Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняІнтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime28.02.11 3:02

Василь Михайлович погодився поспілкуватися з форумчанами, прошу писати тут питання.


Останній раз редагувалося: kpripper (28.02.11 4:40), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ivan-Ko

Ivan-Ko

К-ть повідомлень : 5
Репутація : 0
Дата реєстрації : 21.02.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime28.02.11 3:59

Шановний пане Василь!
Чув, що є Ваша гра про королеву. А що Ви думаєте про реформу шахів Капабланки?
Чи граєте Ви в шахи на 100-клітинній дошці, як пані Полгар?

Василь Іванчук:
Шахи, запропоновані Капабланкою, з введенням канцлера (фігура,яка ходить одночасно, як тура і кінь) та архиєпископа ( ходить, як слон і кінь) на дошці 10: 8 чомусь не стали популярними.. Більш популярною є ,подібна по своїй суті гра з двома янусами ( янус- це той самий архиєпископ в Капабланки- фігура, яка одночасно ходить, як слон і кінь.) Хоча я чув, що недавно голандці модернізували ідею Капабланки і реалізували її на звичайній дошці, яка містить 64 клітинки. На 100-клітинній дошці я неодноразово грав в шашки. А в шахи поки що не доводилосьSmile
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергей

Сергей

К-ть повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.02.2011

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime28.02.11 4:33

Как вы относитесь к Андрею Слюсарчуку, нашему ученому, бросившему вызов обыграть "рыбку"?

Василь Іванчук:
Впервые слышу об Андрее Слюсарчуке.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ник_Горбач

Ник_Горбач

К-ть повідомлень : 2
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.02.2011

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime28.02.11 6:17

Чи граєте ви варіант в Французькому захисті:e4-e6,d4-d5,Kd2-Kc6,Kf3(c3)-e5

Василь Іванчук:
Ні, поки що цей варіант в моій практиці не зустрічався. Ні білими, ні чорними.
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime28.02.11 6:43

Уважаемый Василь Михайлович!

Вопрос №1 Один титул, который Вам не хватает - это Чемпион Мира!
Не потеряли ли Вы надежду завоевать этот почетный титул?

Вопрос №2 Как Вы относитесь к заочным шахматам?

Василь Іванчук:
Вопрос №1
Простите, но Чемпионом Мира я стал! Правда, по блицу.Думаю, что мне вполне по силам стать чемпионом мира и в классику.

Вопрос №2
Я никогда не играл по переписке и мне трудно судить об этом виде шахмат.Все-таки, мне больше нравится, когда начиная играть партию, Вы точно знаете, что закончите ее в тот же день.По-моему, слишком долгое ожидание результата сильно утомляет нервную систему игрока.


_________________
Завоевал право на участие в Полуфинале ЧМ!
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime28.02.11 7:50

Як ви вважаєте, які перспективи українських шахів в наступні 10 років?

Василь Іванчук:
Думаю, що українські шахісти ще довго будуть займати передові позиції у світових шахах.
Повернутися до початку Перейти донизу
issledovatel

issledovatel

К-ть повідомлень : 12
Репутація : 1
Дата реєстрації : 28.12.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime28.02.11 20:08

Василий Михайлович, здравствуйте!

Хотел бы уточнить у Вас профессиональный вопрос. Как Вы рассчитываете варианты? Как в итоге, с Вашей точки зрения, стоит обучаться этому делу? Как стоит это делать в момент реальной турнирной партии?
Наверное, стоит уточнить - давайте рассмотрим этот вопрос для случаев, если речь идет об уровнях КМС и мастер, думаю, для каждого будет по-разному (только мое предположение).

Понятно, что надо решать постоянно, есть Котов, есть точки зрения Дж.Нанна и других... Но Вы - реальный практик, один из лучших гроссмейстеров мира. И Вы как-то решаете каждый раз эту задачу, и по результатам - очень успешно!

Спасибо!!

С уважением, Сергей

Василь Іванчук:
Вы сами верно сказали, что нужно решать, и при том решать постоянно. Я лично предпочитаю решать задачи трехходовки или четырехходовки, хотя иногда берусь и за сложные этюды. Если вы предпочитаете решать сложные комбинации, то необязательно все видеть до конца. Лучше представить, что эта позиция возникла в Вашей партии и наметить программу на первые пару ходов._Ну а в момент турнирной партии?? Тут все зависит от того, какая позиция на доске и сколько у Вас времени на обдумываниеSmile
Повернутися до початку Перейти донизу
kalistratenko

kalistratenko

К-ть повідомлень : 145
Репутація : 1
Дата реєстрації : 06.08.2009

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime28.02.11 21:02

Яке відношення Ви маєте до наступних сторінок ?
http://sport.tochka.net/blogs-profile-1326317
https://www.facebook.com/gmivanchuk

Василь Іванчук:
В мене колись була сторінка у Фейсбуку, але я її видалив… Стосовно блогу, він був відкритий з моєї згоди при підтримці шахової федерації України. Поки що, через брак часу, я особисто не можу приділяти йому великої уваги…
Повернутися до початку Перейти донизу
nickolaj

nickolaj

К-ть повідомлень : 20
Репутація : -1
Дата реєстрації : 30.08.2010
Звідки : Севастополь

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime28.02.11 22:18

Уважаемый Василий Михайлович!
Я играю в шахматы по переписке. С огромным удовольствием изучаю Ваши партии и применяю Ваши находки в турнирах. Как Вы относитесь к заочным шахматам? Играли ли Вы когда-либо в шахматы по переписке? Используете ли Вы при подготовке к турнирам партии шахматистов-заочников, в том числе украинских?
С уважением, Н.Н.Андрющенко (г. Севастополь)

Василь Іванчук:
Я никогда не играл в турнирах по переписке… Что касается_партий заочников, то,конечно,я их просматриваю и в некоторых из них, нахожу интересные идеи… У меня дома есть несколько книг с партиями заочников
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime01.03.11 3:30

1. Чи вважаєте привілеї чемпіона світу нормальними? Мається на увазі, що чемпіон одразу не просто у фінальній частині чемпіонату, а навіть у фіналі.

Василь Іванчук:
Все залежить з чим порівнювати. Були часи, коли для того, щоб стати чемпіоном світу, потрібно було не просто перемогти в матчі, а перемогти з різницею в 2 очки…

2. Нокаут - найкраща система для виявлення чемпіона, чи ні? Чому?

Василь Іванчук:
Тяжко сказати, яка система є найкращою, але при нокауті, в фінальній стадії чемпіонату, може прийняти участь більше учасників, ніж при інших системах.. На мій погляд, було б цікавіше, якби нокаут матчі проходили в один день. Наприклад, дві партії з контролем 1,5 години на партію, а потім швидкі шахи і, в разі потреби, бліц. Сам термін «нокаут» є більш популярним в боксі. Мені тяжко уявити боксерський поєдинок, в якому перші 6 раундів в1дбуваються в один день, а наступні 6 в наступний.

3. Щодо армагедона в нокауті. Ви якось його грали. Чи не доцільно його замінити на два бліца (з додаванням, можливо, з гандикапом) одним кольором (якщо 1-1 то виходять чорні), щоб уникнути абсурдних випадків?

Василь Іванчук:
Цілком можлива пропозиція. Можна спробувати

4. Цьогоріч у чемпіонаті України не зіграєте через вже обумовлену участь в іншому турнірі. Коли Василь Іванчук стане чемпіоном України? Smile Як оцінюєте теперішню молодь, кращих українських шахістів, хто на вашу думку стане чемпіоном-2011, ваш прогноз? Smile

Василь Іванчук:
Я поки що навіть не знаю точного і повного складу учасників.В такій ситуації давати якісь прогнози, на мою думку, абсурдно.

5. Як сталося, що ви почали вести свій блог? Чия була ідея?

немає відповіді - ukrainechess

6. Який контроль часу вважаєте оптимальним для довгих шахів, швидких та блискавичних, відповідно?

Василь Іванчук:
Це є дуже індивідуально. Такого контролю, який був би оптимальним для всіх гравців одночасно, на мою думку, не існує.
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime01.03.11 3:35

Чи знайомі Ви з Іллею Нижником ? Як оцінююте його майбутнє в шахах ?

Василь Іванчук:
Недавно я грав з ним у Варшаві в швидкі шахи.Вдалося перемогти в дуже цікавій і напруженій боротьбі. Мені трудно давати якісь прогнози стосовно його майбутнього. Тільки час може дати відповідь на це запитання.
Повернутися до початку Перейти донизу
123

123

К-ть повідомлень : 34
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.12.2009

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime04.03.11 22:23

Знаю що у Вас є син від першого шлюбу. А чи є діти від другого ? Чим вони займаються, ким хотять бути і чи грають в шахи ?

Василь Іванчук:
Ні, від другого шлюбу спільних дітей ,в мене поки що немає. Але діти моєї дружини, як і мій син грають в шахи, хоча і не на професійному рівні.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime05.03.11 6:19

Можна дізнатися Ваш графік турнірів на 2011 рік ?

Василь Іванчук:
Поки що заплановано участь на російській лізі в складі команди з Санкт-Петербургу ( Туапсе12-24 квітня),Меморіалі Капабланки в Гаван1 10-21 травня, міжнародний турнір в Базні ( Румунія) 9-22 червня. Інших турнірів поки що немає, але думаю, що скоро отримаю нові цікаві пропозиції.


Останній раз редагувалося: kpripper (07.04.11 22:35), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
orestvk

orestvk

К-ть повідомлень : 136
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.10.2009
Звідки : Тернопіль/Львів

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime05.03.11 8:31

Опишіть будь ласка свій звичайний:
1) робочий день;
2) робочий тиждень
3)робочий місяць
4) робочий рік

немає відповіді - ukrainechess

Чи маєте відношення до "Школи Іванчука" у Тернополі? Якщо так. то яке?І чи правда що її вже у травні відкриють?

Василь Іванчук:
Цілком можливо!! Все залежить від того, як будуть працювати місцеві організаційні структури.

Ваша практика і практика інших дуже сильних шахістів (наприклад Крамніка, Накамури, Барєєва Гуревича та інших) показує дуже добру статистику.Та й по дебюту позиції добрі виходять.Чому так рідко можна побачити її на елітних турнірах?

Василь Іванчук:
Тут багато залежить від моди. А вона, як відомо, є дамою капризноюSmile.Можу сказати, що останнім часом включили голандку в свій репертуар чорними такі шахісти, як Аронян, Топалов, Полгар….

Який оптимальний варіант, на Вашу думку, проти кам'яної стінки у голандському захисті за білих?

Василь Іванчук:
Є багато цікавих можливостей. Наприклад, 1.d4 f5 2.c4 e6 3.g3 Nf6 4. Bg2 d5 5.Nh3!?
Повернутися до початку Перейти донизу
Tatyanofa

Tatyanofa

К-ть повідомлень : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.03.2011
Звідки : Тернопіль

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime06.03.11 2:50

Доброго дня, шановний Василь Махайлович.
А який у Вас улюблений варіант за білих і за чорних?

Василь Іванчук:
Такого варіанту не існуєSmile Мої шахові смаки постійно змінюються.
Повернутися до початку Перейти донизу
567
Гість
Anonymous


Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime06.03.11 7:04

Чому у Вас немає команди ? Ви "одинокий вожак" ? Чи не вважаєте Ви, що не стали досі чемпіоном світу через це ?

Василь Іванчук:
Я працюю над цим питанням. Думаю, що скоро в мене буде більш потужна команда. Однак, я не вважаю, що наявність чи відсутність команди є вирішальним фактором у боротьбі за шахову корону. Набагато важливішим мені видається психологічний стан гравця в період важливих змагань.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime06.03.11 7:08

1. Чи бували Ви колись в Кам'янці-Подільському ?

Василь Іванчук:
Ні, в Кам'янці-Подільскому я не був. Поки що.

2. Чи будете тренувати якийсь молодий талант після закінчення активних виступів ( (Як Каспаров Карлсена)

Василь Іванчук:
Гадаю, що мені поки що рано про це думати…

3. Чи згодні Ви, що наступний чемпіон світу це Карлсен ? І хто може стати чемпіоном після нього ?

Василь Іванчук:
Ні, не згоден. Безперечно, Карлсен має дуже хороші шанси завоювати це звання. Але інших претендентів теж не варто недооцінювати.


Останній раз редагувалося: kpripper (07.04.11 22:44), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime09.03.11 0:15

orestvk пише:
....
Ваша практика і практика інших дуже сильних шахістів (наприклад Крамніка, Накамури, Барєєва Гуревича та інших) показує дуже добру статистику.Та й по дебюту позиції добрі виходять.Чому так рідко можна побачити її на елітних турнірах?
....
а що за практика??
Повернутися до початку Перейти донизу
????
Гість
Anonymous


Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime09.03.11 0:21

Чи граєте Ви в шахи з любителями (в парку, клубі) ?

Василь Іванчук:
Досить рідко, але подібне трапляєтьсяSmile
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime09.03.11 0:41

У росіян є мінімум три хороших шахових сайти - чесспро, крестбук та чессньюз. Чому в Україні немає нічого ?

Василь Іванчук:
Ну чому нема?? Є сайт федерації шахів України. Є www.ladja.com.ua , www.chess-page.kiev.ua Маю надію на те, що скоро з'являться і інші.
Повернутися до початку Перейти донизу
orestvk

orestvk

К-ть повідомлень : 136
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.10.2009
Звідки : Тернопіль/Львів

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime09.03.11 8:03

fso пише:
orestvk пише:
....
Ваша практика і практика інших дуже сильних шахістів (наприклад Крамніка, Накамури, Барєєва Гуревича та інших) показує дуже добру статистику.Та й по дебюту позиції добрі виходять.Чому так рідко можна побачити її на елітних турнірах?
....
а що за практика??
дякую за зауваження! Я мав на увазі практику у голандському захисті за чорних.
Повернутися до початку Перейти донизу
orestvk

orestvk

К-ть повідомлень : 136
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.10.2009
Звідки : Тернопіль/Львів

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime09.03.11 8:09

Ваша практика і практика інших дуже сильних шахістів (наприклад Крамніка, Накамури, Барєєва Гуревича та інших) показує дуже добру статистику у голандському захисті за чорних.Та й по дебюту позиції добрі виходять.Чому так рідко можна побачити її на елітних турнірах?

п.с. перепрошую за помилку у одному з попередніх постів.
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime11.03.11 4:53

Я думаю можна стартувати. Будемо сподіватися Василь Михайлович не буде проти, якщо ми пізніше ще підкинемо питань ))

_________________
Слюсарчук - шарлатан. Його перемога над Рибкою - липа і насмішка над шахами.
Це офіційна позиція УШФ.
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime11.03.11 23:36

Іванчук зараз в Монако. Відповість після закінчення турніру. Я в свою чергу пообіцяв, що ми гуртом будемо за нього вболівати .

_________________
Слюсарчук - шарлатан. Його перемога над Рибкою - липа і насмішка над шахами.
Це офіційна позиція УШФ.
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime12.03.11 1:08

якось скомпонуй всі питання за темами, щоб зручно було відповідати. Не давай у сирому виді як-небудь. Щоб не довелося за форум перед Іванчуком червоніти...
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Інтерв'ю Руслана Пономарьова - прошу ставити запитання
» Інтерв'ю Василя Іванчука на УШФ
» Сторінка Василя Іванчука на facebook
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахісти :: Видатні українські шахісти :: Інтерв'ю українських шахістів-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми