Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняОбращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime01.09.10 8:51

Перше повідомлення в темі :

Доброго дня ,шановні колеги!!!
Прийшов час знову поспілкуватися з Вами ,адже я на зїзді обіцяв спілкуватися з Вами і думаю, що я дотримуюсь свого слова.Ось "підкралася вже осінь",пора підвести деякі підсумки.
Спойлер:
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime16.09.10 12:42

kpripper пише:
Одну строну конфлікту ми почули, пана Баранюка поки не помітно. Чекаємо на відповідь.
Я не є стороною жодного з більше десятка суттєвих конфліктів, які вирують протягом останнього року в ФЗШУ. Гризуться між собою представники "дружньої команди" пана Баранюка, а я тільки намагаюсь цьому дати обєктивну оцінку.

Пан Ковальов разом з паном Баранюком "з'їли" голову Донецького осередку ФЗШУ пана Леонтьєва, бо запідозрили, що він є "людиною Савчура" і... поставили головою осередку "людину Баранюка" - пана Ковальова.
Пан Геннадій Леонтьєв може і не був сильним організатором, але він добросовісно виконував свої обовязки і був один з небагатьох голів обласних осередків, які правильно і повністю оформили всі документи на осередок в обласному управлінні юстиції.

Але щоб зняти пана Леонтьєва, пан Баранюк виготовив для пана Ковальова мягко кажучи неправильно оформлені (насправді - грубо сфальсифіковані) документи - положення про осередок і т.п.
Те, що пан Леонтьєв був "людиною Савчура" - відверте безглуздя, для мене в федерації не було своїх чи чужих.... Єдиною його провиною було те, що він не побажав виконувати всю ту нісенітницю, яку від нього почало вимагати нове "керівництво"....
Але і пан Ковальов виявився не ликом шитий - він також швидко зрозумів, що від нього вимагають нісенітницю, та ще й намагаються "підставити" та "кинути"...

Тому зараз вся "дружна команда" пана Баранюка (а точніше те, що від неї залишилось)більше ніж півроку нічого іншого не робить, як намагається "з'їсти" в Донецьку "людину Баранюка" - пана Ковальова. Very Happy Laughing

Та, здається, пан Ковальов став їм поперек горла... Rolling Eyes
Бо головна (і практично єдина) претензія до пана Ковальова, що у нього документи на осередок - "неправильно оформлені". Тобто ще раз - ті документи, які пан Баранюк сфальсифікував для пана Ковальова, "неправильно оформлені", а винен в цьому - пан Ковальов..., та ще й прокуратурою йому за це погрожують!!! Laughing sunny flower

І останнє - якщо хлопці не сядуть за чашку кави, щоб вирішити їх спільні проблеми, а дограються до прокуратури, то один з них точно має великі шанси сісти... причому не за чашку кави... і судячи з усього, це буде не пан Ковальов... No
Повернутися до початку Перейти донизу
?????
Гість
Anonymous


Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime16.09.10 20:58

Украинским шахматистам-заочникам.

Не могу оставить без ответа письмо Баранюка А.И. от 01.09.2010г. в связи с тем ,что не могу отправить одновременно более 15 електронных писем, то делю адреса на группы не более 15 человек в каждой.
Начнем все попарядку.
В своем письме Президент ФЗШУ обливает грязью, оскорбляет двух своих основных конкурентов: бывшего Президента ФЗШУ Савчура Ф.Ф. и Президента местной ячейки ФЗШУ в Донецкой области Ковалева И.С., который нашел на место Президента ФЗШУ умного, авторитетного и богатого человека, что нельзя сказать о нынешнем Президенте ФЗШУ Баранюке А.И. Наверное шансы донецкой комманды повыче чем у Закарпатской. Трудно представить себе нормальное функционирование какой-либо организации без определенной материальной поддержки, а Баранюк А.И. который ничего не умеет делать просто не нужен ФЗШУ. Вот он и пытаеться любыми путями удержаться в Президенском кресле, наверное страдая манеей величия.
Гордиться Президенту нечем: сайт ФЗШУ не работает длительный срок; до сих пор нет договора с Министерством семьи, молодежи и спорта; в документации полный бардак (ряд подделок и не соответствий); люди, выполнившие норму мастара спорта Украины в заочных турнирах не получили это звание; в финалах Кубка и чемпионата Украины нет даже призового фонда; судьи соревнований не получают то, что должны получать; Всеукраинские соревнования проводятся с нарушением единой спортивной квалификации Украины, регламента и положения о проведении соревнований; заседания Совета и Исполкома ФЗШУ проводятся с нарушением законов Украины, Устава ФЗШУ и т.д.; с Мазепой Баранюк просто не смог найти общий язык, а другие люди находят. Еще много неготивного можно написать о Президенте ФЗШУ Баранюке А.И., но на это нужно потратить не менее 4 часов.
Нагорный Д.Ю.(г. Киев) рассказал Ковалеву И.С. в телефонном разговоре, что Баранюк А.И. переделал (подделал) протокол внеочередного Съезда от 06.12.2008 г. приложив туда (прошив) последний лист с подписью председателя и секретаря Съезда. До сих пор Ковалев И.С. от Баранюка А.И. запрошенную информацию: проиоколы всех заседаний Совета и Исполкома ФЗШУ, тексты всех решений и других документов принятых или утвержденных на этих заседаниях,а также протокол вне очередного Съезда ФЗШУ от 06.12.2008 г. Баранюку А.И.естьчто скрывать, поэтому он под любым предлогом не предоставляет (прячет) информацию в которой ряд подделок и нарушений.
Цыраковский С. мечтает стать МСУ (он работает трениром по шахматам), чтобы получить 10% надбавку к заработной плате. Он предложил Ковалеву И.С. днепропетровских мастеров для фальсификации турнира, чтобы самому выполнить в нем норму МСУ. Предложение Цыраковского С. Ковалев И.С. игнорировал, став распускать сплетни будто бы Ковалев хотел провести подобный турнир.
Вмешиваться в судейство соревнований Президент ФЗШУ не должен, на это есть апелляционный коммитет. Также мне не ясно как может имеющий судейской категории судья турниров по электронной почте Андрющенко Н.Н. давать оценку работы главному судье (судье 1-й категории) Ковалеву И.С. и о какой отчетности ведется речь? Согласно всем правилам и законам на Украине все отчеты о проведении соревнований сдаются после окончания соревнования. Никто не может (не имеет права) заставить Ковалева И.С. отчитываться перед Андрющенко Н.Н. или кем-то другим входе Всеукраинских соревнований, положение о котором утверждено в Министерстве симьи, молодежи и спорта Украины.
Ковалев И.С. действительно звонил Колеснику Р.Н. и разговаривал с ним, неготивно отзываясь о Баранюке А.И. и еще одном члене руководства ФЗШУ, но не всего Исполкома ФЗШУ как пишет Баранюк А.И. ( я и еще один человек присутствовали и слышали весь разговор).
Хорошо, что вернулся в заочные шахматы Колесников Р.Н.,но ему уже 72 года... Молодые кадры нужны!
Жалобу в Министерство семьи, молодежи и спорта Ковалев И.С. пока не писал, но наверное ему это придется сделать.
Напрасно думает баранюк А.И., что его может снять съезд ФЗШУ. Он может лишиться своего "Президенского Кресла" если его признают не диеспособным или когда он будет находиться в местах лишения свободы.
Левых турниров по переписке Ковалев И.С. не организовует, а проводит законные турниры на основании утвержденного положения.
По письму Игоря Ткаченко ясно, что он не понимает элементарных вещей и от всего очень далек. Не исключено, что его просто попросили написать письмо.
Подписывая Ковалеву И.С. справки ( заверив их печатью ФЗШУ) о подтверждении рейтинга ФЗШУ 12-20 месяцев назад Баранюк А.И. не спрашивал откуда у Ковалева И.С. такой высокий рейтинг,а сейчас возникают какие-то не понятные вопросы.
ФЗШУ должна обсчитать рейтинги турниров, организованные донецкой ячейкой ФЗШУ совместно с одной из областных организаций физкультурно-спортивного профиля. Рейтинги турниров организованные другими обласными ячейками ФЗШУ обсчитаны и далее будут обсчитываться, так почему же донецкие турниры нужно игнорировать? Может потому, что Ковалев И.С. нашел достойную замену на место Президента ФЗШУ? Отказ в обсчете рейтингов может привести к тому, что большенство учасников открытых донецких турниров будут писать жалобы в разные инстанции на Президента ФЗШУ. Финальному турниру со средним рейтингом ФЗШУ 2263 просто необходимо дать статус полуфинала Кубка Украины с выхадом двух победителей в финал Кубка Украины. Единственный полуфинал организованный киевской командой имеет средний рейтинг турнира 2130.
Думаю, что письмо Баранюка А.И. от 01.09.2010г. просто заставит многих разобраться в документации ФЗШУ, которую в основном ведет Баранюк А.И. Надеюсь, что Президент ФЗШУ понимает, что он наделал за свой срок в ФЗШУ и просто подаст в отставку.

С уважением, Вице-президент местной ячейки ФЗШУ В.В. Пожидаев

Исполнитель: Поберезский В.Л.
Повернутися до початку Перейти донизу
shevtsov_a

shevtsov_a

К-ть повідомлень : 9
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime17.09.10 8:26

Жуть, чуть ли не в каждом предложении грамматическая ошибка) Несерьёзный документ.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime17.09.10 10:48

shevtsov_a пише:
Жуть, чуть ли не в каждом предложении грамматическая ошибка) Несерьёзный документ.
Все пізнається в порівнянні... Наприклад те, що в "зверненні президента" в кожному реченні десь по три помилки - це, по-вашому, не "жуть"? Razz

Я вже писав, що за роки мого президентства в ФЗШУ я отримав сотні таких листів і мені доводилось давати на них вичерпну відповідь по суті поставлених питань. Читаючи останні листи я не можу приховати своє задоволення від того, що зараз не входить до моїх обовязків на них відповідати. cheers

Але ще раз - все пізнається в порівнянні... І порівнюючи лист пана Пожидаєва з сотнями тих листів, яких я отримував, можу чітко сказати - лист пана Пожидаєва по грамотності явно вище середнього рівня... Smile

І взагалі - навішувати ярлики типу "Несерьёзный документ" (замість того, щоб висловити зауваження по суті написаного) - це "супер-несерйозно"... Embarassed

Тому я завжди оцінював отримані листи не по "обгортці", а по суті написаного.
Основний критерій оцінки таких листів - що з написаного відповідає дійсності, а що ні.

Так ось - оцінюючи лист пана Пожидаєва з цієї точки зору, можу чітко стверджувати - десь до 70 відсотків викладених тверджень справді відповідає дійсності, десь 30 відсотків я оцінити не можу (не можу я знати, наприклад, що в телефонній розмові між панами Колесниковим і Ковальовим було сказано, а що ні... хоч виключаю, що пан Баранюк знає це краще, ніж пан Ковальов чи присутній при цьому пан Поживанов), а ось відвертої неправди я тут не знайшов.

А ось щодо "звернення президента", то там ситуація протилежна - десь до 70 відсотків викладених тверджень НЕ відповідає дійсності, десь 30 відсотків я оцінити не можу, а ось таких тверджень, з якими можна повністю погодитись - я взагалі не знайшов.

Я вже писав - якщо Ви вважаєте, що пан президент в оприлюдненому зверненні десь в чомусь правий, то процитуйте конкретно, де він правий... І тоді це щось конкретне можна і обговорити...

Але поки-що я не отримав жодної такої цитати... Sad Very Happy

А якщо в листі пана Пожидаєва Ви знайдете щось, чого не розумієте або з чим не згідні - також процитуйте і викладіть свою точку зору... і тоді можна це "щось конкретне" і обговорити...

А навішувати ярлики і переливати з пустого в порожнє - безглузда забава... Basketball

Повернутися до початку Перейти донизу
shevtsov_a

shevtsov_a

К-ть повідомлень : 9
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime17.09.10 11:57

Не вижу смысла сравнивать. Письма одинаково плохи. Просто удивительно, как люди с уровнем грамотности школьника-двоечника занимают такие должности)
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime17.09.10 22:53

Кто нибудь может выложить Статут ФЗШУ на форуме?

_________________
Завоевал право на участие в Полуфинале ЧМ!
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime17.09.10 23:37

Багато розмов про нього і ніхто не бачить ))
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime18.09.10 9:43

Expert пише:
Кто нибудь может выложить Статут ФЗШУ на форуме?

Статут ФЗШУ, затверджений Установчим зїздом ФЗШУ в 2001 році
http://dfcc.narod.ru/FCCU/Ofis/Statut2003.html

Текст нового Статуту ФЗШУ, "затвердженого" так званим "позачерговим зїздом ФЗШУ" в 2008 році
http://www.dfcc.narod.ru/FCCU/NewsFCCU/2008/0004.html

Тексту "діючого статуту" - не маю... Sad

Незважаючи на те, що мені, як учаснику зібрання, як члену Ради Федерації, як члену Виконкому ФЗШУ, як голові Закарпатського обласного осередку ФЗШУ, нове керівництво ЗОБОВ'ЯЗАНЕ було надати НОТАРІАЛЬНО ЗАВІРЕНУ копію в місячний срок після затвердження... Незважаючи на те, що після цього сроку я десятки раз звертався до всіх вищих посадових осіб ФЗШУ з проханням, а потім і з вимогою цей документ мені надати...

Статут ФЗШУ зразку 2001 року, за висновками висококваліфікованих юристів, був одним з кращих статутів серед громадських організацій України. ФЗШУ мав чітку структуру, чітке керування і чіткий розподіл обов'язків. Вищим керівним органом був З'їзд (1 делегат від області - більшість складали представники невеликих обласних осередків), а в період між З'їздами - Президія ФЗШУ (9 чол.- більшість складали голови великих обласних осередків) і Президентська Рада (6 чол.- більшість складали функціонери). Керівні органи взаємно контролювали один одного, що створювало чіткий баланс між інтересами великих осередків, малих осередків і шахових функціонерів.

Президент ФЗШУ був вищою посадовою особою ФЗШУ, мав багато обов'язків (загальне керівництво, всі міжнародні справи), але очолював як Президію, так і Президентську Раду, тобто мав певні важелі для здійснення повноважень...
Такий статут був оптимальним для вирішення тих проблем і завдань, що стояли перед ФЗШУ.

Ще з радянських часів одною з основних проблем заочних шахів в Україні була гризня між представниками різних регіонів. Талановитих шахістів було порівняно багато, а грошей на заочні шахи виділяли мізер, що призводило до жорсткої конкуренції між шаховими центрами України і часто - відвертої гризні між їх представниками. Декому гризтися так сподобалось, що почали мати більше задоволення від гризні, як від самих шахів.

З незалежністю України все це тільки посилилось. Догралися до того, що Україну виключили з міжнародної федерації і два роки збірні країни не допускалися до міжнародних змагань.
Чіткий статут і президент з Закарпаття (не представник жодного з основних ворогуючих шахових центрів) з чіткими повноваженнями, який зумів знайти спонсорів(гроші) і досить жорстко виступав за консолідацію, на перших порах втихомирив "страсті". Але президент, який не дозволяв гризтися між собою, не влаштовував тих, хто вже і жити не могли без "гризні", тому вони всі дружно накинулись "гризти" президента... Twisted Evil

Але поскільки законно його зняти була "кишка тонка", то вирішили внести зміни до статуту і обмежити його повноваження. Тому групою шановних колег (пани Постоловський, Салітреннік, Ярошенко, Cаєнко) була розроблена "нова редакція статуту", згідно якого президент переставав бути вищою посадовою особою ФЗШУ, переставав бути навіть ЧЛЕНОМ Ради Федерації (вищого керівного органу між зїздами). Маючи багато обов'язків, президент ФЗШУ бозбавлявся практично всіх важелів для їх виконання, тобто перетворювався на щось середнє між футбольним м'ячем, клоуном і хлопчиком на побігеньках. Basketball

Зрозуміло, що така посада президента була підготовлена "під Савчура", бо шановні колеги (самі не дайдужі до влади) не могли собі представити іншого варіанту, ніж що я буду всіма засобами чіплятися за "владу". На жаль, шановні колеги мабуть так і не зрозуміли, що влада не може бути метою - влада ради влади потрібна лише дурням - а отримавши владу вони все одно не будуть знати, що з нею робити. bom

А для розумної людини влада не є самоціллю, а тільки засобом для досягнення мети. Для мене метою були сприяння розквіту заочних шахів в Українї, підготовка кваліфікованих кадрів, підняття престижу заочних шахів в Україні і за кордоном, забезпечення підготовки і успішного виступу команд України на міжнародній арені і відповідно підняття престижу України у світовому співтоваристві...

Новий статут позбавляв можливості досягнення цих цілей, а президент без повноважень потрапляв просто у величезну халепу. Тому як тільки на так званому "позачерговому з'їзді ФЗШУ" шановні колеги проголосували за внесення змін до статуту - я від президентства відмовився і ... у велику халепу потрапили ті шановні колеги, які цю халепу для мене підготували...

Зараз ФЗШУ має статут, в якому десятки внутрішніх суперечностей, порушень вимог законодавства і просто дебільних вимог. Згідно статуту президент навіть при великому бажанні не може нічого зробити законно - всі його дії суперечать або статуту, або законодавству України, або здоровому глузду... Навіть теоретично неможливо скликати і провести жодного законного засідання жодного керівного органу...
Як кажуть в таких випадках у нас на Закарпатті - повний ...ЄЦ!!!

Але і це ще не все... В цьому питанні ми не унікальні... Деякі подібні проблеми має Росія - вона багато в чому іде за нашим сценарієм. А ось Білорусь нас випереджає - вже багато років в Україні події розгортаються за Білоруським сценарієм. І якщо це так піде далі - то з 2011 року заочні шахи в Україні перестануть бути визнаним Державою і Урядом видом спортивної діяльності.
Заочні шахи прирівняють до гри в доміно або підкидного дурня...
І тоді вже дійсно буде... повний ...ЄЦ!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
forester

forester

К-ть повідомлень : 252
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.09.2010
Звідки : Київ

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime18.09.10 10:17

Шановні шахісти!
Всі ці розбірки викликають, м'яко кажучи, подив. Якісь напівграмотні листи людей, що варяться у своєму соку.
Відверто кажучи, все це не дуже цікаво.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime18.09.10 11:29

forester пише:
Шановні шахісти!
Всі ці розбірки викликають, м'яко кажучи, подив. Якісь напівграмотні листи людей, що варяться у своєму соку.
Відверто кажучи, все це не дуже цікаво.
Ви ПРОЧИТАЛИ те, що я написав (і Вам нецікаво) чи Ви НЕ ПРОЧИТАЛИ, але знаєте, що Вам нецікаво... Rolling Eyes drunken
А якщо Вам нецікаво, то навіщо читаєте? confused

Ви взагалі граєте в шахи за листуванням?
Бо грати в футбол - це нецікаво... там 22 дурня ганяються за одним мячем... (22 варяться в одному соку)... Sad
Грати в бліц також нецікаво... там 2 дурня намагаються згвалтувати один годинник...(двоє варяться в одному соку)... Sad
А ось грати за листуванням - ЦІКАВО, бо для цієї діяльності не треба ніде ні з ким варитися, а достатньо мати бодай одну клепку в голові... tongue

P.S.Якщо хтось прочитав певний текст і нічого не зрозумів, то цей факт скоріше свідчить про рівень розумового розвитку того, хто читав, ніж про рівень грамотності того, хто писав... geek
Повернутися до початку Перейти донизу
?????
Гість
Anonymous


Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: заочные шахматы   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime18.09.10 19:42

Я думаю, большинство заочников (живущих преимущественно на периферии) интересует, в первую очередь, система проводимых в стране турниров, возможность выполнить соответствующие квал. нормативы и т.п.
Помнится ранее действовала УАЗШ (наряду с ФЗШУ), проводя свой цикл турниров. Многие играли, не задумываясь кто Президент одной и второй, кто и как распределял полномочия между этими организациями... да и не читая соотв. Уставов. Сейчас же непонятно кто что проводит, почему не работают оба сайта...
Единственная радость - есть возможность играть в интернете (в т.ч. на сайте ИКЧФ), и взирать свысока на все эти функционерские разборки.
Повернутися до початку Перейти донизу
forester

forester

К-ть повідомлень : 252
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.09.2010
Звідки : Київ

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime18.09.10 20:16

Шановний пане Федоре,
Я прочитав Ваші та інші повідомлення на форумі, а також листи, що розсилалися мені як рядовому шахісту - заочнику всіма сторонами конфлікту. Стиль цих листів мене шокував. От Ви і мені закинули :
«P.S.Якщо хтось прочитав певний текст і нічого не зрозумів, то цей факт скоріше свідчить про рівень розумового розвитку того, хто читав, ніж про рівень грамотності того, хто писав...».
Стосовно футболу і бліцу. У цих видів спорту є майбутнє, а от у заочних шахів його, на жаль, немає (у всякому разі за класичними правилами). Ви знаєте, що трапилося з шашками-64? Їх повністю прорахували. http://www.membrana.ru/articles/global/2007/07/25/221600.html Те саме відбудеться і з шахами. Так що від всіх цих ваших конфліктів можна абстрагуватися і спокійно насолоджуватися Великою Грою(поки ще не прорахованою Very Happy ) в рамках ФЗШУ чи без неї .
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime18.09.10 21:51

Прскр пише:
Я думаю, большинство заочников (живущих преимущественно на периферии) интересует, в первую очередь, система проводимых в стране турниров, возможность выполнить соответствующие квал. нормативы и т.п.
Единственная радость - есть возможность играть в интернете (в т.ч. на сайте ИКЧФ), и взирать свысока на все эти функционерские разборки.

Хорошо сказано Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime18.09.10 22:11

forester пише:
Шановний пане Федоре,
Ви знаєте, що трапилося з шашками-64? Їх повністю прорахували. http://www.membrana.ru/articles/global/2007/07/25/221600.html Те саме відбудеться і з шахами. Так що від всіх цих ваших конфліктів можна абстрагуватися і спокійно насолоджуватися Великою Грою(поки ще не прорахованою Very Happy ) в рамках ФЗШУ чи без неї .

Ну до расчета всех вариантов в шахматах еще очень очень очень далеко.
Число возможных сочетаний шахматных фигур на 64-клеточной доске равно 10 в 120-й степени.
С помощью обычного персонального компьютера за 7 часов удается построить дерево, включающее максимум - 7 уровней. При этом на третьем уровне количество листов дерева 8902, на четвертом – 197281, на пятом – 4865351. Следует также обратить внимание на то, что трехуровневое дерево компьютер строит за –2 сек, пятиуровневое - за 2 мин., а шестиуровневое – за 1 час.


Для расчета на двадцать пять ходов всех возникающих вариантов, то есть для построения пятидесятиуровневого дерева, самому совершенному компьютеру понадобятся триллионы и триллионы лет
Повернутися до початку Перейти донизу
shevtsov_a

shevtsov_a

К-ть повідомлень : 9
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime18.09.10 22:44

Господин Савчур решил на всякий случай и нахамить, для убедительности) Верно было отмечено, ваши разборки абсолютно никого не интересуют. Эти полуграмотные товарищи могли бы прекрасно выяснить отношения между собой, а не засорять электронные почты игроков полуграмотными полотнами.
Повернутися до початку Перейти донизу
forester

forester

К-ть повідомлень : 252
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.09.2010
Звідки : Київ

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime19.09.10 1:31

Expert пише:

Ну до расчета всех вариантов в шахматах еще очень очень очень далеко.
Число возможных сочетаний шахматных фигур на 64-клеточной доске равно 10 в 120-й степени.
С помощью обычного персонального компьютера за 7 часов удается построить дерево, включающее максимум - 7 уровней. При этом на третьем уровне количество листов дерева 8902, на четвертом – 197281, на пятом – 4865351. Следует также обратить внимание на то, что трехуровневое дерево компьютер строит за –2 сек, пятиуровневое - за 2 мин., а шестиуровневое – за 1 час.


Для расчета на двадцать пять ходов всех возникающих вариантов, то есть для построения пятидесятиуровневого дерева, самому совершенному компьютеру понадобятся триллионы и триллионы лет

Число всіх позицій на шаховій дошці менше за число Гіка - 13 в степені 64. Слід врахувати те, що число позицій можливих з точки зору шахових правил приблизно 10 в 46 степені. Деякі математики прогнозують, що повний перебір шахових позицій відбудеться до 2070 року. Для досягнення цього будуть використані грід - технології, що дозволяють залучити до виконання паралельних обчислень комп'ютерні ресурси з усіх куточків планети.
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime19.09.10 5:15

forester пише:
Expert пише:

Ну до расчета всех вариантов в шахматах еще очень очень очень далеко.
Число возможных сочетаний шахматных фигур на 64-клеточной доске равно 10 в 120-й степени.
С помощью обычного персонального компьютера за 7 часов удается построить дерево, включающее максимум - 7 уровней. При этом на третьем уровне количество листов дерева 8902, на четвертом – 197281, на пятом – 4865351. Следует также обратить внимание на то, что трехуровневое дерево компьютер строит за –2 сек, пятиуровневое - за 2 мин., а шестиуровневое – за 1 час.


Для расчета на двадцать пять ходов всех возникающих вариантов, то есть для построения пятидесятиуровневого дерева, самому совершенному компьютеру понадобятся триллионы и триллионы лет

Число всіх позицій на шаховій дошці менше за число Гіка - 13 в степені 64. Слід врахувати те, що число позицій можливих з точки зору шахових правил приблизно 10 в 46 степені. Деякі математики прогнозують, що повний перебір шахових позицій відбудеться до 2070 року. Для досягнення цього будуть використані грід - технології, що дозволяють залучити до виконання паралельних обчислень комп'ютерні ресурси з усіх куточків планети.

Ну на наш и наших детей век хватит сполна!
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime21.09.10 8:30

Ответ ФЗШУ!

Мабуть, багато з вас отримали послання «Украинским шахматистам-заочникам».

Дуже шкода втрачати час на безплідну дискусію, але зважаючи на те, що останнім часом лави шахістів-заочників значно поповнились новими членами, хотілось би дещо нагадати з історії заочних шахів України. До речі, хто цікавиться цією темою, можу порекомендувати книгу Р.М.Колесникова «Заочні шахи в Україні», яку можна придбати у самого автора. Нагадаю, що ФЗШУ створена в 1992 р., а Президентом ФЗШУ тоді був обраний Савчур Ф.Ф. На жаль, керівництво п. Савчура призвело до виникнення загрози виключення ФЗШУ з лав ІКЧФ через велику заборгованість перед ІКЧФ. Робота ФЗШУ була паралізована через його бездіяльність. У порушення Статуту з’їзд не збирався 7 років. У грудні 2008 р. пройшов з’їзд ФЗШУ, який обрав нове керівництво ФЗШУ. Савчур Ф.Ф. був серед делегатів з’їзду і після оцінки його роботи делегатами з’їзду, добровільно зняв свою кандидатуру. Для тих, хто дуже заклопотаний легітимністю з’їзду, повідомляю, що Міністерство юстиції вже перевіряло ск аргу п. Савчура Ф.Ф. на порушення процедури з’їзду, відхилило скаргу, як необґрунтовану, та затвердило всі рішення з’їзду. Що стосується посилання п. Пожидаєва на телефонну розмову п. Ковальова з Дмитром Нагорним, то я дозволю собі процитувати відповідь п. Нагорного на лист О. Саєнка, який просив п. Нагорного прокоментувати цей факт:

« Пане Олеже! Вважаю, що публічно реагувати на дії придурків - не поважати себе і створювати їм рекламу. Коментувати той наклеп бредовий - смішно. Зрозуміло, що у нас ніколи не було про це й мови... Зауважу, що на останньому нашому зібранні я був єдиний хто запропонував вилучити цих людей за деструктивну поведінку зі складу ФЗШУ, яка йде в супереч девізу - Ми друзі. Як бачити, виявився правий...»
До речі, п. Пожидаєв, на момент проведення з’їзду взагалі не був членом ФЗШУ. Так само, як і п. Ковальов І.С. (внески до ФЗШУ він не сплачував). Цікавою є і динаміка розвитку стосунків п. Ковальова з п. Савчуром. Як відомо, п. Ковальов організовував та судив відкриті чемпіонати та Кубки Донецької області. У цих турнірах брали участь багато членів ФЗШУ. Ковальов І.С. пересилав мені Положення про турніри, стартові листи та заключні таблиці на обрахунок рейтингів. Але п. Савчур ці турніри не визнавав і вимагав від мене їх не обраховувати. Я у свою чергу просив п. Савчура дати офіційну інформацію на сайті ФЗШУ, чому ці турніри не легітимні. Савчур Ф.Ф. таке рішення публікувати чомусь злякався, тому всі ці турніри я обраховував. У ті часи п. Ковальов не визнавав п. Савчура президентом, і гостро (справедливо) його критикував. Тепер же вони друзі, за принципом «ворог мого ворога мій друг». На жаль, доводиться виз
нати, що п. Савчур, мабуть, мав рацію, вимагаючи не визнавати ці турніри. Причини я не знаю, але скоріш за все це пов’язане з фінансами, бо вимога ФЗШУ була сплачувати турнірні внески через рахунок ФЗШУ, а п. Ковальов збирав внески безпосередньо. Після переобрання п. Савчура на з’їзді п. Ковальов почав досить плідно співпрацювати з ФЗШУ. Йому було доручено суддівство Ѕ та ј поштових турнірів чемпіонату України, на умовах сплати йому 75% турнірних внесків, що складає у цілому 2700 грн. Перший транш (половина суми) п. Ковальову сплачена. Друга буде сплачена перед закінченням турнірів (до 1 березня 2011 р.).
На тих же умовах п. Ковальову було доручено проведення циклу поштового Кубка України. Але п. Ковальов зажадав ексклюзивного права формувати склад фіналу Кубка України, критерієм включення у який були б не спортивні результати та рейтинги, а його особисте бажання. Коли Виконком ФЗШУ відмовив йому у цьому, він відмовився від організації проведення всього циклу змагань на Кубок України та почав проводити деструктивну роботу не тільки проти організації турнірів, а і проти керівництва ФЗШУ. При цьому вибираються брудні методи – анонімні дзвінки, листи, наклепи, перекручування фактів. Але голос і стиль п. Ковальова вже всім добре знайомий – і в Мінмолодьспорті, і членам Виконкому, так що можна вже не ховатись.
Виявляється, п. Ковальов вже знайшов нового Президента ФЗШУ -«умного, авторитетного и богатого человека». Чудово! Правда, у п. Савчура теж були меценати, в результаті чого отримали заборгованість у 2 тис. шв.фр., які довелось виплачувати новому керівництву ФЗШУ. Але все одно – ми дуже раді. Сподіваємося, що це дійсно людина, яка вболіває за долю заочних шахів в Україні. Що вона відкрито розповість про себе, про свою біографію, проголосить свою програму розвитку заочних шахів. За два роки, що залишилось до з’їзду ФЗШУ внесе свій вагомий вклад у їх розвиток і переконає членів ФЗШУ у необхідності переобрання керівництва ФЗШУ. Сподіваємось, що це буде відкритий діалог, а не підкилимна боротьба чи вишукування «бліх» у документах ФЗШУ.
Тепер відносно суддівства. Дійсно, контроль над цим питанням належить апеляційному комітету. Тільки незрозуміло, чому п. Ковальов ігнорує запити голови комітету на матеріали з приводу суперечливої ситуації в партії Цираковського і Хворостянова?
Чому суддя Ковальов не надає належним чином інформацію учасникам турнірів? Суддя зобов’язаний щоквартально інформувати учасників про хід турніру і закінчені результати, як це робив раніше і робить зараз п. Колесников Р.М. Підрахуйте – в турнірах, які судить Ковальов, грають 60 учасників. За два роки 8 листів зі щоквартальною інформацією, + 2 стартовий та заключний – максимум 10 листів. 60х10х1,5 грн. = 900 грн. Сума у 2700 грн. (1350 грн. п. Ковальов вже отримав) втричі перевищує його поштові витрати. То чому він перекладає ці витрати на старост турнірів?
Не виконує п. Ковальов і свої прямі обов’язки відносно інформування Андрющенко М.М. про результати закінчених партій. Ще раз нагадую, що Андрющенко М.М. уповноважений від ФЗШУ представляти результати українських турнірів в ІКЧФ для обрахунку рейтингу ІКЧФ та розміщення таблиць цих турнірів на сайті ІКЧФ. Андрющенко М.М. судить велику кількість міжнародних турнірів і незабаром отримає звання міжнародного арбітра ІКЧФ. Якщо п. Ковальов буде мати Інтернет, якщо він вільно володіє англійською мовою та отримає ліцензію ІКЧФ, ФЗШУ дозволить п. Ковальову напряму щоквартально подавати ці результати в ІКЧФ. А поки що через амбіції п. Ковальова страждають інтереси шахістів – учасників турнірів, бо результати їх партій не враховані в останньому рейтингу ІКЧФ. І це не єдиний приклад, коли п. Ковальов ігнорує інтереси шахістів. Так, п. Пожидаєв у своєму зверненні звинувачує ФЗШУ, що шахісти, що виконали норму МСУ, не
отримують це звання. Так, за 5 і 6 Кубки України шахісти не отримали нагород. Турніри проводив п.Савчур, і, як за звичай, кинув їх напризволяще і закінчились вони ще в 2007-8 рр. Новому керівництву ФЗШУ не вдалося їх реанімувати. А за фінал 22 чемпіонату, 17 командний чемпіонат, 7 (І
V e-mail)
Кубок України шахісти отримали медалі, дипломи, а Дегтярьов П.Г., Фельтін Л.В., Беглий М.М. отримали звання МСУ. Єдиний, хто не отримав звання – це Бозявкін А.Л. А чому? Тому що керівник Донецького осередку, п. Ковальов відмовився допомогти інваліду бойових дій Бозявкіну А.Л. у оформлені заявки та подання від облспорткомітету на присвоєння звання МСУ. Замість цього Мінмолодьспорту отримало скаргу від шахістів Єкімова А.А., та Потапова Є.В. про порушення в оформлені турніру за 7 (І
V e-mail)
Кубок України. Ці шахісти грають у півфіналах чемпіонату України (у яких суддя Ковальов І.С.), ніякого відношення до турніру за 7 (І
V e-mail)
Кубок України не мають. Листи написані різними руками, але стиль однаковий (окремі абзаци повторюються дослівно). Яка мета цих листів? Дискредитація керівництва ФЗШУ – це зрозуміло. А те, що турнір не затвердять, переможці не отримають медалі і заслужені звання – то дарма. Як кажуть, сам не гам і другому не дам. На щастя, у Мінмолодьспорті працюють розумні люди, які добре розуміють що і до чого.
Ще одна претензія, висловлена п.Полєжаєвим (копіюю прямо з листа, зберігаючи орфографію) - « До сих пор Ковалев И.С. от Баранюка А.И. запрошенную информацию: проиоколы всех заседаний Совета и Исполкома ФЗШУ, тексты всех решений и других документов принятых или утвержденных на этих заседаниях,а также протокол вне очередного Съезда ФЗШУ от 06.12.2008 г. Баранюку А.И.естьчто скрывать, поэтому он под любым предлогом не предоставляет (прячет) информацию в которой ряд подделок и нарушений. »

По-перше, ніяких офіційних запитів від п. Ковальова за його особистим підписом (анонімні електронні листи не враховуються) ФЗШУ не отримувала.

По-друге, з якого головного болю Баранюк А.І. повинен витрачати час і кошти на підготовку копій такої кількості документів і на підставі чого п. Ковальов це вимагає? Хто дав йому такі повноваження? Президента, Виконком, Раду, КРК вибирав З’їзд. І йому ці органи підзвітні. А п. Ковальов, як громадянин України, з таким самим успіхом може вимагати , наприклад, від п. Азарова стенограму засідання уряду, на якому приймали рішення по новому податковому кодексу.

З приводу рейтингу п. Ковальова. Дійсно, його рейтинг ФЗШУ на сьогоднішній день становить 2510. Такого високого рівня він досяг завдяки видатним результатам, показаних у двох останніх турнірах – фінал Першої ліги 11 Кубка Донецької обл. (т.ФКДО-11 ПЛ), результат 20 з 22 можливих; та меморіал Ю.І.Коца (т.МЮИК-1), організатор –Донецький осередок, результат 21,5 з 22 можливих. Турніри були оформлені належним чином, суддя – суддя національної категорії Гуревич Ю.Л. (на жаль, уже покійний). Таблиці завірені печаткою ФШ Донецької обл. У рейтингової комісії не було підстав не враховувати ці турніри і вони були обраховані. Ковальов І.С. отримав право грати у фіналі 6 Кубка України, стартував у ньому і має всі можливості підтвердити свій високий клас та виконати норму МСУ. Як бачите, ніякої дискримінації п. Ковальова з боку ФЗШУ немає. Що стосується якихось нових турнірів, організованих донецьким осередком, то ніяких офіційних заявок, Положення, старт ових листів ФЗШУ не отримувала. Безумовно, ці турніри не матимуть офіційного статусу турнірів ФЗШУ і не будуть обраховуватись рейтинговою комісією ФЗШУ.

Що стосується «молодых кадров», то вони нам, звичайно, потрібні, але бажано щоб вони мали хоч трохи такту, поваги до колег і любили заочні шахи, а не себе в заочних шахах. Та і мову російську бажано знати (не кажу вже про англійську та українську). Не знаю, хто писав листа - сам п.Пожидаєв чи його «виконавець», але більше 30 граматичних помилок у тексті явно забагато. Розсилати такі листи по всій Україні – не поважати не тільки людей, яким адресовано листа, а і самого себе.

Прислуховуючись до поради п.Нагорного дискусії такого роду і стилю припиняю.



До відома всіх шахістів-заочників: у IV кварталі стартують нові змагання ФЗШУ на сервері та елпоштою (Кубок України, турніри чемпіонату України). Положення про ці змагання на затвердженні у Мінмолодьспорті. Результати будуть після закінчення Олімпіади у Ханти-Мансійську (орієнтовно перша декада жовтня). Інформація про регламент змагань буде розіслана додатково.



З повагою до щирих любителів заочних шахів,

відповідальний секретар ФЗШУ, МСУ зі заочних шахів, доктор мед. наук

Ю.Т.Ярошенко



P.S. У прикріплених файлах – оригінал листа Пожидаєва В. та цей лист у форматі Word.





_________________
Завоевал право на участие в Полуфинале ЧМ!
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime21.09.10 8:34

Прскр пише:
Я думаю, большинство заочников (живущих преимущественно на периферии) интересует, в первую очередь, система проводимых в стране турниров, возможность выполнить соответствующие квал. нормативы и т.п.
возможность играть в интернете (в т.ч. на сайте ИКЧФ), и взирать свысока на все эти функционерские разборки.
А я так не думаю. Заочників в першу чергу цікавить не за якою системою мають проводитись турніри, а що проводяться турніри чи ні. Бо якщо турніри НЕ проводяться, то яка різниця по якій системі вони не проводяться.

Система українських заочних турнірів була розроблена ще в часи, коли заочними шахами в Україні керував Павло Гризо.Якщо Вас цікавить, то я можу основні принципи цієї системи викласти детальніше. Ця система поважалась і підтримувалась всіма його наступниквами, Леонідом Чепурним, Оленою Сальниковою і мною. Вже більше двох років цієї системи демонстративно не дотримуються, вона практично вщент знищена, а замість неї нічого не створено. Щодо можливості виконувати кваліфікаційні нормативи, то в звязку зі змінами в законодавстві з 2006 року взання майстра спорту України з шахів за листуванням державою просто не присвоюється, відповідно такого звання (принаймні законно) отримати ніхто не може. Аналогічна ситуація зі званням кандидата в майстри спорту. А з 2011 року ми маємо шанс взагалі втратити право присвоювати будь-які спортивні розряди.

Прскр пише:
Помнится ранее действовала УАЗШ (наряду с ФЗШУ), проводя свой цикл турниров.
Ви погано пам'ятаєте... В Україні з 1991 по 2000рік всі офіційні змагання за листуванням проводила Комісія заочних змагань Федерації шахів України, а після ліквідації цієї комісії з 2001 року офіційні змагання проводить тільки ФЗШУ.
УАЗШ була "створена" в 1995 році і крім свого створення вона нічого не зробила, навіть протоколу про створення не склала.... В 1995-1999 роках ніби-то від імені УАЗШ проводились заочні турніри панами Колесниковим і Чусовим, але узаконювались вони через Львівський шаховий клуб і Федерацієї шахів міста Києва, тобто незважаючи на те, що в стартових листах писали УАЗШ, фактично це були змагання Львівського шахового клубу і Федерації шахів міста Києва. УАЗШ одночасно з ФЗШУ змагання не проводила...


Прскр пише:
Сейчас же непонятно кто что проводит, почему не работают оба сайта...
Якщо Вам байдуже, проводяться змагання чи ні, то навіщо це Вам треба знати??? І мені також незрозуміло, хто і що проводить. Але для мене є очевидним, що нинішній безлад ми маємо через те, що байдужі до всього люди (не буду пальцем показувати) привели до влади в ФЗШУ людей, які самі нічого не вміють, а співпрацювати з професіоналами нездатні.

Сайт Павла Дегтерьова не працює через те, що нове керівництво ФЗШУ обійшлося з ним мягко кажучи "по-свинськи". Що стосується сайту Олександра Бубиря, то причина та сама (а точніше останнього не просто обдурили, а ще й "кинули"). А новий сайт (по наявним у мене даними) не почав працювати тому, що хлопців, які збиралися його робити, "кинули" ще до того, як почав працювати сайт. В мене є великі сумніви, що при нинішньому керівництві сайт колись запрацює. А якщо і запрацює, то ненадовго. Бо ось Ви особисто погодились би виконувати роботу, знаючи що трьох попередників на цій посаді просто "кинули"...
Повернутися до початку Перейти донизу
valpetry

valpetry

К-ть повідомлень : 78
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.05.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime21.09.10 8:49

Кльово! Стільки цікавого за останні півгодини! По-моєму є тільки два виходи:

1. Савчур, Баранюк сідають в якомусь кафе, десь в тихому куточці на теренах України і вирішують всі непорозуміння за чашкою кави або чаю.
2. Якщо п. 1 не виходить то є тільки одне рішення, - відома російська нефензурна фраза на двох в одному напрямку!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
valpetry

valpetry

К-ть повідомлень : 78
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.05.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime21.09.10 8:52

Якщо дві розумні людини не бачать очевидного виходу із ситуації? - то вони не побачать його НІКОЛИ!
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime21.09.10 11:03

Expert пише:
Ответ ФЗШУ!
Shocked Sad Very Happy
Коментувати це дуже важко, відверто кажучи, немає ніякого бажання,... але я просто вимушений дати кілька зауважень...

1.Мені достовірно відомо, що з викладеного паном Ярошенко десь до 70 відсотків НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ, тобто є вигадками або зумисною неправдою.
2.Лист пана Пожидаєва може і з граматичними помилками, но він не стверджує неправду і нікого грубо не обзиває. А тут ті шановні колеги, які в "зверненні президента" були названі "ХВОРИМИ НА ГОЛОВУ людьми" отримали підвищення до рангу "придурків".
3.Я не маю ніякого відношення до конфлікту між паном Ковальовим і паном Баранюком (з компанією). З наведеної паном Ярошенком версії подій є очевидним, що конфлікт виник в зв'язку з тим, що пана Ковальова "кинули" коли він взявся організовувати Кубок України.
4. З листа пана Ярошенка є очевидним, що "другом Ковальова" завжди був сам пан Ярошенко. У мене особливих претензій до пана Ковальова не було, в мене були претензії до пана Ярошенка, який грубо порушував (і до сьогоднішнього дня порушує) загальноприйнятий порядок обрахунку шахових турнірів, як щодо Донецьких турнірів, так і щодо інших. А про допущені ним порушення в листі відкрито пише сам пан Ярошенко....
5. Принаймні в 15-20 випадках пан Ярошенко стверджує якраз ПРОТИЛЕЖНЕ тому, що стверджував у своєму зверненні пан Баранюк. Могли би бодай зустрітися в Києві і узгодити, що "говорити", а то коли один стверджує одне, а другий - протилежне, то ніби очевидно, що принаймні один із них говорить неправду... хоч місцями говорити неправду умудряються обоє Very Happy
6. Якщо у когось є конкретні питання по листу пана Ярошенка, то я постараюсь надати вичерпну відповідь, але якщо відверто, то важко там знайти бодай одне речення, з яким можна погодитись... Sad
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime21.09.10 21:49

Жах, скільки тексту ! Shocked
Повернутися до початку Перейти донизу
serg_kovalsky

serg_kovalsky

К-ть повідомлень : 16
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime23.09.10 1:33

Шановні адміни, перевіряйте, будь ласка, рекламу, яку пропонуєте клікати, мій антивірус свариться на вязание крючком и спицами ...............
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime23.09.10 5:51

Зуб даю - антивірус параноїк. І краще повидаляти повідомлення не по темі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 2 Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Війна в ФЗШУ продовжується ?
» Рейтинговій комісії ФЗШУ
» ДОДАТОК до оголошення з сайту ФЗШУ від 24 вересня 2013р.
Сторінка 2 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: ФЗШУ: поточні питання і проблеми-
Бесплатные форумы | Наука & Образование | Разное... | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми