Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняІнтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime28.02.11 3:02

Перше повідомлення в темі :

Василь Михайлович погодився поспілкуватися з форумчанами, прошу писати тут питання.


Останній раз редагувалося: kpripper (28.02.11 4:40), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime12.03.11 1:09

і одною мовою(думаю, сил перекласти вистачить). Знову ж-таки з поваги до людини і до себе(рівня форуму).
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime12.03.11 1:10

Раз затіяв, то треба реалізувати на гідному рівні.
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime12.03.11 4:07

Питання звичайно скомпонував, а перекладати я вважаю не потрібно.

_________________
Слюсарчук - шарлатан. Його перемога над Рибкою - липа і насмішка над шахами.
Це офіційна позиція УШФ.
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime13.03.11 22:33

Ага, значить наш форум позиціонує себе як такий, який не повинен проявити повагу до Іванчука. Ну що ж, гаразд... Зате назва "український". І тільки назва.

П.С. Якщо Іванчуку в офіційному інтерв'ю "Український форум" задаватиме питання не українською, то по-перше, прошу мої питання вилучити зі списку, а по-друге відповідні висновки для себе зроблю... Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime13.03.11 22:41

Українська мова вітається на форумі. А забороняти будь-яку іншу мову - це якісь тоталітарні замашки. Я думаю Іванчук чудово розуміє російську мову. А якщо людина поставила запитання російською, то це її право і ставлення до Іванчука.
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime13.03.11 23:03

Цитата :
А забороняти будь-яку іншу мову - це якісь тоталітарні замашки.

Прошу не приписувати мені ідіотизм. Я не закликав забороняти жодну мову на форумі.

Цитата :
Я думаю Іванчук чудово розуміє російську мову. А якщо людина поставила запитання російською, то це її право і ставлення до Іванчука.

Не знаю жодного журналіста чи форум чи видання, яке б брало інтервю в людини одразу багатьма мовами.
На форумі можуть писати питання різними мовами, різної степені некоректності, та хоч матом. Робота інтервювера (раз вже підписався) полягає в тому, щоб відібрати, виправити і подати у виді і форматі, який відповідає організації, яка бере інтерв'ю. В даному випадку називається "УКРАЇНСЬКИЙ форум". І всі питання поваги і до якості питань і так далі - виключно до організації, яка бере інтерв'ю. А не до, наприклад, неадеквата, який зайшов і задав питання матом, а журналіст його просто озвучив і каже "чого там перекладати, чи виправляти, то питання лише поваги того форумчанина, а не моєї, то просто у нас широкий спектр різних відвідувачів".

Якщо я дав згоду на інтервю "українському форуму", то я очікую що питання поступатимуть українською. Іванчук нічого не скаже, він вихована людина і поліглот. Але легкий подив на його обличчі, певен, буде.

П.С. Прямий ефір - інша річ. А тут є досить часу і зовсім небагато питань, щоб це не виглядало по-дебільному.
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime14.03.11 1:50

Не згоден. І далі обговорювати не буду. Слова, які характеризують ступені розумової відсталості прошу не вживати. І взагалі, ця тема для питань.
Повернутися до початку Перейти донизу
fso

avatar

К-ть повідомлень : 138
Репутація : 5
Дата реєстрації : 07.08.2009

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime14.03.11 4:16

ukrainechess пише:
Не згоден. І далі обговорювати не буду.

Прекрасно, тільки прошу мої питання не задавати. Принаймні від мого імені. Я до цього причетним бути не хочу. Дякую.

Цитата :
Слова, які характеризують ступені розумової відсталості прошу не вживати.

Гаразд. Але коли тобі приписують слова типу якоїсь маячні, то якось неприємно, погодьтеся...
Повернутися до початку Перейти донизу
orestvk

orestvk

К-ть повідомлень : 136
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.10.2009
Звідки : Тернопіль/Львів

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime18.03.11 8:04

У мене з'явилося ще одне питання:
Шановний Василю Михайловичу, а як Ви тренуєте техніку реалізації переваги?
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime18.03.11 10:33

Нові питання надішлю після закінчення турніру. Старі були надіслані ще до старту турніру.

_________________
Слюсарчук - шарлатан. Його перемога над Рибкою - липа і насмішка над шахами.
Це офіційна позиція УШФ.
Повернутися до початку Перейти донизу
issledovatel

issledovatel

К-ть повідомлень : 12
Репутація : 1
Дата реєстрації : 28.12.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime29.03.11 1:31

Простите, а где можно посмотреть ответ на все предыдущие вопросы? Может в эту тему ссылку разметите?
Спасибо!
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime29.03.11 21:00

Іванчук, ще не відповів.
Повернутися до початку Перейти донизу
Augustin

Augustin

К-ть повідомлень : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.03.2011

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime29.03.11 21:21

Доброго дня Василю Михайловичу!


Як на Вашу думку, чи корисний бліц для тренування дітей шахам?
Повернутися до початку Перейти донизу
issledovatel

issledovatel

К-ть повідомлень : 12
Репутація : 1
Дата реєстрації : 28.12.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime29.03.11 22:02

To kripper

Хорошо, спасибо! Тогда пошел придумывать еще вопросы))
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime30.03.11 2:22

Придумуйте, придумуйте.

_________________
Слюсарчук - шарлатан. Його перемога над Рибкою - липа і насмішка над шахами.
Це офіційна позиція УШФ.
Повернутися до початку Перейти донизу
shyev

shyev

К-ть повідомлень : 2
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.02.2011

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime08.04.11 23:56

Василь Михайлович, скажіть будь ласка, як Ви приймаєте запрошення на турніри? Ви спілкуєтесь лише зі знайомими людьми чи можете на цю тему поговорити і з новими людьми? Чи були у Вас зірвані турніри за вини організаторів?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання   Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання - Сторінка 2 Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Інтерв'ю Василя Іванчука - прошу задавати питання

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Інтерв'ю Руслана Пономарьова - прошу ставити запитання
» Інтерв'ю Василя Іванчука на УШФ
» Сторінка Василя Іванчука на facebook
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахісти :: Видатні українські шахісти :: Інтерв'ю українських шахістів-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми