Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняВідкритий фінал Львівського шахового клубу Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Відкритий фінал Львівського шахового клубу

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime20.01.10 11:51

? 20 ?? 31
????? ? ??????????? ???????? ????? (???. ??????,1) ?????? ???????????
????????? ????? ???.



? ???????
?? ??????? ???????? (14 ?????????) ???? ??????????? ????? ??????? ??????
???????. ?????? ????????? ??????????? ?????????????? ???????.




???????????
??????? ??????? ???? ??????????.



?? ? ??????
????? ? ?????? ????????? ???????.



?????????
???????? - 093-7118814 ? 098-9288400. e-mail:
igorlesh@buzhany.com.ua
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime04.02.10 3:49

Відбувся?
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime05.02.10 0:41

На сайті, форумі та блозі - тиша.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime05.02.10 8:15

Дізнався що переможцем став кмс Подольський (Тернопіль) - виконав норму мс, далі Мелешко,Молибога,Бутурин.
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime08.02.10 10:15

Интересно, а кого так называемый координатор турнира Лещишак нае*ал на этот раз? Еще не было турнира, шоб он кого-то не нае*ал)))
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime09.02.10 0:17

Smile цікавий пост. А що ти маєш на увазі ?
Повернутися до початку Перейти донизу
kalistratenko

kalistratenko

К-ть повідомлень : 145
Репутація : 1
Дата реєстрації : 06.08.2009

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime09.02.10 1:59

Як вже достали всякі скандали в наших шахах, нудить , скільки можна ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime09.02.10 8:18

kpripper пише:
Smile цікавий пост. А що ти маєш на увазі ?
А есть у нас такой организатор турниров лешищак игорь, который живет в Червонограде и должен там всему городу. Свои безконечные финансовые проблемы он давно привык решать путем наглого обмана окружающих, в том числе и шахматистов. Вот меня например он кинул на 250 долларов пару месяцев назад. А год назад развел моих знакомых - начал приглашать их на турнир, а они не захотели ехать на его конченый турнир)) Тогда он им пообещал бесплатное проживание. Но когда они приехали то он им сказал, что под бесплатным проживанием имелось ввиду проживание по льготной цене 40 гривен в день))))) Ой, короче много было случаев, всего не перечислишь. Так что с лещом лучше никогда никаких дел не имейте, на турниры, к которым он имеет хоть какоето отношение не вздумайте ехать, не ведитесь на его разводы про льготное проживание, льготный взнос и т.п., и НИКОГДА ни при каких обстоятельствах не давайте ему деньги в руки. А если даете, то только под расписку и при трех свидетелях. Иначе он скажет шо у вас ниче не брал и пашлет вас на*** - для него это обычное дело.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime09.02.10 23:49

Написав йому на ел. пошту з проханням відповісти. Поки тиша. Думаю, так і залишиться.
Повернутися до початку Перейти донизу
123

123

К-ть повідомлень : 34
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.12.2009

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 4:42

ггг, тіпа він зобов"язаний вам відповідати
Повернутися до початку Перейти донизу
grandcoach

grandcoach

К-ть повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 6:46

Илья Пугачев пише:
kpripper пише:
Smile цікавий пост. А що ти маєш на увазі ?
А есть у нас такой организатор турниров лешищак игорь, который живет в Червонограде и должен там всему городу. Свои безконечные финансовые проблемы он давно привык решать путем наглого обмана окружающих, в том числе и шахматистов.
Не думаю, що це правда. Знаю Ігора, він справді любить шахі! І організація турнірів - це не вдячна справа. Будь хто, готовий покритикувати. Рекомендую самому спробувати щось зробити, тоді легше зрозуміти інших. В будь-якому разі, лексику треба змінювати. Невже людських слів бракує, щоб висловити свою думку. 


Останній раз редагувалося: grandcoach (13.02.10 9:14), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 8:40

grandcoach пише:
Илья Пугачев пише:
kpripper пише:
Smile цікавий пост. А що ти маєш на увазі ?
А есть у нас такой организатор турниров лешищак игорь, который живет в Червонограде и должен там всему городу. Свои безконечные финансовые проблемы он давно привык решать путем наглого обмана окружающих, в том числе и шахматистов.
Не думаю, що це правда. Знаю Ігора, він справді любить шахі! І організація турнірів - це не вдячна справа. Будь хто, готовий покритикувати. Рекомендую самому спробувати щось зробити, тоді легше зрозуміти інших. В будь-якому разі, лексика треба змінювати. Невже людських слів бракує, щоб висловити свою думку. 
А ви б написали в профілі своє ім`я та прізвище, щоб читачи форума могли більш серйозно ставитись до ваших думок і порад.
Повернутися до початку Перейти донизу
grandcoach

grandcoach

К-ть повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 9:05

Илья Пугачев пише:
grandcoach пише:
Илья Пугачев пише:
kpripper пише:
Smile цікавий пост. А що ти маєш на увазі ?
А есть у нас такой организатор турниров лешищак игорь, который живет в Червонограде и должен там всему городу. Свои безконечные финансовые проблемы он давно привык решать путем наглого обмана окружающих, в том числе и шахматистов.
Не думаю, що це правда. Знаю Ігора, він справді любить шахі! І організація турнірів - це не вдячна справа. Будь хто, готовий покритикувати. Рекомендую самому спробувати щось зробити, тоді легше зрозуміти інших. В будь-якому разі, лексику треба змінювати. Невже людських слів бракує, щоб висловити свою думку.
А ви б написали в профілі своє ім`я та прізвище, щоб читачи форума могли більш серйозно ставитись до ваших думок і порад.
Ну мене не так уж важко вирахувати. Приблизно, як дати мат в 2 хода. Але я не думаю, що моє прізвище вплине на цінність поради - не вживати ненормативну лексику.
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 9:28

Илья Пугачев пише:
kpripper пише:
Smile цікавий пост. А що ти маєш на увазі ?
Вот меня например он кинул на 250 долларов пару месяцев назад.

Цікаво як це йому вдалося, поділіться досвідом, гроші все ж таки не малі.
Повернутися до початку Перейти донизу
kalistratenko

kalistratenko

К-ть повідомлень : 145
Репутація : 1
Дата реєстрації : 06.08.2009

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 9:39

grandcoach, а хто у вас на аватарі ? Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 9:42

Илья Пугачев пише:

А ви б написали в профілі своє ім`я та прізвище, щоб читачи форума могли більш серйозно ставитись до ваших думок і порад.
А ви я так зрозумів написали справжнє ім'я, значить серйозно настроєні ?
Повернутися до початку Перейти донизу
grandcoach

grandcoach

К-ть повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 10:24

kalistratenko пише:
grandcoach, а хто у вас на аватарі ? Smile
Що сподобалась?! Це моя Аня. 
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 22:27

grandcoach пише:
Илья Пугачев пише:
grandcoach пише:
Илья Пугачев пише:
kpripper пише:
Smile цікавий пост. А що ти маєш на увазі ?
А есть у нас такой организатор турниров лешищак игорь, который живет в Червонограде и должен там всему городу. Свои безконечные финансовые проблемы он давно привык решать путем наглого обмана окружающих, в том числе и шахматистов.
Не думаю, що це правда. Знаю Ігора, він справді любить шахі! І організація турнірів - це не вдячна справа. Будь хто, готовий покритикувати. Рекомендую самому спробувати щось зробити, тоді легше зрозуміти інших. В будь-якому разі, лексику треба змінювати. Невже людських слів бракує, щоб висловити свою думку.
А ви б написали в профілі своє ім`я та прізвище, щоб читачи форума могли більш серйозно ставитись до ваших думок і порад.
Ну мене не так уж важко вирахувати. Приблизно, як дати мат в 2 хода. Але я не думаю, що моє прізвище вплине на цінність поради - не вживати ненормативну лексику.
Ну щож, тоді побачимо яку лексику будете вживати ви, коли лешишак кине вас. А якщо ви з ним маєте якісь справи, то він вас обов`язково колись кине.
Повернутися до початку Перейти донизу
grandcoach

grandcoach

К-ть повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 22:42

Илья Пугачев пише:
grandcoach пише:
Илья Пугачев пише:
grandcoach пише:
Илья Пугачев пише:
kpripper пише:
Smile цікавий пост. А що ти маєш на увазі ?
А есть у нас такой организатор турниров лешищак игорь, который живет в Червонограде и должен там всему городу. Свои безконечные финансовые проблемы он давно привык решать путем наглого обмана окружающих, в том числе и шахматистов.
Не думаю, що це правда. Знаю Ігора, він справді любить шахі! І організація турнірів - це не вдячна справа. Будь хто, готовий покритикувати. Рекомендую самому спробувати щось зробити, тоді легше зрозуміти інших. В будь-якому разі, лексику треба змінювати. Невже людських слів бракує, щоб висловити свою думку.
А ви б написали в профілі своє ім`я та прізвище, щоб читачи форума могли більш серйозно ставитись до ваших думок і порад.
Ну мене не так уж важко вирахувати. Приблизно, як дати мат в 2 хода. Але я не думаю, що моє прізвище вплине на цінність поради - не вживати ненормативну лексику.
Ну щож, тоді побачимо яку лексику будете вживати ви, коли лешишак кине вас. А якщо ви з ним маєте якісь справи, то він вас обов`язково колись кине.
Я взагалі тренер, отже і справи в мене тільки шахові. А на рахунок своєї історії якщо оприлюднюеш інформацію, необхідно культурно викласти ії суть. Без узагальненнь про все місто Червоноград і т.д. Наскільки мені відомо за 5 турнірів фінансових непорозумінь там не виникало. Хіба крім твого випадку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 23:37

grandcoach пише:
Илья Пугачев пише:
grandcoach пише:
Илья Пугачев пише:
grandcoach пише:
Илья Пугачев пише:
kpripper пише:
Smile цікавий пост. А що ти маєш на увазі ?
А есть у нас такой организатор турниров лешищак игорь, который живет в Червонограде и должен там всему городу. Свои безконечные финансовые проблемы он давно привык решать путем наглого обмана окружающих, в том числе и шахматистов.
Не думаю, що це правда. Знаю Ігора, він справді любить шахі! І організація турнірів - це не вдячна справа. Будь хто, готовий покритикувати. Рекомендую самому спробувати щось зробити, тоді легше зрозуміти інших. В будь-якому разі, лексику треба змінювати. Невже людських слів бракує, щоб висловити свою думку.
А ви б написали в профілі своє ім`я та прізвище, щоб читачи форума могли більш серйозно ставитись до ваших думок і порад.
Ну мене не так уж важко вирахувати. Приблизно, як дати мат в 2 хода. Але я не думаю, що моє прізвище вплине на цінність поради - не вживати ненормативну лексику.
Ну щож, тоді побачимо яку лексику будете вживати ви, коли лешишак кине вас. А якщо ви з ним маєте якісь справи, то він вас обов`язково колись кине.
Я взагалі тренер, отже і справи в мене тільки шахові. А на рахунок своєї історії якщо оприлюднюеш інформацію, необхідно культурно викласти ії суть. Без узагальненнь про все місто Червоноград і т.д. Наскільки мені відомо за 5 турнірів фінансових непорозумінь там не виникало. Хіба крім твого випадку.
Ще й як виникало - просто ви не в курсі. Якщо вам дійсно цікаво як і кого обманював лешишак, то поспілкуйтеся наприклад з кмсами, які рік назад були запрошені в турнір С. Нехай вони вам розкажуть, як їх лешишак кинув з проживанням. Але я думаю, що вам насправді не дуже цікаво. У вас така позиція - "лешишак нікого обманути не міг, томущо він любить шахи і тому що я його знаю" Крапка. А істинний стан речей вас не цікавить.
А нарахуок моєї історії, то я її виклав в серйозній формі з усіма деталями в листі до голови ФШУ. А цей форум секретних агентів не місце для серйозного спілкування, тому форма викладення була, вибачте, дещо інша))
Повернутися до початку Перейти донизу
grandcoach

grandcoach

К-ть повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime13.02.10 23:54

Илья Пугачев пише:

Ще й як виникало - просто ви не в курсі. Якщо вам дійсно цікаво як і кого обманював лешишак, то поспілкуйтеся наприклад з кмсами, які рік назад були запрошені в турнір С. Нехай вони вам розкажуть, як їх лешишак кинув з проживанням. Але я думаю, що вам насправді не дуже цікаво. У вас така позиція - "лешишак нікого обманути не міг, томущо він любить шахи і тому що я його знаю" Крапка. А істинний стан речей вас не цікавить.
А нарахуок моєї історії, то я її виклав в серйозній формі з усіма деталями в листі до голови ФШУ. А цей форум секретних агентів не місце для серйозного спілкування, тому форма викладення була, вибачте, дещо інша))
Я думаю, що цей форум цілком нормальне місце, для викладання своєї точки зору. Інакше не витрачав би свій час. Не люблю узагальненнь, якщо вони стосуються репутації людини. Необхідно писати факти і люди Вам повірять або ні, в залежності від аргументації. Ви на жаль просто цього не продемонстрували. 
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime14.02.10 0:02

Вибачте, я вам ще раз кажу, що не вважаю за потрібне щось пояснувати доказувати і обгрунтовувати людям з вулиці без імен і прізвищ. Всі факти я виклав в листах в ФШУ і в ФІДЕ.
Повернутися до початку Перейти донизу
grandcoach

grandcoach

К-ть повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime14.02.10 0:11

Илья Пугачев пише:
Вибачте я вам ще раз кажу, що не вважаю за потрібне щось пояснувати доказувати і обгрунтовувати людям з вулиці без імен і прізвищ. Всі факти я виклав в листах в ФШУ і в ФІДЕ.
Це повністю Ваше право! 
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime14.02.10 23:54

Илья Пугачев пише:
А цей форум секретних агентів не місце для серйозного спілкування, тому форма викладення була, вибачте, дещо інша))
а за такі речі світить бан Exclamation
Повернутися до початку Перейти донизу
123

123

К-ть повідомлень : 34
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.12.2009

Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime15.02.10 0:47

Ходять тут всякі, сиплять голослівними звинуваченнями, і ще й на форум наїзжають. Вже й ФІДЕ і ФШУ напряг. Ще тут його не було. Є таке російське слово сутяжничество - це про них.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Відкритий фінал Львівського шахового клубу Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Відкритий фінал Львівського шахового клубу

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Чемпіонат українського шахового форуму
» Фінал чемпіонату України з шахів у віковій категорії до 12 років
» де можна зіграти ?
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Турніри і матчі :: Турніри в Україні-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми