Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняОбрахунок рейтингів Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Обрахунок рейтингів

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
btr0001

btr0001

К-ть повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime17.02.13 4:48

Оце сьогодні із здивуванням зауважив, що мені в рейтинг ФЗШУ зарахували партії із товариських матчів з Іспанією і США. Можна отримати детальнішу інформацію? Наші суперники є членами ФЗШУ, чи може ці турніри проводилися під егідою ФЗШУ?
Повернутися до початку Перейти донизу
advokat.242013

advokat.242013

К-ть повідомлень : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.01.2013

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime17.02.13 8:41

btr0001 пише:
Оце сьогодні із здивуванням зауважив, що мені в рейтинг ФЗШУ зарахували партії із товариських матчів з Іспанією і США. Можна отримати детальнішу інформацію? Наші суперники є членами ФЗШУ, чи може ці турніри проводилися під егідою ФЗШУ?
Таке може бути тільки в ФЗШУ, в якої не має керівництва, а рейтингами ФЗШУ займається фальсифікатор- Ярошенко!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime17.02.13 8:44

Звиайно, що матчі організовувались ФЗШУ у співдружності з федераціями Іспанії та США.
У цих матчах обраховуються рейтинги як ІКЧФ, так і ФЗШУ. При розрахунку рейтингу ФЗШУ за початковий рейтинг для наших шахістів приймається рейтинг ФЗШУ, у суперника -рейтинг ІКЧФ. Обрахунок рейтингу у товариських матчах має на меті підвищення відповідальності учасників за кінцевий результат.
Повернутися до початку Перейти донизу
advokat.242013

advokat.242013

К-ть повідомлень : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.01.2013

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime17.02.13 8:56

yuriyar пише:
Звиайно, що матчі організовувались ФЗШУ у співдружності з федераціями Іспанії та США.
У цих матчах обраховуються рейтинги як ІКЧФ, так і ФЗШУ. При розрахунку рейтингу ФЗШУ за початковий рейтинг для наших шахістів приймається рейтинг ФЗШУ, у суперника -рейтинг ІКЧФ. Обрахунок рейтингу у товариських матчах має на меті підвищення відповідальності учасників за кінцевий результат.
Таке може написати тільки глупий, або некомпетентний чоловік, яким є "відповідальний секретар ФЗШУ"- Ярошенко Ю.Т.
Повернутися до початку Перейти донизу
btr0001

btr0001

К-ть повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime17.02.13 21:37

advokat.242013 пише:
Таке може написати тільки глупий, або некомпетентний чоловік, яким є "відповідальний секретар ФЗШУ"- Ярошенко Ю.Т.
Будь ласка, не використовуйте моє повідомлення як привід до образ чи зведення особистих рахунків з паном Ярошенком. Поки що тон, яким ви пишете, вказує на зворотнє до змісту написаного вами.
Повернутися до початку Перейти донизу
btr0001

btr0001

К-ть повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime17.02.13 22:31

yuriyar пише:
Звиайно, що матчі організовувались ФЗШУ у співдружності з федераціями Іспанії та США.
У цих матчах обраховуються рейтинги як ІКЧФ, так і ФЗШУ. При розрахунку рейтингу ФЗШУ за початковий рейтинг для наших шахістів приймається рейтинг ФЗШУ, у суперника -рейтинг ІКЧФ. Обрахунок рейтингу у товариських матчах має на меті підвищення відповідальності учасників за кінцевий результат.

Оскільки для цих турнірів розраховується рейтинг ICCF, то очевидно, що вони проводяться під егідою ICCF. Мені здається, що ваше твердження не є обгрунтованим. Візьміть, наприклад, український рейтинг Іванчука (неактивний зараз). Він навіть мав партії з іншими українськими шахістами (Пономарьов, Ельянов, якщо не помиляюся), проте вони йому не були зараховані в національний рейтинг.
Повернутися до початку Перейти донизу
forester

forester

К-ть повідомлень : 252
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.09.2010
Звідки : Київ

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime18.02.13 9:52

advokat.242013 пише:
yuriyar пише:
Звиайно, що матчі організовувались ФЗШУ у співдружності з федераціями Іспанії та США.
У цих матчах обраховуються рейтинги як ІКЧФ, так і ФЗШУ. При розрахунку рейтингу ФЗШУ за початковий рейтинг для наших шахістів приймається рейтинг ФЗШУ, у суперника -рейтинг ІКЧФ. Обрахунок рейтингу у товариських матчах має на меті підвищення відповідальності учасників за кінцевий результат.
Таке може написати тільки глупий, або некомпетентний чоловік, яким є "відповідальний секретар ФЗШУ"- Ярошенко Ю.Т.

Попередження advokat.242013. Якщо в такому стилі будете вести дискусію - отримаєте бан.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime19.02.13 9:39

Шановні, не опускайтеся до рівня - ти дурний. Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
973160

avatar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.11.2009
Звідки : Гриців

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime24.02.13 2:21

Як на мою думку то рейтинг повинен бути 1-н для нормального контролю один для бліц-рапід. Всі інші національні, міжнародні - дойдемо до того що є у боксі - десятки рейтингів і десятки чемпіонів!
Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор Пожидаев

Виктор Пожидаев

К-ть повідомлень : 31
Репутація : 11
Дата реєстрації : 04.03.2011

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime24.02.13 23:50

btr0001 пише:
yuriyar пише:
Звиайно, що матчі організовувались ФЗШУ у співдружності з федераціями Іспанії та США.
У цих матчах обраховуються рейтинги як ІКЧФ, так і ФЗШУ. При розрахунку рейтингу ФЗШУ за початковий рейтинг для наших шахістів приймається рейтинг ФЗШУ, у суперника -рейтинг ІКЧФ. Обрахунок рейтингу у товариських матчах має на меті підвищення відповідальності учасників за кінцевий результат.

Оскільки для цих турнірів розраховується рейтинг ICCF, то очевидно, що вони проводяться під егідою ICCF. Мені здається, що ваше твердження не є обгрунтованим. Візьміть, наприклад, український рейтинг Іванчука (неактивний зараз). Він навіть мав партії з іншими українськими шахістами (Пономарьов, Ельянов, якщо не помиляюся), проте вони йому не були зараховані в національний рейтинг.

Уважаемый btr0001,

Юрий Трофимович кандидат медицинских наук и он исполняет обязанности председателя рейтинговой комиссии на добровольных началах, ему денежку за это никто не платит. Поэтому, эти мелкие ошибки, которые он постоянно допускает - простительны.

Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime25.02.13 2:15

Я вже 8 років, як доктор медичних наук, але ця дрібна помилка несуттєва. Що стосується методики розрахунку рейтингів, то після закінчення процедури визнання заочних шахів як окремого виду спорту, це питання буде розглядатись.
Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор Пожидаев

Виктор Пожидаев

К-ть повідомлень : 31
Репутація : 11
Дата реєстрації : 04.03.2011

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime25.02.13 2:57

yuriyar пише:
Я вже 8 років, як доктор медичних наук, але ця дрібна помилка несуттєва.

Как так получилось, что Вы, Юрий Трофимович, доктор медицинских наук, а зарегистрировать заочные шахматы, как отдельный вид спорта не можете? Или "доктор мед. наук" и "заочные шахматы" это разные понятия и в одном таком понятии Вы сильны, а в другом - некомпетентны?

yuriyar пише:
Що стосується методики розрахунку рейтингів, то після закінчення процедури визнання заочних шахів як окремого виду спорту, це питання буде розглядатись.

Т.е. пока на данный момент этот вопрос не рассмаривался и с рейтингами творится полный бардак?
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime25.02.13 8:03

Що стосується моєї компетенції в заочних шахах, то я Майстер спорту України зі заочних шахів з 2004 р. і IM ICCF з 2012 р., так що Вам до мене ще рости і рости...У чому я дійсно некомпетентний, то це різні плітки, брехня, підкилимна боротьба та наклепи. У цьому питанні визнані гросмейстери Ваші "шефи".
Що стосується рейтингів, то згідно ЄСКУ, заочні рейтинги рахуються за методикою ФШУ.
Повернутися до початку Перейти донизу
btr0001

btr0001

К-ть повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime25.02.13 10:24

yuriyar пише:
ця дрібна помилка несуттєва
Тобто факт наявності помилки ви визнали? Це вже добре.
На основі чого ви робите твердження про несуттєвість помилки? Думаю, таке рішення має бути прийняте колегіально керівництвом федерації й відповідно аргументовано.

Додано. Чи можете ви надати інформацію, які партії бралися до розрахунку національного рейтингу Миколи Папеніна і який він був би без врахування помилкових партій?
Повернутися до початку Перейти донизу
btr0001

btr0001

К-ть повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime25.02.13 19:51

Виктор Пожидаев пише:

Уважаемый btr0001,

Юрий Трофимович кандидат медицинских наук и он исполняет обязанности председателя рейтинговой комиссии на добровольных началах, ему денежку за это никто не платит. Поэтому, эти мелкие ошибки, которые он постоянно допускает - простительны.

Пане Пожидаєв!
Юрія Трохимовича я знаю відносно давно (як для заочних шахів), тож дякую і за вашу інформацію, проте вона висловлена в недоброзичливому тоні. Хотілося б знати про ваш доробок в українських заочних шахах. Вашого прізвища в рейтинг-листі я не знайшов (можливо, ви тут на форумі зареєстровані інакше?). Можливо, у вас є свій варіант розрахунку рейтинга, але на вас не звертають уваги? Розкажіть, на чому грунтується ваш очікуваний авторитет в шаховому товаристві, на основі якого ви критикуєте пана Ярошенка і на основі якого я й інші мали б прийти до думки, що пан Ярошенко погано справляється зі своїми добровільними обов’язками?
Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор Пожидаев

Виктор Пожидаев

К-ть повідомлень : 31
Репутація : 11
Дата реєстрації : 04.03.2011

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime25.02.13 21:59

btr0001 пише:


Пане Пожидаєв!
Юрія Трохимовича я знаю відносно давно (як для заочних шахів), тож дякую і за вашу інформацію, проте вона висловлена в недоброзичливому тоні.

Да, не в доброжелательном тоне. Я это понимаю, но не могу обращаться доброжелательно к человеку, который не просто угробил рейтинговую систему в ФЗШУ, а который это скрепя зубы признаёт, но (!) узурпировав власть не хочет пускать на своё место новых людей, которые могли бы справиться с работой того же председателя рейтинговой комиссии в полной мере.

btr0001 пише:
Хотілося б знати про ваш доробок в українських заочних шахах. Вашого прізвища в рейтинг-листі я не знайшов (можливо, ви тут на форумі зареєстровані інакше?).

Я КМСУ из очных шахмат, мой текущий рейтинг 2230. Т.е. если говорить о реальном понимании шахмат (а не мастерства анализа движками и прокручивания позиций в оболочках), то я, к примеру, смогу выиграть в реальной партии у Юрия Ярошенка дав ему фору ладью.

А в рейтинг-листе ФЗШУ меня нету потому, что меня Юрий Трофимович, как неугодного, выгнал из ФЗШУ - исключил. За то, что я один из немногих, кто решился в открытую критиковать нынешнее руководство.

btr0001 пише:
Можливо, у вас є свій варіант розрахунку рейтинга, але на вас не звертають уваги?

Вариант не может быть мой, или ещё чей-то. Он может быть только единственным, который есть обозначен для всех соответственными органами государственной власти. Сейчас, например, мы используем все формально методику расчета рейтинга ФШУ. Там есть своя формула, свои коэффициенты, своя методика расчёта. Подробнее можно узнать на сайте квалифкомиссии - http://www.ukrchess.org.ua/kvalif/Ukr_rating.doc

btr0001 пише:
Розкажіть, на чому грунтується ваш очікуваний авторитет в шаховому товаристві, на основі якого ви критикуєте пана Ярошенка

Я не критикую п. Ярошенка на основании своего авторитета. Какой бы ни был бы мой авторитет, на основании него я не могу кого-либо критиковать. Я критикую своих оппонентов только за их непрофессионализм и некомпетентность.

Что касается непосредственно самой критики, то некоторые её издержки я могу изложить сейчас в ответе Юрию Ярошенку:

yuriyar пише:
Що стосується моєї компетенції в заочних шахах, то я Майстер спорту України зі заочних шахів з 2004 р. і IM ICCF з 2012 р., так що Вам до мене ще рости і рости...

Как спортсмен, уважаемый Юрий Трофимович, Вы безусловно преуспели. Ваше умение играть хорошо в заочные шахматы - неоспоримо.
Тем не менее, как общественный деятель, который на добровольных началах работает в руководстве ФЗШУ, в частности на должности председателя рейтинговой комиссии - Вы не состоялись. Поэтому, не красиво хитро увиливать от сути критикуемого, прикрываясь спортивными достижениями.

Наведу один казус, который больше всего бросается в глаза:

949017 UKR Zholob, Anatoly, международный рейтинг - 2295, национальный рейтинг - 2551 разница - 256 пунктов! affraid

При этом, Анатолий Жолоб стоит в рейтинге выше (!), нежели многие чемпионы страны и обладатели кубков, хотя сам непосредственно А.Жолоб никаких сколь значимых достижений никогда не имел.

Всё это лишь говорит о том, что рейтинги Юрий Трофимович присваивает "от потолка", а формулу, которая описана выше в приведенной мною ссылке - не использует. Вот это и возмущает.

Причём такой бардак творится не только в рейтинговой отрасли, но и в других структурах ФЗШУ.

Сам Юрий Трофимович показал свою неспособность справляться с работой председателя рейтинговой комиссии, тем не менее, с поста сходить не собирается, а собирается и далее вот так вот разрушать рейтинговую систему в отдельности и ФЗШУ в целом.
Повернутися до початку Перейти донизу
btr0001

btr0001

К-ть повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime26.02.13 0:14

Дякую за грунтовну відповідь, і вже майже ввічливу.
Закликаю вас і надалі спілкуватися з колегами по спорту без особистих образ. Так результат можна отримати швидше. Часто людина, яку змушують захищатися, відповідає нападнику тим самим, в результаті проблема все одно не вирішується, а взаємні образи залишаються.
Щодо рейтингів, хотілося б почути тут всі обставини щодо методики обрахунку і відповіді про розрахунок рейтингів двох згаданих шахістів.
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime26.02.13 6:18

Шановний Тарасе Романовичу!
Дрібною несуттєвою помилкою п.Пожидаєва я назвав його помилку у моєму науковому званні, а не у підрахунку рейтингу. Звичайно, як у кожної людини, у мене теж можуть бути помилки. Якщо за Вашими підрахунками рейтинг Папеніна інший, надішліть Ваш підрахунок, будемо перевіряти. Що стосується Жолоба, різниця рейтинга ФЗШУ та ІКЧФ пояснюється тим, що 4 турніри з 8 які він зіграв за останні 2 роки, не обраховувались в ІКЧФ:
Укрр Рез рейт оп dРейт вірогідність Оч рез К розв К-ть парт Зм рейт Тур
2012 рік

2168 10,5 2138 30 0,54 7,6 15 14 43 UKR/Cup7P/sf1
2168 7,5 2164 4 0,51 7,1 15 14 6 Ф ЧДО/2011-12г
2241 6 2396 -155 0,29 3,2 15 11 42 UKR/Cup6P/final
2011 рік
2168 11,5 2252 -8 0,38 5,3 15 14 92 UKR-24S1
2168 11 2231 -63 0,41 5,8 15 14 79 UKR-24 S2
2168 19 1977 191 0,75 15,0 15 20 60 ТК10 "Полісся"
2168 14,5 2045 123 0,67 10,7 15 16 57 ТК-11 "Полісся"
2168 12,5 2080 88 0,62 11,2 15 18 19 ФЧДО/2010-11г

Розрахунок проводився за методикою ФШУ, так що Пожидаєв тут Америку не відкрив.

Як Ви, можливо, пам"ятаєте, після Чусова С.Ю. рейтинги ФЗШУ десь 2,5 років взагалі ніхто не рахував і я добровільно взявся за цю невдячну справу. Думаю, 10 років з мене досить і, сподіваюсь, після з"їзду я передам свої повноваження.
Що стосується Пожидаєва і його оцінки моєї діяльності, то вона мені відома і абсолютно не турбує. З членів ФЗШУ його виключав не я, а Виконком ФЗШУ, за несплату внесків та деструктивну роботу, направлену на розвал ФЗШУ. У ФЗШУ він зігра лише 1 турнір (1/4 ЧУ) з посереднім результатом 6 з 14.
А його рейтинг в очних шахах - це в основному за рахунок горезвісних турнірів Донецького товариства "Динамо".

Финал "Динамиады - 2010" Донецк 03-24.04.10 http://www.ukrchess.org.ua/kvalif/1007/t075.txt

Финал чемп обл ФСО "Динамо" Донецк 25.04-16.05.10
http://www.ukrchess.org.ua/kvalif/1007/t076.txt

Чемпионат ДOO ФСО "Динамо" Донецк 25.09-06.11.10
http://www.ukrchess.org.ua/kvalif/1101/t064.txt

Финал кубка Дон ФСО "Динамо" Донецк .........11
http://www.ukrchess.org.ua/kvalif/1104/t068.txt

Фин чемп Укр ДООФСО "Динамо" Донецк 18.06-16.07.11
http://www.ukrchess.org.ua/kvalif/1110/t010.txt

У цих турнірах Ковальов набрав 76 з 77 можливих. Не відстав від свого "шефа" і Пожидаєв - у перших 3-х з цих турнірів він набрав 47 з 54, що і забезпечило йому рейтинг 2230. Дивні це турніри. Не знаю, за якою схемою рахуються у них рейтинги, але у кожному з цих турнірів сумарна кількість набраних очок перевищує кількість зіграних партій! Я розумію, у деяких випадках може бути зарахована обопільна поразка, але щоб обопільна перемога? Цікаво, що і Ковальов, і Пожидаєв, останні роки ніде, окрім цих "турнірів" не грають. Такі от патріоти турнірів Донецького Динамо.
Я не маю змоги і часу грати в очних турнірах, тому і обрав заочні шахи. Але якби і мав таку можливість грати у таких турнірах не став би.
На цьому дискусію завершую. За браком часу, раніше, ніж через місяць, відповідати не зможу.
Повернутися до початку Перейти донизу
btr0001

btr0001

К-ть повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime26.02.13 21:23

Щоб уникнути, поки ще не пізно, можливих непорозумінь, я хочу зараз викласти мотиви, по яких я розпочав цю тему.
В першу чергу, я в жодному разі на стаю на чиюсь сторону з огляду на хвилі, які ходять всередині федерації, претензії, звинувачення, розсилки спаму, в тому числі і на мою електронну адресу, яку я не надавав для цих цілей. Після короткого спілкування під час турнірів, в яких я брав участь, в мене з усіма учасниками залишилися приязні стосунки і я це ціную.
Моя зацікавленість була саме рейтингах. На обласному рівні є проблема їх розрахунку, при обговоренні цього питання я зіткнувся з двома підходами, жоден з яких мене не влаштував і питання залишається невирішеним і зараз. Звісно, сюди додається також зайнятість основною роботою, що також не сприяє швидкому вирішенню. Так от, основні проблеми є дві:
1. встановлення переліку турнірів - організаційна. Тут комусь відповідальному за проведення турнірів потрібно сісти і систематизувати все за період, коли рейтинги не рахувалися, чомусь цим не дуже хочуть займатися. Позиція така: давайте візьмемо те, що є під рукою, порахуємо, а далі вже будемо дотримуватися порядку;
2. врахування в обласному рейтингу виступів на всеукраїнських змаганнях.
Проти обидвох цих пунктів я заперечую. Перший підриває довіру до рейтинга, призводить до появи незадоволених і претензій, чому їх включили, а нас ні, що штучно підтягується рейтинг одних, включаються "вигідні" турніри і т.д. Другий пункт мене не влаштовує тому, що такої практики я ніде не бачив.
Потім побачив тут, був дуже здивований. Подумав, може я щось пропустив і неправий, тому запитав. Потім побачив рейтинг Папеніна і зрозумів, що в національний рейтинг включені партії не тільки товариських командних матчів, але й УСІХ міжнародних турнірів.
Тепер я дивлюся у файл, який взяв із сайта квафікаційної комісії федерації шахів України (ви писали, що розрахунок рейтингів проводиться по цих правилах).

2. Общий порядок.
...
Обсчету подлежат турниры, проводимые Шахматными федерациями Украины, ее областей и городов с не менее, чем 4-х часовым контролем игры. Для обсчета ИК необходимо, чтобы отчеты о турнирах были представлены в квалификационную комиссию в течение текущего квартала.

Що означає "проводимые Шахматными федерациями Украины"? Я думаю, що це рішення про проведення турніру, організація його проведення - місце, фінансування і т.д., запрошення учасників. Жодним чином міжнародні турніри (крім українським з міжнародним статусом як от чемпіонат України, Форос тощо) під цю категорію не попадають, що підтверджується, по-перше, що фактично результати представників України в міжнародних турнірах в національному рейтингу не відображаються (приклад Іванчука я приводив), по-друге - читаємо далі згадане положення по розрахунку рейтингів:

7. Соотношение с рейтинговой системой ФИДЕ.

Начиная с 01.07.2002 национальные ИК шахматистов подсчитываются только по турнирам, представленным в КК ФШУ и поправки на рейтинг ФИДЕ не производится.

З огляду на це я поки що вважаю, що національні рейтинги Папеніна і компанії, в т.ч. і мій, мають бути перераховані. Можливо, ви маєте якісь аргументи, крім тих, що ця справа невдячна, висловлюйте. Знову ж, нічого особистого, просто аргументи.
Чому я пропоную вести мову саме аргументами? Всі бачать, що останнє десятиріччя федерацію лихоманить, поважні люди опускаються до дріб’язковості, звинувачень, не підтверджених прийнятними доказами, доктор медичних наук, не доктор - яке це має відношення до шахів? Для створення атмосфери довірити потрібно виробити правила гри й скурпульозно їх дотримуватися.
Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime26.02.13 21:56

Я вже писав, що після завершення процедури офрмлення заочних шахів як окремого виду спорту, буде розроблятись нове положення про обрахунок рейтингів. Будемо вдячні за Ваш варіант (проект) такого положення.
Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор Пожидаев

Виктор Пожидаев

К-ть повідомлень : 31
Репутація : 11
Дата реєстрації : 04.03.2011

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime26.02.13 22:31

btr0001 пише:

В першу чергу, я в жодному разі на стаю на чиюсь сторону...


А Вы не боитесь, что хоть Вы сами по себе и не стаёте на чью-то сторону, но Ваше мнение по некоторым вопросам может не совпадать с мнением доктора Ярошенко?


btr0001 пише:
З огляду на це я поки що вважаю, що національні рейтинги Папеніна і компанії, в т.ч. і мій, мають бути перераховані.


Об этих элементарных и простых вещах, уважаемый Тарас Романович, наша донецкая ячейка талдычит (другого слова не подберу) Ю.Ярошенку с 2009-го года. Тем не менее, Ю.Ярошенко не то что не берёт во внимание наши замечания, он и далее не правильно обсчитывает рейтинги, а нас, за наши замечания - исключил из ФЗШУ, чтобы мы, как он выразился, цитирую: "не воняли". Вот такой доктор медицинских наук!


btr0001 пише:
доктор медичних наук, не доктор - яке це має відношення до шахів?

Тоже задаю этот вопрос Юрию Трофимовичу. Как его звание доктор медицинских наук (а также МСУ, IM ICCF) переплетаются с тем катастрофическим положением, в котором оказалась сегодняшняя рейтинговая система ФЗШУ за период его председательства как главы рейтинговой комиссии?

yuriyar пише:
Я вже писав, що після завершення процедури офрмлення заочних шахів як окремого виду спорту, буде розроблятись нове положення про обрахунок рейтингів. Будемо вдячні за Ваш варіант (проект) такого положення.

Заочные шахматы никогда не будут зарегистрированы как отдельный вид спорта доктором медицинских наук Ярошенком - он не может даже зарегистрировать изменения, которые принимаются на Съездах ФЗШУ, то о каком отдельном виде спорта вообще может идти речь? Кошмака уже вот скоро год будет как не могут президентом ФЗШУ "поставить", а тут на тебе - уже отдельный вид спорта Ю.Ярошенко собрался делать! Обхохочешься. Посмеялся от души, настроение поднято на целый день! cheers

Т.е. до регистрации отдельного вида спорта (которой не будет) в рейтинговой системе и далее будет завал. Хм... логично, чёрт подери! Twisted Evil
Повернутися до початку Перейти донизу
btr0001

btr0001

К-ть повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime27.02.13 0:16

Виктор Пожидаев пише:

А Вы не боитесь, что хоть Вы сами по себе и не стаёте на чью-то сторону, но Ваше мнение по некоторым вопросам может не совпадать с мнением доктора Ярошенко?
Чому я маю боятися? Грайте з рейтингом 2400-2500, то й нікого боятися не треба буде. Крім того, я веду себе виважено й аргументовано, а у вас бачу елементи того, чого я б не робив. Може, тому й кінцевий результат відрізняється?

Цитата :


btr0001 пише:
доктор медичних наук, не доктор - яке це має відношення до шахів?

Тоже задаю этот вопрос Юрию Трофимовичу. Как его звание доктор медицинских наук (а также МСУ, IM ICCF) переплетаются с тем катастрофическим положением, в котором оказалась сегодняшняя рейтинговая система ФЗШУ за период его председательства как главы рейтинговой комиссии?

Це питання я задав не Юрію Трохимовичу, а саме вам, бо ви його висловили.
Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор Пожидаев

Виктор Пожидаев

К-ть повідомлень : 31
Репутація : 11
Дата реєстрації : 04.03.2011

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime27.02.13 21:25

btr0001 пише:

Це питання я задав не Юрію Трохимовичу, а саме вам, бо ви його висловили.

Если этот вопрос Вы задаёте мне, то делайте это, пожалуйста, в единственном числе прописывая местоимение с большой буквы - "Вы". Обращаясь на "вы" - Вы обращаетесь во множественном числе: и ко мне, и к доктору Ярошенко. Поэтому, сложно судить, кому именно Вы задавали свой вопрос.

Но, как бы там ни было, я считаю, что докторская степень Ю.Ярошенко имеет значение в нашем разговоре. Думаю, Ю.Т. будет солидарен со мной в этом вопросе, о чём могут свидетельствовать хотя бы письма, которые сохранились у меня на почтовом сервере, носящие сугубо рабочие моменты, но, тем не менее, в которых Ю.Т. подписывался не как ответственный секретарь ФЗШУ, или председатель рейтинговой комиссии, а как доктор медицинских наук, акцентируя внимание получателей на этом, казалось бы не существенном моменте.

Также по поводу доктора Ярошенко могу сказать, что он уже получал в июле месяце 2011 года письменное предупреждение за то, что не правильно подсчитывал рейтинги. Думаю, Ю.Т. поправит меня, если я не прав и уточнит причину, по которой ему сделали письменное предупреждение.
Повернутися до початку Перейти донизу
btr0001

btr0001

К-ть повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2010

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime27.02.13 22:03

Виктор Пожидаев пише:

Если этот вопрос Вы задаёте мне, то делайте это, пожалуйста, в единственном числе прописывая местоимение с большой буквы - "Вы".
Чому я так повинен робити? Можете дати посилання на пункт правопису?
Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор Пожидаев

Виктор Пожидаев

К-ть повідомлень : 31
Репутація : 11
Дата реєстрації : 04.03.2011

Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime28.02.13 3:18

btr0001 пише:

Чому я так повинен робити? Можете дати посилання на пункт правопису?

«С прописной буквы пишутся местоимения Вы и Ваш для выражения обращения к одному лицу, например: Прошу Вас, уважаемый Сергей Петрович… Примечание: При обращении к нескольким лицам эти местоимения пишутся со строчной буквы, например: Прошу вас, уважаемые Сергей Петрович и Павел Иванович…» (Розенталь Д. Э., Джанджакова Е. В., Кабанова Н. П. Справочник по правописанию, произношению, литературному редактированию. М.: Московская международная школа переводчиков, 1994, § 28. Условные имена собственные, п. 3, стр. 30).
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Обрахунок рейтингів Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Обрахунок рейтингів

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: ФЗШУ: поточні питання і проблеми :: Рейтинги-
Бесплатные форумы | Наука & Образование | Разное... | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми