Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняВідкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Відкритий фінал Львівського шахового клубу

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime20.01.10 11:51

Перше повідомлення в темі :

? 20 ?? 31
????? ? ??????????? ???????? ????? (???. ??????,1) ?????? ???????????
????????? ????? ???.



? ???????
?? ??????? ???????? (14 ?????????) ???? ??????????? ????? ??????? ??????
???????. ?????? ????????? ??????????? ?????????????? ???????.




???????????
??????? ??????? ???? ??????????.



?? ? ??????
????? ? ?????? ????????? ???????.



?????????
???????? - 093-7118814 ? 098-9288400. e-mail:
igorlesh@buzhany.com.ua
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 1:32

kpripper пише:
Илья Пугачев пише:
А цей форум секретних агентів не місце для серйозного спілкування, тому форма викладення була, вибачте, дещо інша))
а за такі речі світить бан Exclamation
Бань
Повернутися до початку Перейти донизу
grandcoach

grandcoach

К-ть повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 1:39

Илья Пугачев пише:
kpripper пише:
Илья Пугачев пише:
А цей форум секретних агентів не місце для серйозного спілкування, тому форма викладення була, вибачте, дещо інша))
а за такі речі світить бан Exclamation
Бань
Не треба!
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 2:05

Останне попередження Пугачову.
Повернутися до початку Перейти донизу
kalistratenko

kalistratenko

К-ть повідомлень : 145
Репутація : 1
Дата реєстрації : 06.08.2009

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 7:16

grandcoach пише:
kalistratenko пише:
grandcoach, а хто у вас на аватарі ? Smile
Що сподобалась?! Це моя Аня. 
бачу талант ))))))
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 9:20

Значить вияснилось, що конфлікт полягає в наступному - внесок Пугачова на турнір і проживання як я зрозумів був 250 доларів. Його не влашувало опалення на турнірі, він відмовився грати, але свої гроші назад не отримав.
Повернутися до початку Перейти донизу
grandcoach

grandcoach

К-ть повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 9:43

kpripper пише:
Значить вияснилось, що конфлікт полягає в наступному - внесок Пугачова на турнір і проживання як я зрозумів був 250 доларів. Його не влашувало опалення на турнірі, він відмовився грати, але свої гроші назад не отримав.
Так приблизно мені і розповідали. Отже треба було написати про погану (на його погляд організацію), а не про мошеннічество. Це різні речі!
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 10:09

Температура в кімнаті була приблизно +10 градусів вдень і близько нуля вночі. Гаряча вода була за 6 днів два раза по пів години. Я в цього ***раса питав перед турніром чи буде там нормальне опалення і чи буде гаряча вода. Він, знаючи що інакше я не приїду, сказав що вода і опалення буде. Хоча він знав, що нічого не буде, тому що в санаторія борги і будуть нагло економити на воді і опаленні... Я б за ці гроші міг зїздити на нормальний турнір до Гольперіна наприклад чи ще кудись. А так просто подарив цьому **дару. Він навіть мені не віддав різницю за проживання - я заплатив там більше ніж фактично прожив. Він навіть тих пару копійок не захотів віддати - попросив в мене номер карточкі сказав шо перешле тих пару копійок і не переслав. До чого ж кончена людина(((
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 10:12

grandcoach пише:
kpripper пише:
Значить вияснилось, що конфлікт полягає в наступному - внесок Пугачова на турнір і проживання як я зрозумів був 250 доларів. Його не влашувало опалення на турнірі, він відмовився грати, але свої гроші назад не отримав.
Так приблизно мені і розповідали. Отже треба було написати про погану (на його погляд організацію), а не про мошеннічество. Це різні речі!
Ні - це саме шахрайство. Він шляхом обману заманив мене на цей турнір, шоб отримати від мене внесок. І потім далі продовжував нагло мене обманювати, деталі описані вище.
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 10:20

123 пише:
Ходять тут всякі, сиплять голослівними звинуваченнями, і ще й на форум наїзжають. Вже й ФІДЕ і ФШУ напряг. Ще тут його не було. Є таке російське слово сутяжничество - це про них.
А знаєш є такє російськє слово "ничтожные личности"? Вот это про тебя. Вобще понятия не имеешь, что там произошло, и свои 5 копеек вставляешь.
Повернутися до початку Перейти донизу
grandcoach

grandcoach

К-ть повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 10:32

Фрази на кшалт "Петя-козел" завжди більше розповідають про автора, ніж про адресата! Ви можливо в дечому праві (важко судити, так як вислухав тільки одну сторону), але стиль спілкування не викликає довіри.
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 10:40

Напишіть, як серйозна людина, ім`я та прізвище, тоді з вами будуть спілкуватись як з серйозною людиною у відповідному стилі.
Повернутися до початку Перейти донизу
grandcoach

grandcoach

К-ть повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 10:52

Илья Пугачев пише:
Напишіть, як серйозна людина, ім`я та прізвище, тоді з вами будуть спілкуватись як з серйозною людиною у відповідному стилі.
Зараз XXI сторіччя, ми пишем на форумах, користуємось інтернетом. Я учням ніколи не підсказую, це вбиває думку! Хочеш грати в шахі, а тут таке просте питання...p.s. А стиль спілкування не повинен залежати, від того з ким. Він повинен бути завжди адекватним.
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 10:58

Ви не праві. Стиль спілкування прямо залежить від того, з ким спілкуєшся. Я думаю, що з друзями ви спілкуєтесь в одному стилі, зі мною в другому, зі своїм начальством в третьому. А якшо до вас в трамваї пристане пьяний бомж, то буде четвертий стиль. Ви ж не будете з тим бомжем спілкуватись так, як зі своїм начальством, а з начальством як з бомжем. Ось... Так от я не можу спілкуватись зі всякими 123 і рештою секретних агентів так, як я зазвичай спілкуюся з серйозними людьми.
Повернутися до початку Перейти донизу
grandcoach

grandcoach

К-ть повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 11:09

Илья Пугачев пише:
Ви не праві. Стиль спілкування прямо залежить від того, з ким спілкуєшся. Я думаю, що з друзями ви спілкуєтесь в одному стилі, зі мною в другому, зі своїм начальством в третьому. А якшо до вас в трамваї пристане пьяний бомж, то буде четвертий стиль. Ви ж не будете з тим бомжем спілкуватись так, як зі своїм начальством, а з начальством як з бомжем. Ось... Так от я не можу спілкуватись зі всякими 123 і рештою секретних агентів так, як я зазвичай спілкуюся з серйозними людьми.
А я намагаюсь спілкуватись, з людьми незалежно від рангу. З повагою. Буває звісно емоції, але...Людина завжди повинна залишатись собою, хоч з начальством, хоч з підлеглим.
Повернутися до початку Перейти донизу
Илья Пугачев

Илья Пугачев

К-ть повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2010

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime15.02.10 11:11

Вобщем буду я з цього форума свалювати, ато він ще стане популярним))) Запитання побажання та пропозиції можна писати мені в аську 405751038 )) Або сюди http://vkontakte.ru/id26508378 Всім пака.
Повернутися до початку Перейти донизу
orestvk

orestvk

К-ть повідомлень : 136
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.10.2009
Звідки : Тернопіль/Львів

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime26.02.10 10:31

grandcoach пише:
Ну мене не так уж важко вирахувати. Приблизно, як дати мат в 2 хода. ...

Якщо я правильно вирахував то на аватарі донька учасника форуму. А сам він дуже відома особа в шахах і знаний не лише в Україні.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2854
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime26.02.10 23:35

Правильно)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Відкритий фінал Львівського шахового клубу   Відкритий фінал Львівського шахового клубу - Сторінка 2 Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Відкритий фінал Львівського шахового клубу

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Чемпіонат українського шахового форуму
» Фінал чемпіонату України з шахів у віковій категорії до 12 років
» де можна зіграти ?
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Турніри і матчі :: Турніри в Україні-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми