Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняОбращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime01.09.10 8:51

Перше повідомлення в темі :

Доброго дня ,шановні колеги!!!
Прийшов час знову поспілкуватися з Вами ,адже я на зїзді обіцяв спілкуватися з Вами і думаю, що я дотримуюсь свого слова.Ось "підкралася вже осінь",пора підвести деякі підсумки.
Спойлер:
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
bruce
Гість
Anonymous


Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: звернення президента фзшу   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime15.10.10 23:31

Шановні любителі шахів!
Мені здається, що шаховий форум призначений для надання інформації про події в світі шахів, про різноманітні шаховц змагання, про виступи українських шахістів, а також для дискусій стосовно шахових програм, движків і таке інше. Натомість деякі користувачі використовують цей форум для обливання брудом членів фзшу та самовихваляння. Нікому не цікавий, такий собі пан Савчур, коментує наліво і направо ті чи інші рішення президента фзшу, голови апеляційного комітету, дії членів виконкому. А як же діяв цей пан, коли перебував на посаді президента фзшу? Дуже просто - не відповідав на листи шахістів. Його не можна було знайти не то, що місяцями, а навіть роками!!! Але я не буду писати про цього нікому не цікавого пана. Хто грав за листування в часи його президенства, чудово все знають. Я просто хочу звернути увагу модераторів. Можливо все ж таки варто фільтрувати повідомлення користувачів форуму?
З повагою
bruce
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime15.10.10 23:42

bruce пише:
Нікому не цікавий, такий собі пан Савчур

Тут все дуже просто, кому не цікавий той не читає його постів. Я, наприклад, так і роблю. Але відповідей досить багато, значить комусь все таки цікавий, в іншому випадку відповіді припинилися б і пан Савчур перестав би писати.

Якщо пан Савчур когось образив, вживши вирази, за які слід обмежити його доступ до форуму - будь-ласка, надайте приклади і, думаю адміністратор зреагує на це. В іншому випадку не бачу причини забороняти пану Савчуру висловлювати свою думку.
Повернутися до початку Перейти донизу
bruce
Гість
Anonymous


Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: не бачу причини забороняти пану Савчуру висловлювати свою думку   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime16.10.10 0:34

А й дійсно, думка людини, яка майже знищила заочні шахи в Україні (львівські, київські, кримські турніри) і довела ФЗШУ
до виключення з ІКЧФ за борги (при тому, що слачувалися не лише членські, а й добровільні внески), вартує уваги!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
tolkien
Заслужений учасник
tolkien

К-ть повідомлень : 883
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.08.2009
Звідки : Lviv

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime16.10.10 1:14

Завжди є ті, для кого думка певної людини вартує уваги. Для цих людей і призначена ця думка. А ті хто вважає цю думку не вартої уваги - ігнорує її.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime16.10.10 7:39

bruce пише:
Шановні любителі шахів!
Мені здається, що шаховий форум призначений для надання інформації про події в світі шахів, про різноманітні шаховц змагання, про виступи українських шахістів, а також для дискусій стосовно шахових програм, движків і таке інше. Натомість деякі користувачі використовують цей форум для обливання брудом членів фзшу та самовихваляння. Нікому не цікавий, такий собі пан Савчур, коментує наліво і направо ті чи інші рішення президента фзшу, голови апеляційного комітету, дії членів виконкому. А як же діяв цей пан, коли перебував на посаді президента фзшу? Дуже просто - не відповідав на листи шахістів. Його не можна було знайти не то, що місяцями, а навіть роками!!! Але я не буду писати про цього нікому не цікавого пана. Хто грав за листування в часи його президенства, чудово все знають. Я просто хочу звернути увагу модераторів. Можливо все ж таки варто фільтрувати повідомлення користувачів форуму?
З повагою
bruce
Дійсно, шаховий форум призначений для надання інформації. І я надаю саме інформацію, при цьому не приховую свого імені, тобто я готовий нести повну відповідальність за достовірність цієї інформації.

А ось Ви, шановний, виставляєте тут відверту ДЕЗИНФОРМАЦІЮ, бо не можете не знати, що пишете відверту неправду, яка, до речі, паплюжить мою честь і гідність. При цьому Ви приховуєте свою особу за статусом "гість", тобто Ви НЕ Є користувачем форуму і не готові нести будь-яку відповідальність за свої слова. Саме такі повідомлення "ГОСТЕЙ", як Ваше і мають бути видалені по першій же скарзі КОРИСТУВАЧА.

Але я прошу Ваше повідомлення не видаляти, на сайті багато нових шахістів-заочників, нехай вони читають, які до мене абсурдні претензії висувають члени нинішньої "дружньої команди".

Зреагую тільки на два твердження

1 "А як же діяв цей пан, коли перебував на посаді президента фзшу? Дуже просто - не відповідав на листи шахістів" Shocked
За весь період перебування на посаді Президента ФЗШУ я досить добросовісно виконував обов'язки Президента ФЗШУ. Відповідати на звернення членів ФЗШУ НЕ ВХОДИЛО в коло посадових обов'язків президента. Надавати такі відповіді в більшості випадків (і принаймні готовити проекти тексту відповідей в інших випадках) входило до обов'язків Відповідального Секретаря ФЗШУ. Але на Установчому з'їзді (не за моєю пропозицією) обрали Відповідальним Секретарем людину, яка протягов всього часу свої службові обов'язки не просто демонстративно не виконувала, але ще й вічно ставила палки в колеса.

Тому мені доводилось виконувати не тільки службові обов'язки Президента, але і Відповідального Секретаря. І якщо обов'язки першого я виконував досить добросовісно, то плюс до того ще й якісно виконувати обов'язки секретаря у мене просто не було фізичних можливостей (про це я вже писав на форумі).
Але коли шановний пан "bruce" стверджує, що я був поганим Президентом, бо неякісно виконував обов'язки Відповідального Секретаря (які я не мав виконувати взагалі), а в той же час не має ніяких претензій до самого Відповідального Секрктаря, то для мене зрозуміло, звідки вітер дує.

Ось якби він навів бодай один факт того, що я погано виконував обов'язки президента..., то ще можна би подискутувати... Але за роки шаленої критики я не почув жодного такого обгрунтованого факту...

2."Його не можна було знайти не то, що місяцями, а навіть роками!!!" Shocked

Отакої!!! Так я всі роки безвиїздно знаходився за юридичною адресою ФЗШУ. А де ж Ви мене шукали??? І де і коли це Ви мене не могли знайти??? І навіщо хтось мене мав "знайти"??? Це що, я маю нести відповідальність за те, що Ви ні на що не здатні, навіть мене знайти??? No
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime16.10.10 9:19

bruce пише:
А й дійсно, думка людини, яка майже знищила заочні шахи в Україні (львівські, київські, кримські турніри) і довела ФЗШУ
до виключення з ІКЧФ за борги (при тому, що слачувалися не лише членські, а й добровільні внески), вартує уваги!!!

Думка будь-якої людини варта уваги. Тільки ось наведені Вами завідомо неправдиві твердження називаються НАКЛЕПОМ, а не думкою...

Кримські і київські турніри припинили своє існування фактично ще до створення ФЗШУ. Я завжди був, є і буду прихильником проведення РЕГІОНАЛЬНИХ турнірів і робив все від мене залежне не тільки для їх збереження, але і для подальшого і розвитку.

А ось знищити систему регіоннальних турнірів як до мого президентства, під час мого президентства, так і після того - хотіли одні і ті ж люди. Ті, які зараз намагаються знищити турніри донецькі. Я всесторонньо підтримував проведення всіх регіональних турнірів, в тому числі і львівських. Як і зараз категорично проти знищення турнірів донецьких...

Але коли шановні львівяни після знищення одеських, кримських і київських турнірів, захотіли знищити ще й дніпропетровські і донецькі регіональні турніри (щоб прибрати до свої рук все), то я дійсно цього не допустив. А якщо люди стали грати більше в донецьких і дніпропетровських турнірах (бо вони були краще організовані) і стали менше грати у львівських турнірах (бо вони були гірше організовані), то я то тут при чому...

Цитата :
довела ФЗШУ до виключення з ІКЧФ за борги...
Shocked Shocked Shocked

Україна була виключена за борги із ІКЧФ у 1999 році. ФЗШУ було створено в 2001 році. Вказана паном Ярошенком дата створення ФЗШУ (і ще ряд "фактів") - повна маячня. Саме першою моєю справою, як обраного президента новоствореної федерації було погашення цих старих боргів (хоч це і не були боргами федерації, а наших попередників, до яких я ніякого відношення не маю).
Членство України в ІКЧФ було відновлено через місяць після обрання мене Президентом ФЗШУ. Після цього членство в ІКЧФ під сумнів ніколи не ставилось. Мені важко зрозуміти, з якою метою і на якій підставі Ви робите Ваші очевидно абсурдні і неправдиві твердження. Twisted Evil Evil or Very Mad
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime16.10.10 10:24

valpetry пише:
Хлопці! А коли ми будемо в Шахи грати?

Я особисто граю в шахи уже років тридцять. А ось Ви особисто будете грати в шахи після того, як зрозумієте, що шахи - це мистецтво, наука і спорт. Тобто що шахи граються за чіткими правилами, які ЗОБОВ'ЯЗАНІ дотримуватись і Ви і Ваш партнер.
Ось коли Ви все це зрозумієте, то після того Ви будете грати в шахи. Very Happy
А поки що Ви граєте не в шахи, я щось типу пересуваєте фігури в якомусь різновиді "бірюльок"... Sad

Цитата :
Тому я думаю Апеляційний комітет, заради самої гри, прийняв правильне рішення продовжувати гру!
Shocked
Шахи - гра логічна, де треба вміти думати за законами логіки. Перевитрата часу - один зі способів завершення партії. Рішення продовжувати партію, яка завершилась - з точки зору логіки - повна нісенітниця. А поки будете так "думати" - Ви будете грати явно не в шахи, а в якусь іншу гру.... Basketball rendeer jocolor geek
Повернутися до початку Перейти донизу
ukrainechess
Admin
ukrainechess

К-ть повідомлень : 191
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime17.10.10 1:12

Поки що суперечка ведеться в прийнятних межах, я видалив всього одне повідомлення в темі.

_________________
Слюсарчук - шарлатан. Його перемога над Рибкою - липа і насмішка над шахами.
Це офіційна позиція УШФ.
Повернутися до початку Перейти донизу
shevtsov
Гість
Anonymous


Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime17.10.10 2:18

Всё-таки хотелось бы увидеть людей, которым интересны полотна пана Савчура) Шесть страниц нравоучений, поучений, да и просто информации, правдивость которой не представляется возможным проверить посетителям форума.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime17.10.10 23:25

Я думаю якби був суд з цього приводу, то і їм нелегко було би розібратися хто верблюд ))
Повернутися до початку Перейти донизу
rtyutyun

rtyutyun

К-ть повідомлень : 23
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime31.10.10 0:30

Fedir_Savchur пише:

А ось знищити систему регіоннальних турнірів як до мого президентства, під час мого президентства, так і після того - хотіли одні і ті ж люди. Ті, які зараз намагаються знищити турніри донецькі. Я всесторонньо підтримував проведення всіх регіональних турнірів, в тому числі і львівських. Як і зараз категорично проти знищення турнірів донецьких...

Але коли шановні львівяни після знищення одеських, кримських і київських турнірів, захотіли знищити ще й дніпропетровські і донецькі регіональні турніри (щоб прибрати до свої рук все), то я дійсно цього не допустив. А якщо люди стали грати більше в донецьких і дніпропетровських турнірах (бо вони були краще організовані) і стали менше грати у львівських турнірах (бо вони були гірше організовані), то я то тут при чому...

Пане Савчур!
Згадайте листи до мене, коли Ви писали, що коли навіть я і зібрав би 15 майстрів, то Ви б не дали дозволу на організацію турніру.
Згадайте, як я просив, що дійсно потрібно було для організації львівських турнірів. І що відповідали? Просили майже до 2000 гривень. (Суми я вже не пригадую - потрібно поритися в архівах). Пропонував Вам бути навіть голов.суддею турніру. І що Ви зробили? Взагалі не відповіли.
Згадайте, як напередодні старту ЧЛК я почав отримувати відкази від турніру, а одному майстру Ви навіть написали, що він тільки МС ІКЧФ, але не майстер України.
Турнір був зірваний.
Згадайте...
І не перекручуйте факти.
Львівські турніри прекрасно були організовані.
Коли в планах не було стартів, то я рекомендував приймати участь в донецьких та дніпропетровських турнірах. Нехай організатори цих турнірів підтвердять. І без перекручень фактів. Не розумію, чому б це учасники не хотіли грати у львівських турнірах. Це все Ваші домисли.
У львівських організаторах і в подумках не було зривати інші турніри й прибирати все до своїх рук.
Згадайте, організатор Коломийських турнірів неодноразово до Вас звертався - і що Ви зробили, щоб підтримати Гадзінського Я.Ю.?
А чого Ваші обіцянки, які так і залишилися обіцянками.
Пригадайте...

І ви ще тут говорите
Fedir_Savchur пише:
Думка будь-якої людини варта уваги.
Випадок із коломийський заочним шаховим клубом "Прикарпаття" повністю спростовує Ваше відношення до заочного руху України.

З повагою - Тютюнник Роман
Повернутися до початку Перейти донизу
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime06.12.10 9:18

Получил по электронной почте. Выкладываю для обсуждения на форуме. Считаю, что информация открытая.


Шахматистам-заочникам Украины!

Данная информация рассылается на электронные адреса, не более 15 адресов в каждой группе.
Решением съезда ФЗШУ, который проходил 06.12.2008 г. в г.Киеве было решено, что годовой членский взнос с одного члена ФЗШУ составляет 10 грн.
Согласно Устава ФЗШУ членские взносы должны платиться руководителю ( президенту или председателю) местной (областной) ячейки ФЗШУ. Руководство местной ячейки должно решать, что из собранных взносов оставить себе на расходы и что перечислить на счет ФЗШУ.
Никаким руководящим органом ФЗШУ не было установлено, что с 2010г. членский взнос с одного члена ФЗШУ увеличен вдвое, т.е. составляет 20грн. Это все выдумки руководста ФЗШУ: президента ФЗШУ Баранюка А.И. и соответственно секретаря ФЗШУ Ярошенко Ю.Т. , которые играют в заочных шахматных турнирах. Бюджет ФЗШУ используется не по назначению, а в корыстных целях его руководства.
Мы являемся членами более престижных и авторитетных спортивных организаций: Федерации шахмат Украины, Донецкой областной организации физкультурно-спортивного общества "Динамо" Украины, но никаких Членских взносов мы никуда и никому не платили и не платим (возможно президент местной ячейки ФЗШУ в Донецкой области Ковалев И.С. или почетный член нашей ячейки Ковалева С.В. платят за нас эти взносы, но мы этого не знаем и не хотим знать, оно нам не нужно). Главное - мы не платим свои личные деньги. А за что платить взносы в ФЗШУ? Наверное за то, что в руководстве ФЗШУ собрались глупые люди, которые не умеют работать со спонсорами и законным образом проводить какую-либо работу. Разве это не так? По информации незаконно избранного президента ФЗШУ Баранюка А.И. членские взносы заплатили менее 30% членов ФЗШУ. О чем это говорит? О том, что основная часть заочников не доверяет нынешнему руководству и ждет его смены. Взносы платят лишь члены руководства и те, кто только стали играть в заочные шахматы (не понимая, не зная о том, что происходит). Мы уверенны ( у нас есть планы), что не долго будет существовать нынешнее руководство. После его смены и прихода нового вы не будете платить каких-либо членских взносов не известно за что. Потерпите немного! Если с Вас будут требывать членские взносы по 20 грн. за 2010г., то пишите нам или звоните нашему руководителю Ковалеву Игорю Сергеевичу по тел. 095-199-61-32.
На ближайшем заседании президенского Совета местной ячейки ФЗШУ в Донецкой области (на которое будут приглашены работники правоохранительных органов) будет рассмотрен вопрос о незаконных действиях руководства ФЗШУ и возможных мерах наказаниях за такие незаконные (которые они совершают) действия. Незаконная деятельность руководства ФЗШУ будет приостановлена, а банковский счет "заморожен".


С уважением, Вице-президенты местной ячейки ФЗШУ в Донецкой области М.А.Казюлькин, В.В.Пожидаев, Е.В.Потапов


Исполнитель: В.Л.Поберезский

P.S. Текст набирался мною под диктовку вице-президентов и грамматические ошибки не проверялись

_________________
Завоевал право на участие в Полуфинале ЧМ!
Повернутися до початку Перейти донизу
Denchess

Denchess

К-ть повідомлень : 196
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime06.12.10 21:57

Цього листа отримали напевне всі заочники, хто мае електронну адресу.
Я вже взагалі не хочу хоча б щось коментувати чи публікувати (раз вже написав - досить).
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime13.12.10 9:26

Denchess пише:
Цього листа отримали напевне всі заочники, хто мае електронну адресу.
Я вже взагалі не хочу хоча б щось коментувати чи публікувати (раз вже написав - досить).
Я цього листа не отримав. Ця розсилка була відповіддю на розсилку пана Саєнка, тобто розсилалась по тим же адресам. Поскільки пан Саєнко розсилає свої послання тільки вибраним (своїм "друзям") до яких я не належу, то і відповідь розсилалась тільки "друзям Саєнка"...

Але лист містить інформацію, важливу для всіх заочників, тому в цьому випадку я згоден з Expert, що варто було виставити на форумі.
А ось з "раз вже написав - досить" - я не згоден. Досить було виникнути незначним труднощам - і Ви зразу.... affraid

Та шановні пани Саєнко і Ярошенко цього і хочуть, щоб відбити Вам бажання бути допитливим і активним. І подібним вони займалися за весь час мого президентства. Я вже писав про це в цій темі 07.09.10 12:37

Fedir_Savchur пише:
Досить було з'явитись в заочних шахах 2-3 відносно молодим і хоч трохи талановитим, як "стара гвардія" їх негайно "з'їдала". Це саме відбувається і сьогодні

Причому "попадалися" не тільки молоді, а і значно досвідченіші. Цьому є багато прикладів і на цьому форумі.

Наприклад, в цій темі, чуть вище, є лист пана Тютюнника, людини не без таланту, як шахового, так і організаторського. Пан Саенко натравив його на мене і замість того, щоб зі мною особисто поговорити (я в тому році десь 5 раз був у Львові і пан Роман завжди знаходив причину, щоб не зустрітись), мені доводилось читати приблизно таку його "творчість", як і на цьому форумі.

А що маємо в результаті? Замість того, щоб професійно рости і творчо розвиватись самому і бути корисним для всієї шахової громадськості, намагаючись "задовбати" мене, пан Роман "задовбав" сам себе... Нічому розумному від пана Саєнка не навчився, зупинився в творчому розвитку, знищив традиційні львівські турніри і в згаданому листі на форумі він знову наступає на ті же граблі, що і 6 років тому... bom

До речі, я вже писав, що варто вчитись на чужих помилках, а не на своїх... Ось Ви можете назвати бодай пару речей, в чому пан Роман помиляється...
А щодо "раз вже написав - досить", то не бійтесь помилятися - не помиляється тільки той, хто нічого не робить... Тільки з помилок, і в першу чергу з власних, треба зробити правильні висновки... drunken

Бажаю успіхів! Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
rtyutyun

rtyutyun

К-ть повідомлень : 23
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime13.12.10 10:14

Fedir_Savchur пише:
Наприклад, в цій темі, чуть вище, є лист пана Тютюнника, людини не без таланту, як шахового, так і організаторського. Пан Саенко натравив його на мене і замість того, щоб зі мною особисто поговорити (я в тому році десь 5 раз був у Львові і пан Роман завжди знаходив причину, щоб не зустрітись), мені доводилось читати приблизно таку його "творчість", як і на цьому форумі.

А що маємо в результаті? Замість того, щоб професійно рости і творчо розвиватись самому і бути корисним для всієї шахової громадськості, намагаючись "задовбати" мене, пан Роман "задовбав" сам себе... Нічому розумному від пана Саєнка не навчився, зупинився в творчому розвитку, знищив традиційні львівські турніри і в згаданому листі на форумі він знову наступає на ті же граблі, що і 6 років тому... bom

До речі, я вже писав, що варто вчитись на чужих помилках, а не на своїх... Ось Ви можете назвати бодай пару речей, в чому пан Роман помиляється...
А щодо "раз вже написав - досить", то не бійтесь помилятися - не помиляється тільки той, хто нічого не робить... Тільки з помилок, і в першу чергу з власних, треба зробити правильні висновки... drunken

Бажаю успіхів!

Пане Федоре Федоровичу!
Про рандеву. Чому, не знаючи всіх причин - пишете всякі дурниці, перекручуючи факти.
Я дійсно не міг з Вами зустрітися по тій причині, що живу в передмісті Львова і порядьте - як я міг потім добиратися посед ночі? Тому з Вами зустрічався Ковальський В.В.
Про львівські турніри. Не соромно Вам знову згадувати - як саме Ви і втопили львівські заочні турніри. Підняти архіви? Чи самі це все зробите і розпишете?
І хто Вас задовбав?? Що за фамільярність??
Про мій творчий розвиток. Зараз, окрім заочної шахової гри, я відскановую та викладаю на сайтах шахові журнали такниги. Веду історичний пошук. Так, в бібліотеці Стефаника вдалося віднайти невідому партію Боголюбова. Для мене - це велике досягнення, як на погляд стороннбого.
В свій час збирав заочні шахові партії.
Я багато разів до Вас звертався - у Вас бланки українських заочних турнірів. Я неодноразово в свій час до Вас звертався - щоб переслали їх для переведення в електронний формат. І що від Вас отримав? Та нічогісінько. І Ви ще говорите про шахове надбання?! Почніть з себе. Пишете - про принесення користі. Не знаю, хто більше приніс користі Ви - пишучи всякі перекручені факти? Чи мені - стараючись по крупинках збирати невідомі сторінки заочних шахів? До того ж, на сайтах розмістив біля 300 відсканованих шахових книг та журналів.
А про мій творчий ріст - просто нескромно підпишусь
Майстер Спорту України з шахів - Тютюнник Роман
Повернутися до початку Перейти донизу
forester

forester

К-ть повідомлень : 252
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.09.2010
Звідки : Київ

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime13.12.10 10:28

rtyutyun пише:
До того ж, на сайтах розмістив біля 300 відсканованих шахових книг та журналів.
Пане Романе, чи Ви би не були так люб'язні дати посилання на Ваш сайт.
Повернутися до початку Перейти донизу
valpetry

valpetry

К-ть повідомлень : 78
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.05.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime13.12.10 10:35

Фанатиків багато, фанатів - нуль! (не про особистості,а про стан речей)

Треба любити не себе в шахах, а шахи в собі!
Повернутися до початку Перейти донизу
Філіпович

Філіпович

К-ть повідомлень : 1
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.12.2010
Звідки : Київ

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime14.12.10 2:26

Шановні колеги!
ФЗШУ почала діяти і в цьому велика заслуга ентузіастів, що безплатно витрачають свій час і енергію для цього! Ми маємо завдячувати: Ярошенку Ю.Т., Саєнку О.А., Баранюку А.І., Шеретюку А.О., Нагорному Д.Ю., Єременку А.В., Андрющенку М.М., Салітреніку О.О., Гончаренку Г.С., Болобану О.В. та багатьом іншим шахістам - заочниикам. Про пана Савчура Ф.Ф, та деяких "керівників" з Донецького осередку немає сенсу говорити - тут треба ставити діагноз ... Взагалі я вважаю необхідним повернутися до питання, яке я ставив на минулому виконкомі ФЗШУ, про проведення позачергового з'їзду ФЗШУ. Одним з питань на ньому повинно бути питання про дисциплінарну відповідальніть пана Савчура Ф.Ф. та його "колег" з Донецького осередку ФЗШУ. Акутуальним є питання дієвого спонсора для ФЗШУ. На превеликий жаль криза в економіці України поки не сприяє цьому.
З глибокою повагою, голова КРК ФЗШУ, кандидат в майстри спорту, інвалід війни 3 групи, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (1 категорія), полковник Збройних Сил України у відставці Філіпович Анатолій Андрійович.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime14.12.10 4:07

forester пише:
Пане Романе, чи Ви би не були так люб'язні дати посилання на Ваш сайт.
Very Happy Невже Ви справді вважаєте, що пан Роман має свій власний сайт??? Sad
Прочитайте уважніще, що написав пан Роман -
rtyutyun пише:
Чому, не знаючи всіх причин - пишете всякі дурниці, перекручуючи факти.
Тютюнник Роман
Wink
Повернутися до початку Перейти донизу
forester

forester

К-ть повідомлень : 252
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.09.2010
Звідки : Київ

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime14.12.10 4:12

Я мав на увазі сайт де він розмістив книги.
Повернутися до початку Перейти донизу
rtyutyun

rtyutyun

К-ть повідомлень : 23
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.08.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime14.12.10 4:49

forester пише:
Я мав на увазі сайт де він розмістив книги.
Будь-ласка
http://forum.ru-board.com/
А також - http://immortalchess.net/
На обох сайтах потрібна реєстрація
Повернутися до початку Перейти донизу
forester

forester

К-ть повідомлень : 252
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.09.2010
Звідки : Київ

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime14.12.10 5:00

Дуже дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime14.12.10 5:19

forester пише:
Я мав на увазі сайт де він розмістив книги.
Smile Якщо Ви пишете одне, а маєте на увазі інше, то...
маєте шанс потрапити у немилість до пана Романа... Mad
Я завжди йому пишу те, що маю на увазі, але і так часто отримую відповідь типу
rtyutyun пише:
- пишете всякі дурниці, перекручуючи факти.
Тютюнник Роман

Людина є цікавим опонентом чи співрозмовником, якщо вона поважає іншу сторону, тобто НАМАГАЄТЬСЯ зрозуміти іншого.
Я не вірю, щоб пан Роман був нездатен мене зрозуміти - він просто не бажає цього робити. Neutral
Цьому є багато прикладів навіть в цих двох його посланнях в цій темі...

До речі, факти можна тільки по різному оцінювати, чи по-різному трактувати. Факт - це щось, що відповідає дійсності. Можна говорити неправду, але "перекручувати" факти неможливо в принципі... Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime14.12.10 7:48

rtyutyun, а можна конкретне посилання на http://forum.ru-board.com/ щоб не шукати по всьому форуму.
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedir_Savchur

Fedir_Savchur

К-ть повідомлень : 97
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.09.2010

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime14.12.10 8:22

rtyutyun пише:
forester пише:
Я мав на увазі сайт де він розмістив книги.
Будь-ласка
http://forum.ru-board.com/
А також - http://immortalchess.net/
На обох сайтах потрібна реєстрація
Ну і де там є бодай щось про шахи за листуванням??? Rolling Eyes
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!   Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!! - Сторінка 4 Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Обращение Президента ФЗШУ!!!!!!!!!!!!!!

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» Війна в ФЗШУ продовжується ?
» Рейтинговій комісії ФЗШУ
» ДОДАТОК до оголошення з сайту ФЗШУ від 24 вересня 2013р.
Сторінка 4 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: ФЗШУ: поточні питання і проблеми-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми