок. Може просто пан Л.Тимошенко стомився від всього цього і йому пора на уже заслужений відпочинок...

5. Щодо твердження пана Остапюка С.М., який ніби стверджує, що участі у турнірі ФКДО-10 не брав і взагалі припинив гру в шахи за листуванням більше 10 років...

Я підняв наявні у мене старі рейтинг листи за більше 10 років і пан Остапюк С.М

мав такі рейтинги:

1999 2147

2001 2329

2004 2242

2006 2242 із 52 партій

2007 2186 із 65 партій

2010 2224 із 65 партій (рік останньої партії 2006)

Як бачите, незважаючи на те, що пан Остапюк С.М. не зіграв жодної партії, його рейтинги згідно підрахунків пана Ярошенка змінювалися 5 раз. Причому ніби-то фальсифіковані у 2009 році турніри (в яких він ніби-то „був учасником” і результати яких були анульовані на підставі його свідчення) аж ніяк не вплинули на його рейтинг, бо остання обрахована партія значиться 2006 роком! Тут хтось нагло бреше, або пан Остапюк С.М., або пан Ярошенко. Хто саме – вирішуйте самі!

6.Щодо рейтингів пана Ковальова, то

2001 2113

2004 2227

2006 2110 із 83 партій(рік останньої партіі 2004!?!?)

2007 2110 із 83 партій(рік останньої партіі 2004!?!?)

2009 2510 із 138 партій (рік останньої партіі 2009)

2010 2510 із 138 партій (рік останньої партіі 2010)

Важко зрозуміти, як з 2004 по 2006 рік пана Ковальов „загубив” 117 пунктів рейтингу (ніби не зігравши жодної партії), а ось як він на підставі 3-х турнірів міг наварити рівно 400 пунктів – це вже і теоретично неможливо. Не знаю, як щодо результатів турнірів, але ОБРАХУНОК цих турнірів СФАЛЬСИФІКОВАНО однозначно. Цікаво було би знати думку колег – може ОБРАХУНОК цих турнірів СФАЛЬСИФІКУВАВ не пан Ярошенко, а пан Ковальов???

Я ще раз нагадую, подібних фактів відвертих фальсифікацій пана Ярошенка у мене не те що десятки, а сотні. Своїми фальсифікаціями пан Ярошенко завдав стільки шкоди ФЗШУ, що у цьому з ним може позмагатись хіба пан Саєнко. За останні кілька років я неодноразово закликав пана Ярошенка подати у відставку поки він не догрався до кримінальної відповідальності. Після останніх виявлених фактів фальсифікацій, будь-яка людина, яка має бодай каплю совісті, подала би у відставку і з сорому більше ніколи б не показувалась у заочних шахах. Але пан Ярошенко не тільки цього не зробив, але і цинічно намагається звалити всю провину на „донецьких” – уже покійного пана Гуревича і на пана Ковальова, який юридично просто не може нести ніякої відповідальності за ту тотальну фальсифікацію, якою займається пан Ярошенко.

7. Я не знаю, звідки у пана Баранюка така люта ненависть до „донецьких”. Для багаточисленних публічних образ на їх адресу ніби ніякої реальної підстави не було. Не знаю, що спонукало пана Баранюка, наприклад, публічно заявити, що він заставить „донецьких” повзати перед ним на колінах. Мене, жителя самого заходу України важко запідозрити в якійсь особливій симпатії до представників Донецької області. Але коли я був президентом, я не робив ніякої різниці між представниками різних регіонів. Тому я не міг сприйняти таку ситуацію. Але отримав від пана Баранюка у відповідь, що якщо я буду захищати „донецьких”, то він і мене заставить повзати перед ним на колінах....Може пану Баранюку і вдалося заставити декого повзати перед ним на колінах. Але мене він ніколи не заставить. І думаю, що і „донецькі” зліплені не з такого тіста і там у пана Баранюка нічого не вийде. А ось для самого пана Баранюка все це може завершитись плачевно...

8. Я вкотре закликаю так зване „керівництво” ФЗШУ – панів Баранюка, Ярошенка і Саєнка подати у відставку. Цій вакханалії має настати кінець. Якщо цього не буде зроблено найближчим часом добровільно – я залишаю за собою право добиватися цього в будь-який передбачений законодавством спосіб.

Я ще раз заявляю, що все тут написане я готовий засвідчити в суді чи будь-якій іншій інстанції. Розсилаю тільки на адреси, вказані в листі пана Пожидаєва, але дозволяю переслати будь-кому на будь-яку адресу, публікувати де завгодно і навіть сам перешлю на адреси, на які мене попросять.



З повагою Савчур Ф.Ф.
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime23.10.11 17:52

jocolor

_________________
Завоевал право на участие в Полуфинале ЧМ!
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime23.10.11 21:23

Шановні шахові друзі!
Вище наведений лист Савчура Ф.Ф. як коментар на лист Пожидаєва В. Ці листи розсилались багатьом шахістам-заочникам, як і моя на них відповідь. Нижче додаю текст моєї відповіді. Хто отримував раніше мою відповідь, може далі не читати. Єдине, що можу повідомити додатково, КК ФШУ зняла з Ковальова І.С. звання КМС з очних шахів та зобов"язала Донецьку обласну федерацію шахів взяти під контроль турніри обласного товариства "Динамо". Додам ще - це не боротьба за владу (з великим полегшенням передав би свої чисто громадські обов"язки будь-якій порядній людині). Це захист хоч невеликої території, де у наш час ще можна зберегти якісь поняття чесності і порядності.
Шановні колеги!
Вже вкотре зарікався вступати у безплідну полеміку з професіональними пустобрехами, але у листах Пожидаєва та Савчура є деякі конкретні цифри, що потребують коментарів.
Пан Савчур та пан Ковальов з його помічниками весь час хочуть надати конфлікту політичного відтінку. Чого варта така інтерпретація історії ФЗШУ (цитата зі скарги Сафіулліну Равілю Сафовичу):
«В 2001-м году к радости всех поклонников древней игры - шахмат, играющих в них между собой по переписке - в Украине из разрозненных параллельно действующих шахматных организаций, таких как Украинская Ассоциация Заочных Шахмат (УАЗШ) и ряда не поддерживающих её областных шахматных клубов (Одесский, Николаевский и т.д.) была образована Федерация заочных шахмат Украины (ФЗШУ) во главе с президентом тов. Савчуром Ф.Ф. К сожалению, становление этой молодой общественной организации фактически совпало с началом бурной деятельности на Украине оппозиции, направленной против тогдашнего президента страны Л.Д.Кучмы и получившей впоследствии название «оранжевой». Что принесло для нашего государства «панування» лидеров оранжевой ориентации - «временщиков» Ющенко В.А. и Тимошенко Ю.В. - давно уже общеизвестно и не треоует комментариев, а вот о том, какой непоправимый урон нанесли «оранжевые» ФЗШУ, мы сейчас изложим подробно.
Пользуясь тем, что президент ФЗШУ Фёдор Фёдорович Савчур был в большей степени профессиональным шахматистом-заочником, нежели политиком, пролезшие в руководство Федерации заочных шахмат Украины «оранжевые» вместо того, чтобы всячески помогать своему президенту, приступили к планомерному очернению как самого Савчура Ф.Ф., так и его сторонников. И такая «деятельность» «оранжевых», к сожалению, имела определённый успех, потому как неискушённым в политике рядовым шахматистам-заочникам было довольно-таки сложно разобраться в хитросплетениях той бессовестной лжи и откровенного обмана, которые обрушились на голову Ф.Ф.Савчура. Конечно же у Фёдора Фёдоровича были свои, присущие любому человеку, недостатки, но тем не менее ему удавалось (и несомненно удалось бы в дальнейшем, если б только не вредительство со стороны платных подручников Ющенко - Тимошенко) удерживать несколько лет ФЗШУ «на плаву». И всё же «оранжевые» постепенно стали добиваться видимых результатов. Так был потерян всеукраинский шахматный центр - Киевский Клуб Заочных Соревнований во главе с Чусовым С.Ю., фактически отошёл от шахматной деятельности другой талантливый руководитель и шахматист из г. Львова - Колесников Р.Н., преждевременно ушла из жизни, не выдержав постоянных склок и бесконечных придирок со стороны бюрократов из ФЗШУ, лидер Одесского КЗС Сальникова Е.В... Нам думается, что Савчур Ф.Ф. и сам не заметил, когда вокруг него вместо преданных делу соратников вдруг оказались лишь одни оранжевые демагоги. Наконец «оранжевые» одерживают полную победу, и президентом ФЗШУ в декабре 2008-го года становится Баранюк А.И. (г. Киев). И тут открылась его полная некомпетентность в вопросах руководства ФЗШУ! И начали закрываться областные шахматные клубы (как например Днепропетровский во главе с Дегтярёвым П.Г.). Впрочем, по всей вероятности Баранюка А.И. это мало волновало. Потому как вовсе не развитие заочных шахмат на Украине было главным приоритетом «пана» Баранюка А.И. на посту президента ФЗШУ! Нет, для него и его клики наиважнейшей задачей являлась дискредитация кандидата в президенты от юго-восточной Украины В.Ф.Януковича на предстоящих президентских выборах!»
Вибачаюсь за довгу цитату, але мимоволі згадуєш фільм «Кавказька полонянка», коли Шурик з жахом запитує: « А що, церкву я теж розвалив?» Хто ж ці «оранжевые» , що не давали працювати Савчуру (до речі, тоді члену «Руху» - не знаю його сьогоднішніх політичних поглядів)? Мабуть, це пан Ярошенко, що в супереч Савчуру (який категорично не підтримував донецькі турніри) на противагу йому їх обраховував. А більше і згадати нікого, бо від «чуйного» керівництва «висококваліфікованого фахівця» вже через рік більшість Виконкому розбіглася. І навпаки, саме тепер Колесников Р.М. повернувся до заочних шахів.
Ніякої дискримінації шахістів за територіальними ознаками немає і бути не може. Пан Ковальов не подав заявку на участь у 18 КЧУ команди Донецької обл., а тепер кричить, що команду не включили за політичними мотивами. Підозрюю, що саме для цього і не була подана заявка, щоб потім можна було кричати про «політичне переслідування». Все це політичні інтриги та інсинуації.
Тепер стосовно рейтингу п. Ковальва.
Пан Савчур відомий мастак перекручувати факти та підтасовувати їх на свою користь. А насправді було інакше. У рейтингах, які публікував Чусов (1999-2002), Ковальов Ігор не фігурував взагалі.
Перший турнір Ковальова, який увійшов до обрахунку, був турнір фіналу чемпіонату Донецької обл. (ДО-17), у якому він стартував з початковим рейтингом 2050, як учасник 1 р з 2 к/б (суддя –Курилов В.І.). За результатами цього турніру, та турніру КиРТ-3, його рейтинг зріс до 2113. (2001 р). Потім були турніри ДО-18 (+28), рейтинг на 01.04.04 -2141. Не зовсім вдалий виступ у т. ПФК-41 (-31) і на 01.12.204 р. – рейтинг 2110 -див. http://dfcc.narod.ru/FCCU/RatingList/List3.html .
З 2004 по 2007 р. Ковальов у заочних турнірах не грав і його рейтинг залишався незмінним. А у 2009 р. йому були обраховані три турніри, а саме:
Фінал 10 Кубка Донецької обл. -ФКДО-10 – (30.05.07.-10.02.09) – результат 17,5 з 18; ІК + 128;
МЮИК-1 (30.05.07.-10.02.09) – результат 21,5 з 22; ІК + 144;
ФКДО-11ПЛ (25.10.07.-25.06.09) – результат 20 з 22; ІК + 128;
У сумі +400, ІК=2510
Після 2004 р. Ковальов переключився на організацію та суддівство заочних турнірів. За 2004-2008 рр. у якості Головного секретаря він провів 7 турнірів відкритих чемпіонатів та кубків Донецької обл. Всі турніри були оформлені належним чином і я не бачив причин не обраховувати ці турніри. Але п.Савчур тоді категорично заперечував проти їх обрахунку. Я просив п.Савчура публічно (на сайті) дати пояснення, чому ці турніри не легітимні, щоб шахісти знали, що вони грають у нелегітимних турнірах, але відповіді не отримав. Це до питання у кого така «люта ненависть» до „донецьких ” – у пана Баранюка, Ярошенка чи у пана Савчура?
Пан Пожидаєв правий, я дійсно сприймав тоді Ковальова як ентузіаста заочних шахів і хорошого організатора. Тому і підтримав його призначення суддею турнірів півфіналів та четвертьфіналів чемпіонату України. І отримавши таблиці без стартових листів (Ковальов запевняв, що відправив їх Савчуру) я навіть уявити собі не міг масштаб фальсифікації. Доводиться визнати, що я глибоко помилився у п. Ковальову. Як виявилось, його цікавив не розвиток заочних шахів, а особисті шкурні інтереси – фінансові, а тепер ще й політичні. Йому потрібно було оформити звання КМС з очних шахів і він намалював собі фантастичні результати у сфальсифікованих турнірах.
Коли Ковальову було запропоновано організувати цикл поштових турнірів на Кубок України, він погодився, але поставив умову, що сам буде на свій розсуд формувати склад фіналу. У телефонній розмові (і не тільки зі мною), він відкрито заявив, що домовиться з 6 МСУ (як заочними, так і очними), заплатить за них членські внески за 2 роки, а умовою участі учасників турніру буде здача йому партій для гарантованого виконання норми МСУ зі заочних шахів.
Такого відвертого нахабства керівництво ФЗШУ навіть не чекало і, звичайно, у організації циклу поштових турнірів п. Ковальову було відмовлено. Ось тут і розпочав пан Ковальов свою «священну» війну. За підтримки пана Савчура (як сказав мені у телефонній розмові Ковальов: «Савчур у мене ПРАЦЮЄ ПОМІЧНИКОМ» – непогана кар’єра для пана Савчура!), посипались листи у всі інстанції, написані наче під копірку (хоч і підписані різними людьми). Під обстріл потрапило не тільки керівництво ФЗШУ, а і головний тренер з шахів Міністерства Тимошенко Л.В.
Хто такі пани Ковальов, Савчур і Пожидаєв, щоб зверхньо повчати, давати публічну оцінку професіоналізму працівника Міністерства? Дякувати богу, не цим панам вирішувати кому, де, скільки працювати і коли іти на відпочинок. Мабуть, вони діють за принципом: «О моська, знать она сильна, коль лает на слона…».
Але Ковальов не обмежився скаргами. Він відверто почав ігнорувати всі рішення Виконкому та Ради ФЗШУ, розпочав суддівський терор у турнірах ½ та ¼ чемпіонату України. Результат цих дій цілком закономірний. Рішенням Виконкому та Ради ФЗШУ Ковальов відсторонений від суддівства, виключений із членів ФЗШУ. Але тоді було прийнято рішення дати йому можливість дограти турнір фіналу 6 Кубка України –про фальсифікацію турнірів мова ще не йшла.
Пожидаєв і Савчур пишуть про складнощі при організації циклу поштових турнірів. Дійсно, з формуванням турнірів Кубка України були деякі складнощі. Це було пов’язано як зі зменшенням кількості бажаючих грати звичайною поштою, так і саботажем, влаштованим Ковальовим, який проводив активну анти-агітацію серед шахістів-заочників.
Не дивлячись на це, турніри розпочалися, у фіналі норма МСУ була встановлена. На той час факт фальсифікації турнірів Ковальовим ще не був встановленим і він був включений до складу учасників.
Що стосується пана Савчура, то мені абсолютно незрозумілі його претензії. До кого він офіційно звертався зі заявкою на участь? Що це значить: «особа, якій було доручено організацію змагання»? Оголошення про прийом заявок на участь у турнірі було опубліковане у газеті «Ладья», після затвердження Положення у Міністерстві. Там чітко вказано, заявки подавати на адресу Президента ФЗШУ Баранюка А.І. У пана Савчура є квитанція про вручення рекомендованого листа п.Баранюку зі заявою про участь? Немає? Тоді про що мова? Може, пан Савчур мав якусь приватну розмову з паном Ковальовим?
Ковальов, дійсно, похвалявся, що він може «організувати» виконання липової норми МСУ ще для одного (крім себе) учасника. Може, він мав на увазі пана Савчура?
А турбота Савчура про міжнародний імідж України, людини, яка своїми діями поставила ФЗШУ на грань виключення з ІКЧФ - це вже навіть не смішно.
Тепер стосовно фальсифікації турнірів ФКДО-10, МЮИК-1, ФКДО-11ПЛ, дискваліфікації п. Ковальова І.С. та виключення його з турніру «Фінал 6 Кубка України з заочних шахів».
Щодо рейтингу Остап’юка С.М., то останній турнір за його участі був т.165Л (2005-2006). Зіграв він не дуже вдало, (2 з 13, передостаннє місце). Мабуть, після цієї невдачі він і припинив виступи у заочних змаганнях. Результати турніру враховані у рейтинг-листі на 01.01.07.
Звертаюсь до учасників турніру Ярмолюка та Тютюнника з проханням підтвердити участь Остап’юка та строки проведення турніру. Правда, повинен визнати, що у рейтинг-листі 01.10.09. я, внісши зміни у рейтинг Остап’юка на основі результатів «турніру» ФКДО-11ПЛ, не вніс змін у кількості партій та рік останньої партії. Правильно було б 2224 87 партій (рік останньої партії 2009). За цей факт вибачаюсь. Працюю вручну, не помиляється тільки той, хто нічого не робить. До речі, може у когось є якась програма для автоматичного розрахунку типу SwissMaster - був би дуже вдячний.
Пан Остап’юк С.М. дійсно не значиться серед учасників турніру ФКДО-10. Він значиться у списку учасників турніру ФКДО-11ПЛ. Висновки по фальсифікації робились не тільки по турніру ФКДО-10, а стосовно трьох турнірів, листи розсилались учасникам трьох турнірів, проводився аналіз складу учасників трьох турнірів. Список учасників цих турнірів – у кінці листа. Я вже писав, що у 2004-2007 рр. Ковальов організував і був головним секретарем у 7 турнірах (чемпіонати і Кубок Донецької обл.). У турнірах ФКДО-10, МЮИК-1, ФКДО-11ПЛ жоден з учасників цих 7 турнірів не грав. Як не грав більше у подальшому будь-де жоден з учасників «турнірів» ФКДО-10, МЮИК-1, ФКДО-11ПЛ. Обраховуючи рейтинги я ще грішним чином подумав: «молодець Ковальов, зумів повернути до активної гри ветеранів». Виявляється, це були не більше, як «мертві душі». Чичиков відпочиває.
Таким чином, Виконком і Рада ФЗШУ визнала, що турніри ФКДО-10, МЮИК-1, ФКДО-11ПЛ сфальсифіковані, зміни рейтингів «учасників» турнірів анулюються, п.Ковальов дискваліфікується. Так що Ковальов виключений з турніру не тільки тому, що він не завоював право грати, як переможець півфіналу, не тільки тому, що його рейтинг мав би бути лише 2110, а ще і як дискваліфікований за фальсифікацію турнірів. Рішення Виконкому та Ради ФЗШУ підтвердив і Головний суддя турніру Колесников Р.Н. Так що п.Пожидаєв може не турбуватися – я виконаю це рішення і партію з Ковальовим продовжувати не буду.
Факт фальсифікації строку давності не підлягає. Досить згадати випадки дискваліфікації за використання допінгу, коли у спортсменів відбирали медалі через 2 роки після закінчення турнірів або матч Металіст-Карпати, визнаний договірним через 3 роки. При цьому рішення виносить не суд, не прокуратура, а Федерація, і оскаржується це рішення не у звичайних судах, а у спортивному суді у Лозанні. Рекомендую панам Савчуру та Ковальову звертатись прямо туди, щоб не витрачати часу.
Так що коли п. Савчур у черговий раз погрожує КРИМІНАЛЬНИМ переслідуванням (це він робить регулярно на протязі вже не менше 7 років) нам ДУЖЕ страшно…
До речі, якщо Савчур Ф.Ф. вважає турнірні внески «хабарами», виходить він 7 років брав хабарі, бо сплата турнірних і членських внесків на рахунок ФЗШУ завжди була беззаперечною вимогою Савчура для всіх організаторів і учасників турнірів.
Пану Ковальову, мабуть, сподобався сам процес фальсифікації та його ефективність. Він його з успіхом використовує і в очних змаганнях. Отримавши за результатами заочних змагань звання КМС з очних шахів, Ковальов почав активно грати у очних турнірах. За 2010-11 р. він зіграв у 5 турнірах і показав фантастичний результат – 76 очок з 77 !!! Збільшивши при цьому рейтинг з 2100 до 2341. Рекорд, гідний книги рекордів Гіннеса. Фішер та Каспаров відпочивають! Правда, грав він чомусь виключно у турнірах обласного товариства «Динамо». А ось першість ШК Макіївки чомусь проігнорував. Цікаві це турніри. Не знаю, за якою системою вони грались, але те, що це золоте дно для «наварювання» рейтингу – це факт. У кожному турнірі сумарна кількість очок більше кількості зіграних партій. У середньому по кожному турніру кожен з учасників набирав 60-65% очок. Тоді як ця цифра повинна бути рівно 50%. Не більше і не менше! І ці результати пішли у залік зміни рейтингу! Активно брали участь у цих турнірах і інші любителі писати скарги до різних інстанцій, «віце-президенти» Ковальова Пожидаєв та Потапов. Так, Пожидаєв зіграв у 3 турнірах (47 з 54, рейтинг +76). Трохи скромнішим виявився Потапов – 3 турніри, 27,5 з 41, рейтинг +77. Цікаво також, що у цих п’яти турнірах грали 21 учасник. З них 13 до цього у рейтинг-листі ФШУ не значились. Але отримали стартовий умовний рейтинг 2000, що відповідає першому розряду з двома к/б. Є серед них і «почесний член Донецького осередку ФЗШУ» Ковальова Світлана. Теж зіграла непогано – 11 з 18…
Звичайно, все це питання до кваліфкомісії ФШУ, і ці питання ми обов’язково задамо…
Останнє. Пан Савчур закликає мене подати у відставку і тим самим врятувати ФЗШУ від неминучої загибелі. Пане Савчур, Ви неуважно читали останній протокол Виконкому. Там я визнав, що при обрахунку турнірів ФКДО-10, МЮИК-1, ФКДО-11ПЛ були допущені порушення умов обрахунку рейтингу. У зв’язку з цим я просив прийняти мою відставку з поста голови рейтингової комісії. Виконком не прийняв відставку, обмежившись попередженням.
І, на кінець, приємна новина. Положення про проведення фіналу 24 чемпіонату затверджено. Старт турніру 15 грудня 2011 р.

З повагою, Ю.Т.Ярошенко

Додаток

Сведения о шахматистах-заочниках, фамилии которых фигурируют в таблицях турниров ФКДО-10, ФКДО-11 ПЛ, МЮІК-1


ФИО Разряд К
ФЗШУ Город, обл. Год посл турнира Примечание
1 Аникин П.Н. 1++ 2000 Снежное дебют Несмотря на 2 к/б в рейтин-листе ФШУ не значится
2 Антоненко Е.И. 1++ 1926 Донецкая 2002 1937 р.н.
3 Глебов Ю.Н. 1++ 2000 Мариуполь дебют Несмотря на 2 к/б в рейтин-листе ФШУ не значится
4 Гурко Е.А. кмс 2106 Снежное 1998
5 Димаков Д.А. 1++ 2000 Мариуполь дебют Несмотря на 2 к/б в рейтин-листе ФШУ не значится
6 Дмитренко И.С. 1++ 2000 КраснЛиман дебют Несмотря на 2 к/б в рейтин-листе ФШУ не значится
7 Житняк С.С. кмс 2193 Амвросиевка 1996
8 Зозуля В.К. кмс 2171 КраснЛиман 2008
9 Золотарёв В.И. кмс 2228 Дебальцево 2001
10 Каплун А.Н. 1++ 2066 Дебальцево 1999
11 Киселёв А.В. 1++ 2000 Луганская дебют Несмотря на 2 к/б в рейтин-листе ФШУ не значится
12 Ковалёв И.С. кмс 2110 Донецкая 2004
13 Кравец С.В. кмс 2100 Макеевка дебют Несмотря на КМС в рейтин-листе ФШУ не значится
14 Лебедь В.В. кмс 2160 Донецкая 2002 Уехал в Россию
15 Майка Б.А. кмс 2197 Тернопол-ая 1999 Уехал за рубеж
16 Новик Р.Д. 1++ 2000 Чернигов-ая дебют Несмотря на 2 к/б в рейтин-листе ФШУ не значится
17 Остапюк С.М. кмс 2242 Тернопол-ая 2006 У турнірі не грав – є письмове свідчення
18 Остроушко Е.Ф. кмс 2209 Макеевка 1998
19 Рак М.Е. 1++ 2000 АР Крым дебют Несмотря на 2 к/б в рейтин-листе ФШУ не значится
20 Румянцев В.Е. кмс 2098 Мариуполь 2002
21 Садылко Е.С. кмс 2200 Торез 1999
22 Свириденко Е.Н. кмс 2100 Макеевка 1998
23 Семёнов А.Н. 1++ 2000 Шахтёрск дебют Несмотря на 2 к/б в рейтин-листе ФШУ не значится
24 Точилин С.Я. 1++ 2000 Одесская дебют Несмотря на 2 к/б в рейтин-листе ФШУ не значится
25 Ткаченко А.Д. 1++ 2000 Горловка дебют Несмотря на 2 к/б в рейтин-листе ФШУ не значится
26 Шачинов Н.С. кмс 2276 Курахово 2006
27 Фочкин Г.А. 1++ 2010 Снежное 2002
28 Чериков В.В. кмс 2100 Макеевка 1999 Из турнира 1999 г выбыл и больше в заочных турнирах не участвовал
29 Яковлева М.Д. кмс 2120 Мариуполь 2002
30 Яценко Н.И 1++ 2000 Снежное дебют Несмотря на 2 к/б в рейтин-листе ФШУ не значится

Повернутися до початку Перейти донизу
Alenicks

Alenicks

К-ть повідомлень : 16
Репутація : -10
Дата реєстрації : 27.04.2011
Звідки : м. Львів

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime07.11.11 6:48

Может и не по адресу, но задам свой вопрос и здесь.
Каким образом мне зарегистрироваться на сервере ІКЧФ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime07.11.11 8:53

Напишите национальному делегату Украины в ИКЧФ Еременко Андрей Викторович


Он Вам все разъяснит! Smile

_________________
Завоевал право на участие в Полуфинале ЧМ!


Останній раз редагувалося: Expert (08.11.11 8:10), всього регувалося 1 раз(-и) (Причина : запарка)
Повернутися до початку Перейти донизу
Alenicks

Alenicks

К-ть повідомлень : 16
Репутація : -10
Дата реєстрації : 27.04.2011
Звідки : м. Львів

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime07.11.11 10:42

Спасибо, уже разъяснил. Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
JuKa

JuKa

К-ть повідомлень : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 05.11.2011

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime08.11.11 0:51

Непогано було б написати покрокову інструкцію, на днях займуся.
Повернутися до початку Перейти донизу
JuKa

JuKa

К-ть повідомлень : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 05.11.2011

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime08.11.11 0:54

Тільки цікаво в якому форматі буде зрозуміліше ?
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime08.11.11 3:35

Expert пише:
Напишите национальному делегату Украины в ИКЧФ Еременко Андрей Николаевич (Викторович)


Он Вам все разъяснит! Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
srgyvc

srgyvc

К-ть повідомлень : 56
Репутація : 1
Дата реєстрації : 13.08.2011

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime10.11.11 9:18

Хотілося поставити б керівництву ФЗШУ таке питання, яке особисто мене трохи турбує.
А саме - чи планується в майбутньому створити на сайті ФЗШУ розділ на кшталт "Запис у турніри", в якому б прозоро висвітлювалися усі ті бажаючі, котрі подали заявки на участь у тому чи іншому турнірі?

А то виходить така ситуація, що я, наприклад, подав заявку на участь у певному змаганні - відправивши її на e-mail відповідному представнику ФЗШУ, але сам так і не знаю - дійшла моя заявка, чи ні. А то усіляке буває - може і лист із моєю заявкою не відправився, а може потрапив до у папку СПАМ одержувачу і він вчасно не звернув увагу і мене таким чином не зареєстрували...

А якщо би створити на сайті ФЗШУ спеціальний розділ, у якому висвітлювалися усі заявники - то було б набагато і спокійніше і зручніше усім тим, хто подав заявку.

А інколи, коли формується той чи інший турнір взагалі можна сидіти місяцями і навіть не знати, на скільки відсотків він уже заповнений і коли орієнтовно стартує.

На мій погляд, прозоре висвітлення усіх заявників, котрі проплатили гроші і подали заявки (або просто подали заявки) на участь у тому чи іншому змаганні буде запорукою обізнаності та проінформованості заявників, а також і інших потенційних заявників, які матимуть змогу спостерігати за формуванням турнірів та надходженням заявок.

От наприклад тепер формується склад учасників на матч проти усієї Європи. Мені, та думаю і не тільки мені, було б цікаво уже подивитися, хто вже подав заявки на участь у змаганні.

Звісно, це не те першочергове, про що повинні піклуватися представники керівництва ФЗШУ, адже є на даний час у них набагато більше важливіших питань, які потрібно вирішувати. І на такі "дрібнички" не завжди може вистачати часу. Проте я був би радий почути, що дане питання обовязково принагідно будуть вирішувати. На мою думку, воно є важливим. А нам усім потрібно спільними силами сприяти удосконаленню системи проведення турнірів та розвитку заочних шахів взагалі.

Крім того, є ще і друге питання керівництву ФЗШУ.
Хотілося б почути, скільки на даний момент є членів ФЗШУ? І коли вже потрібно буде проплачувати членство на 2012 рік?

Хотілося б щоб це пройшло організовано. Тобто, щоб керівництво проінформувало, до якого числа проплатити і скільки грошей - розіславши усім заочникам повідомлення на e-mail.

Також після того, як буде здійснено проплату - хотілося б взнати, скільки чоловік проплатило кошти і скільки членів ФЗШУ матиме на 2012-й рік.


Ось дані серверу ІКЧФ по активним гравцям

Тобто, на скільки я розумію, є всього лиш 124 члени ФЗШУ?
Залишається лише надіятись, що з кожним роком їх число збільшуватиметься.

Також хотілося б почути які є наразі проблемні питання у керівництва ФЗШУ. Чи не має боргів перед ІКЧФ?
Можливо, потрібна якась допомога (матеріальна, чи технічна)? Хотілося б більше спілкуватися з керівництвом ФЗШУ та спільно вирішувати усі проблеми.
Повернутися до початку Перейти донизу
Форумний Пысака

Форумний Пысака

К-ть повідомлень : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 10.11.2011

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime10.11.11 10:53

Заходите на сайт ФЗШУ і ліворуч дивитеся на Інформація для бажаючих прийняти участь у турнірах федерації та збірної країни.

Далі вибираєте турнір який Вас цікавить, там і побачите кількість гравців

З приводу Товариського матчу напишіть Єременко Андрію Вікторовичу. Навіщо Вам знати скільки заявок подано, та ще й на товариський матч. Відома дата початку, дочекайтесь і побачите весь склад.
Повернутися до початку Перейти донизу
srgyvc

srgyvc

К-ть повідомлень : 56
Репутація : 1
Дата реєстрації : 13.08.2011

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime10.11.11 21:56

Цитата :
Заходите на сайт ФЗШУ і ліворуч дивитеся на Інформація для бажаючих прийняти участь у турнірах федерації та збірної країни.

Так, не звернув уваги, що у розділі "Запис у турніри" уже ведеться список зявників!
Це дуже радує!

Цитата :
З приводу Товариського матчу напишіть Єременко Андрію Вікторовичу. Навіщо Вам знати скільки заявок подано, та ще й на товариський матч. Відома дата початку, дочекайтесь і побачите весь склад.

Та якось і не завжди зручно писати, навантажуючи своїми дрібними питаннями Андрія Вікторовича, у якого і без цього є проблеми.
А щодо навіщо мені знати скільки заявок подано - тому що просто цікаво, хто буде грати, а хто ні... Та чи мою заявку прийняли. А то може бути таке, що подадуть заявок більше, ніж заявлено дошок і хтось може залишитись "за бортом", от і переживаю Smile

Також уже ось 2011-й рік закінчується і не знаю проплачувати членство на 2012-й рік, чи ще рано? І чи будуть про це говорити, чи самим проплачувати наперед?
І чи ведеться список тих, хто уже є членом ФЗШУ? А то виходить так, що хоч і являєшся членом ФЗШУ, та не знаєш, чи є ще якісь інші члени, чи ти тільки один? А може є і почесні члени?

Хотілося б також щоб на базі сайту ФЗШУ було створено технічний форум. Як і у інших сильних Федерацій.
Щоб той форум був так би мовити офіційним. А то на оцьому форумі обговорювати хоч і можна, але якось все не серйозно виходить.
Якщо є проблеми у створенні технічного форуму на базі сайту ФЗШУ, то хотілося б їх почути. Я був би першим, хто вніс би свою часточку для їх вирішення.
Хотілося б щоб і надалі сайт ФЗШУ розвивався, щоб на ньому створювались нові можливості для наших шахістів.
А то зараз там хоч і існує реєстрація - але так вона толком нічого і не дає...
Повернутися до початку Перейти донизу
chesssenior

chesssenior

К-ть повідомлень : 157
Репутація : 5
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Кривий Ріг

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime11.11.11 4:41

Якщо хочете сайту допомогти фінансово то які проблеми,пишіть приватно.
Основний напрямок САЙТУ інформація. зауважень не чути.
Про форуми ,ігрові зони , це потребує більше часу і можливо буде.
Реєстрація яка нічого не дає-а що хотілося щоб вона давала?Наприклад....
Всі матеріали що прийшли від людей опубліковані.
Якщо у Вас є інформація чи цікавий матеріал присилайте.
Повернутися до початку Перейти донизу
srgyvc

srgyvc

К-ть повідомлень : 56
Репутація : 1
Дата реєстрації : 13.08.2011

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime11.11.11 5:52

Цитата :
Якщо хочете сайту допомогти фінансово то які проблеми,пишіть приватно.

Так, хотів би допомогти фінансово в розумних межах на створення технічного форуму, якщо така допомога буде необхідною.

Цитата :
Основний напрямок САЙТУ інформація. зауважень не чути.

Я вважаю, що керівництво ФЗШУ докладає зараз дуже багато зусиль удосконалюючи систему. І не думаю, що можуть бути якісь зауваження. Так як зі свого боку люди роблять все можливе.

Але не можна також ігнорувати прагнення шахістів створити технічний форум.


Цитата :
Про форуми ,ігрові зони , це потребує більше часу і можливо буде.

На рахунок ігрової зони не зовсім зрозумів для чого остання потрібна. Хоча, це я можливо тільки щось не розумію.
Стосовно ж технічного форуму - то 100% потрібний.
І якщо він з*явиться на базі сайту ФЗШУ - це буде вагомий внесок у розвиток заочних шахів в Україні - без перебільшень.

Цитата :
Реєстрація яка нічого не дає-а що хотілося щоб вона давала?Наприклад....

Хотілося щоби реєстрація давала тільки те, що вона і має давати:

1) Створення профілю того чи іншого члена ФЗШУ з його особистою інформацією;

2) Можливість переглядати профілі інших зареєстрованих учасників ФЗШУ;

3) Можливість писати на форумі, створювати теми;

4) Можливість писати особисті повідомлення іншим зареєстрованим учасникам.

Також хотілося щоби учасники реєструвалися під реальними іменами, а не ніками. І реєструвалися учасники не власноруч, а уповноваженими керівництвом ФЗШУ людьми (модераторами). Це, на мою думку, надало б форуму більш солідний характер. Таким чином вдалося б досягти зміцнення взаємовідносин між шахістами України, створення шахової дружньої атмосфери та можливо уникнути усіх тих непорозумінь, які виникають останнім часом. Адже не потрібно забувати девіз ФІДЕ: усі ми - одна сім*я!


Повернутися до початку Перейти донизу
chesssenior

chesssenior

К-ть повідомлень : 157
Репутація : 5
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Кривий Ріг

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime11.11.11 7:00

Вагомий внесок в розвиток заочних шахів може дати тільки надходження фінансів на облік федерації. Без грошей це все просто пусті балачки. Нажаль за 3 роки я так і не втрапив ні на одного реального спонсора ....


Хотілося щоби реєстрація давала тільки те, що вона і має давати:

1) Створення профілю того чи іншого члена ФЗШУ з його особистою інформацією;

2) Можливість переглядати профілі інших зареєстрованих учасників ФЗШУ;

3) Можливість писати на форумі, створювати теми;

4) Можливість писати особисті повідомлення іншим зареєстрованим учасникам.

Також хотілося щоби учасники реєструвалися під реальними іменами, а не ніками. І реєструвалися учасники не власноруч, а уповноваженими керівництвом ФЗШУ людьми (модераторами). Це, на мою думку, надало б форуму більш солідний характер. Таким чином вдалося б досягти зміцнення взаємовідносин між шахістами України, створення шахової дружньої атмосфери та можливо уникнути усіх тих непорозумінь, які виникають останнім часом. Адже не потрібно забувати девіз ФІДЕ: усі ми - одна сім*я!


1-2 на сайті iccf
3-4 тут на форумі

Про солідність це з ким порівняно? Коли я читаю форум РАЗШ я бачу думки,теми,драйв.Коли я читаю наш форум. то це сонне царство. Сайт ФЗШУ у нас дійсно кращий.
Якщо придивитися уважніше то МИ також в першій десятці країн світових заочних шахів.
На мою думку треба щоб було більше членів федерації та більше турнірів(звичайно призових).
Немає притоку молодих шахістів,ініціативних та підприємницьких.
Я бачу сумну картину зараз кидають заочні шахи багато сильних шахістів ,а більшість це люди практично пенсійного віку .
Повернутися до початку Перейти донизу
srgyvc

srgyvc

К-ть повідомлень : 56
Репутація : 1
Дата реєстрації : 13.08.2011

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime11.11.11 7:49

Цитата :
Вагомий внесок в розвиток заочних шахів може дати тільки надходження фінансів на облік федерації. Без грошей це все просто пусті балачки. Нажаль за 3 роки я так і не втрапив ні на одного реального спонсора ....

Звісно, фінансування є чи не найважливішим чинником. І заперечувати це - безглуздо.
Проте, є також і питання, вирішення яких не потребує значних матеріальних видатків. То чому б їх у майбутній перспективі не вирішити? Я маю на увазі створення технічного форуму на базі сайту ФЗШУ, який вже створено. Розширення існуючого сайту ФЗШУ, створивши на ньому технічний форум, не є, на мою думку, значною проблемою. Це технічна сторона, яка не впирається сильно в кошти.

Цитата :
3-4 тут на форумі

Це Ваша позиція. Проте голосування показує, що 93% вважає за доцільне створення форуму саме на базі ФЗШУ. Цей же форум не має так би мовити статусу. І люди не хочуть реєструватися тут, тим паче спілкуватися. Тому не дивно, що цей форум нагадує сонне царство. На мою думку, таким і залишиться.

Цитата :
Про солідність це з ким порівняно?

Порівняно з цим форумом.

Цитата :
На мою думку треба щоб було більше членів федерації та більше турнірів(звичайно призових).

Мені дуже приємно, що є такі люди, як Ви - ті, кому не байдужі заочні шахи. На мою думку, проведення призових турнірів стимулювало би грати багатьох людей. Я подекуди граю в очних змаганнях, так там є стандартною практикою на усіх турнірах робити турнірні внески, які потім діставалися б визначеній кількості переможців + % за суддівство від загального призового фонду організаторам. Думаю, багато хто б погодився грати на таких умовах.

Але я зовсім недавно почав грати в заочні шахи і не зовсім володію ситуацію. Проте, все що хочу зараз мати - так це надію на те, що згодом колись все вирішиться в кращу сторону. Що сайт ФЗШУ буде і надалі розвиватися так стрімко, як розвивається зараз і на ньому все-таки буде створено форум.

І щоб не відхилятися від теми, хотів би у Вас запитати, коли потрібно платити членські внески? У якій сумі (вона мінялась, чи ні?)? Яка практика у ФЗШУ?
Повернутися до початку Перейти донизу
chesssenior

chesssenior

К-ть повідомлень : 157
Репутація : 5
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Кривий Ріг

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime11.11.11 8:06

Про голосування - можна було голосувати декілька разів і деякі читачі це робили... bounce
На сайті є вся інформація щорічний внесок зараз 20 гривень .До 2008 року було 5 гривень ,в 2009- 10 гривень.Якщо буде рішення Виконкому про зміну , то повідомлять.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 4 Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Питання керівництву Федерації заочних шахів України

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» ВІДКРИТИЙ ЛИСТ з питання виключної юрисдикції Федерації шахів України на території України і серйозних порушень правил Секретаріатом ФІДЕ.
» Кубки України зі заочних шахів
» Інтерв'ю президента Федерації шахів України В.Капустіна газеті "Дзеркало тижня"
Сторінка 4 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: ФЗШУ: поточні питання і проблеми-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми