Матч Аронян - Крамник Vote_lcap18%Матч Аронян - Крамник Vote_rcap

Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Матч Аронян - Крамник Empty
ПовідомленняТема: Матч Аронян - Крамник   Матч Аронян - Крамник Icon_minitime22.04.12 5:10

Дуже цікавий матч, рівень не гірше ніж Ананд-Гельфанд, впевнений що буде цікавіше, бо на мою думку Ананд виграє у Гельфанда в одні ворота.

Першу партію на жаль прогавив, рахунок в матчі 1-0 на користь Ароняна. Запрошую всіх до обговорення.

Звідки : Lviv

ПовідомленняТема: Re: Матч Аронян - Крамник   Матч Аронян - Крамник Icon_minitime22.04.12 7:28

Аронян зараз виглядає що в дуже хорошій формі. Напевно, переможе. Думаю +2
kpripper

kpripper

В другій нічия, завтра доберуся до компа нормально, хоч подивлюся.
kpripper

kpripper

Друга партія
Аронян здивував, зігравши 1.е4 впереше за багато років, і Крамник відповів Берлінським захистом, а не своєю улюбленою Російською партією. Незвичайний вибір 9 ... Be6, схоже, не здивував Ароняна, який швидко зіграв 10.Rd1. Подальша напружена боротьба характерна для Берлінського захисту, з небезпечним маршем чорних пішаків, які так і не потрапили в руки білих. Крамник грав точно і звів нанівець всі шанси Ароняна на перемогу, на 37-му ходу суперники погодились на нічию.
kpripper

kpripper

Володимир Крамник виграв третю напружену партію і зрівняв рахунок в матчі з Левоном Ароняном. Крамник зробив хід 3.Nc3 і вийшов дебют чотирьох коней. Це далеко не тиха альтернатива, гра швидко стала досить складною, коли Аронян пожертвував свого ферзя на 11 ходу, гра набула вираженого тактичного характеру. "Я був в настрої для деякої активності", сказав Левон Аронян на післяматчевій прес-конференції. Незвичайний дисбаланс матеріалу забезпечив цікаву і важку гру. Комп'ютер оцінював позицію на користь білих і врешті-решт Крамник довів, що він має рацію, своєю перемогою, яка без сумніву буде детально проаналізована.
kpripper

kpripper

В реальному світі Берлінська стіна впала багато років тому, але її еквівалент в шахах продовжує засмучувати кращих гравців в світі. Левон Аронян не зміг здолати Володимира Крамника в його улюбленому Берлінському захисты в 4-й партії матчу, і не добився якогось прогресу. Гра закінчилася внічию після 25 ходів, але променем надії для фанатів стало те, що, оскільки гра тривала менше 3 годин, відповідно до правил матчу була зіграна додаткова швидка партія. Швидка партія виявилася набагато більш цікавою, і Аронян виграв з чорними фігурами. На жаль для Вірменії, перемоги в швидких партіях не будуть зараховані в рахунок матчу, але ця перемога може дати психологічну підтримку в останніх двох партіях матчу.

kpripper

kpripper

Передостання партія матчу між Володимиром Крамником і Левоном Ароняном завершилася внічию сьогодні в Цюріху. Володимир Крамник знову переключається на 1.Nf3 і Левон Аронян зміг спокійно зрівняти гру. Здавалося, що до кінця гри не буде нічого цікавого, але був шквал активності в кінці, перед самим повторенням ходів в кінці партії.