Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняОбрахунок рейтингів - Сторінка 3 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Обрахунок рейтингів

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
btr0001

btr0001

К-ть повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2010

Обрахунок рейтингів - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів - Сторінка 3 Icon_minitime17.02.13 4:48

Перше повідомлення в темі :

Оце сьогодні із здивуванням зауважив, що мені в рейтинг ФЗШУ зарахували партії із товариських матчів з Іспанією і США. Можна отримати детальнішу інформацію? Наші суперники є членами ФЗШУ, чи може ці турніри проводилися під егідою ФЗШУ?
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
btr0001

btr0001

К-ть повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2010

Обрахунок рейтингів - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обрахунок рейтингів   Обрахунок рейтингів - Сторінка 3 Icon_minitime27.03.13 4:18

yuriyar пише:
Зараз буде готуватись нова редакція. Якщо маєте бажання прийняти участь у обговоренні, можу переслати Положення на еладресу.
Дякую, можу взяти участь в обговоренні.

Скажіть, будь ласка, де можна ознайомитися з Положенням про єдину національну рейтингову систему України (заочні шахи) Затверджено Виконкомом ФЗШУ (протокол 4/2010)?
Повернутися до початку Перейти донизу
 

Обрахунок рейтингів

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: ФЗШУ: поточні питання і проблеми :: Рейтинги-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми