Український шаховий форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Український шаховий форум
 
Форумгра онлайнОстанні зображенняПитання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Iccliv10ПорталПошукЗареєструватисьВхід
Щоб згорнути панель, клікніть на стрілку
Поділитися:
Задача дня від Shredder


Схожі теми

Шаховий блог
Автомобільний блог
Медичний блог
Будь-ласка, розмістіть наш баннер у себе на сайті. Дякую )




 | 
 

 Питання керівництву Федерації заочних шахів України

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
АвторПовідомлення
Expert

Expert

К-ть повідомлень : 301
Репутація : 5
Дата реєстрації : 02.08.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime29.10.10 7:30

Перше повідомлення в темі :

Вопрос №1 Кто из руководства ФЗШУ зарегистрирован на форуме?

Я знаю точно nickolaj - Андрющенко Н.Н.
Повернутися до початку Перейти донизу

АвторПовідомлення
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime07.10.12 0:26

Шановні колеги Шахісти!
Пише Вам 2-й Президент ФЗШУ-Баранюк Андрій Іванович!
Я зареєстрований на форумі-але за браком часу(на відміну від так званого"канцеляриста"И. Ненашетова,він же "Кlien Fritz"?він же Ковальов І.С.,або як у фільмі:"Он же Гоша,он же Жора,он же Гріша"-памятаєте цей радянський фільм?).Так ось,Ви вже незабаром дізнаєтесь правду, про цю психологічно-нездорову людину,якій скоро прийдеться відповідати разом з його "побратимом"-Савчуром Ф.Ф. по брудним справам,які стільки вилили бруду на ФЗШУ,що нікому і не снилося.Можна було б написати цілий роман.
Я просто диву даюся, де ця "парочка" бере стільки часу щоб вимишляти всілякі небелиці .Скільки вже написано всякої брехні,що навіть в органах МВД куди мене визивали "на прохання Ковальова І.С".сказали ,що ця людина не сповна розуму.Ковальов написав, що на мене заведено кримінальні справи.За що?За те що я врятував ФЗШУ?Чи за те, що я постійно платив внески в нашу міжнародну організацію ІКЧФ?чи за фільм який зняло про ЗШУ і про мене,чи за інтервю в УКРІНФОРМІ,чи за інтервю по радіо.За що,такий не вдячний горе-шахісте Ковальов?Доведи документально!!!А ось ми виложимо твою правдиву фасильфікацію і всі твої справи які докажемо документальоно.Якби пан Ковальов не старався "розвалити ФЗШУ"-нічого не вийде,бо разом нас багато...Ви ще шановні колеги почитайте ще декілька порцій бруду як Ковальова так і Савчура і ще більш глибше пізнаєте цих "людей від шахів".А ми як потребує і стільки потребує часу оформлення документів попрацюємо над цим.Буде в мене більше часу і взнаєте все, як на радіо "ЕРА" програма-"ВІД ПЕРШОЇ ОСОБИ"
Вірте нам ,бо ми пишемо і мовимо правду, підкріплену документально.З повагою 2-й Президент ФЗШУ-А.І.Баранюк.
Повернутися до початку Перейти донизу
forester

forester

К-ть повідомлень : 252
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.09.2010
Звідки : Київ

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime07.10.12 1:25

Чекаємо інформації.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime08.10.12 0:31

anbar пише:
Буде в мене більше часу і взнаєте все, як на радіо "ЕРА" програма-"ВІД ПЕРШОЇ ОСОБИ"
Ви будете на радіо ?
Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime08.10.12 8:01

Ні я поки що не збираюся на радіо.
Я вже писав що був на радіо,фільм про ФЗШУ і мене на 1-му каналі, інтервю на УКРІНФОРМІ,яке потім було передруковано в м.Берегово(де живе "славнозвісний Савчур Ф.Ф."),на шахових сайтах України.Я написав, що є така передача на радіо "ЕРА":"ВІД ПЕРШОЇ ОСОБИ"- а я і був перша особа в ФЗШУ і продовжую виконувати обовязки Президента до перереєстрації ФЗШУ.Так ми Вам розповімо трохи пізніше про все і покажемо документально про те, які"білі та пухнасті" Савчур та Ковальов.Хоча думаю шахісти і так все вже зрозуміли який в цієї парочки "діагноз".
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime10.10.12 1:55

А можна посилання на фільм ?
Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime10.10.12 8:20

Фільм знімався телебаченням години-2,а показали хвилин-5.дали запис на диску.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sukhanitskij

Sukhanitskij

К-ть повідомлень : 257
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.12.2010
Звідки : г.Лубны Полтавской области

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime12.10.12 4:29

А можете залить диск на файлообменник, чтобы можно было скачать и посмотреть?
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime14.10.12 0:59

Дуже цікаво було би подитивися, не так багато інформації про шахи на центральних каналах, тим більше про заочні.
Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime14.10.12 5:52

Відносно фільма -пізніше.Зараз немає часу ,бо загружені перереєстрацією Федерації після зїзду.Почитайте поки що інтервю,ccилка: http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1064164
в архівах ФШУ,на сайті м.Берегово.
Повернутися до початку Перейти донизу
kpripper

kpripper

К-ть повідомлень : 2853
Репутація : 36
Дата реєстрації : 01.08.2009
Звідки : Ukraine

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime19.10.12 21:55

ок
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime12.02.13 7:13

13 лютого 75-річний Ювілей відзначає один із фундаторів шахів за листуванням в Україні, національний арбітр з шахів, міжнародний арбітр ФІДЕ та ІКЧФ, ММ ІКЧФ Колесников Рудольф Миколайович. Привітання ювіляру на сайті ФЗШУ - http://ccfu.org.ua/
Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime12.02.13 18:52

Шановні колеги шахісти!
Привітаймо ЮВІЛЯРА з нагоди його славного ювілею -75 річчям!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Побажаємо йому здоровя(найцінніший дар!) довгих років життя!
Я особисто з самого ранку привітав ЮВІЛЯРА,а самі найщиріші привітання та побажання висловив йому особисто по ел. пошті.
Рудольф Миколайович дуже багато зробив і робить для шахів і для ФЗШУ.
Дай бог нам кожному так робити.
Всих земних Вам благ і низький поклін дорогий ЮВІЛЯРЕ!!!

З повагою Президент ФЗШУ А.І.Баранюк.
13.02.2013р. м.Київ
Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор Пожидаев

Виктор Пожидаев

К-ть повідомлень : 31
Репутація : 11
Дата реєстрації : 04.03.2011

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime12.02.13 23:50

anbar пише:


З повагою Президент ФЗШУ А.І.Баранюк.
13.02.2013р. м.Київ


Андрей Иванович, какой же Вы президент, если не можете даже поздравить юбиляра на оф. сайте ФЗШУ, от имени президента? Вас не пускают на сайт ФЗШУ, Вы уже никто. Смиритесь с этим.
Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime13.02.13 8:32

Пане фальшивий віце -президенте ФЗШДО Пожидаєв !
Пане фальшививий Президенте ФЗШДО Ковальов!
Ви то фальшиві Президенти і віце- президенти,бо Ви обманним шляхом "вициганили"
у мене посвідчення,термін дії яких вже давно закінчився і в нас вже інша печатка."Вициганили" коли я ще не дуже знав Вас,за що я поніс попередження від колективу ФЗШУ.
Ось Ви людям покажіть свої посвідчення.До речі:два віце-президенти відійшли від Вас і Ви з Ковальовим оставлися вдвох і Ви в Ковальова як "шістьорка" виконуєте його забаганки ,а він в свою чергу забаганки Савчура.Зарубіть собі раз і назавжди ,що вам ніколи не вдасться розколоти ФЗШУ і претендувати на керівні посади .Ви для нас ніхто,а ось я Президент до повної передачі всієї влади і іду с посади добровільно і друкують мене на сайті ФЗШУ,подивіться а потім будете "цвенькати".Так що Ви відрічіться пане Пожидаєв від всього і від САТАНИ,який керує вами.Погано розпочинаєте життя своє і не ясно де ви його закінчите.Ковальов ПІДРОБНИК ДОКУМЕНТІВ.Доказано!
Порад ваших пане не сприймаю,а поради давайте свому "шефу"Ковальову.Ось так!
Президент ФЗШУ А.І.Баранюк.
Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор Пожидаев

Виктор Пожидаев

К-ть повідомлень : 31
Репутація : 11
Дата реєстрації : 04.03.2011

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime13.02.13 20:23

anbar пише:
...я Президент до повної передачі всієї влади і іду с посади добровільно і друкують мене на сайті ФЗШУ,подивіться а потім будете "цвенькати".

Зашёл на оф. сайт ФЗШУ, там поздравляет Колесникова Кошмак:

Цитата :
З Ювілеєм!
Написав Кошмак Ю.Б.
Вівторок, 12 лютого 2013, 00:00

А Вы делаете это на "задворках" - типа этого форума. На оф. сайте ФЗШУ нет поздравления Колесникову от Вас, как президента. О Вас вытирают ноги уже свои и это всем видно.
Повернутися до початку Перейти донизу
yuriyar
Відповідальний секретар ФЗШУ
yuriyar

К-ть повідомлень : 75
Репутація : -9
Дата реєстрації : 15.05.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime13.02.13 21:54

Якщо п.Пожидаєв вважає Український шаховий форум "задворками", йому тут нічого робити. Пропоную модераторам виписати користувачу з ніком "Пожидаєв" довічний бан. Повітря буде чистіше, а то вже дуже "воняє". Це ж треба, навіть з приводу ювілею знаного шахіста обов'язково треба тявкнути з підворотні...
Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор Пожидаев

Виктор Пожидаев

К-ть повідомлень : 31
Репутація : 11
Дата реєстрації : 04.03.2011

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime13.02.13 22:40

yuriyar пише:
Якщо п.Пожидаєв вважає Український шаховий форум "задворками", йому тут нічого робити.

Есть оф. сайт ФЗШУ, где президент ФЗШУ должен писать в первую очередь. По-моему, это не только очевидно, но и само собою разумеещееся...
Сейчас же ситуация такая, что президент там не пишет, а вместо него "от имени ФЗШУ" пишет Кошмак. Раз пишет "от имени ФЗШУ", значит, в ФЗШУ нет кому писать, нет президента.

Это лишь констатация факта.

yuriyar пише:
Пропоную модераторам виписати користувачу з ніком "Пожидаєв" довічний бан.

Это - весь Ярошенко во всей своей красе. Он хочет, чтобы у него никогда не было никакой оппозиции, чтобы властвовалось "слегонца" и всласть. С ФЗШУ меня исключили, здесь нужно, значитс, тоже забанить, рот заткнуть, страшно и подумать, до чего Ярошенко может дойти дальше, если быть с ним не согласным.


yuriyar пише:
Це ж треба, навіть з приводу ювілею знаного шахіста обов'язково треба тявкнути з підворотні...

А насколько это же надо быть мелочным и меркальтильным, чтобы не заплатить Рудольфу Николаевичу ни копейки за судейство последнего Кубка Украины, а когда у Рудольфа Николаевича День Рождения - сделать радостное лицо и, как будто бы и ничего не было, начать его поздравлять.

Это ехидно, коварно и подло, господин Ярошенко. Вы "опустились" уже до уровня мелкого уличного спекулянта и спекулируете здесь НА ПОКАЗ поздравляя Рудольфа Николаевича, как тот фарисей нечестивый, который кидает милостыню на показ, чтобы показать своё так сказать великодушие. У Вас нет ни капельки уже уважения ни к Рудольфу Николаевичу, ни к самому себе. Это не моё мнение, а моё глубокое убеждение. Можете меня за него репрессировать.

Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime13.02.13 23:32

Ми вже пане Пожидаєв заплатили "ТВОЄМУ ХОЗЯЇНУ"-любимому Ковальову,який до цих пір нам звітується.А ти в наші справи не суй свій ніс і відповідай за себе і за свого"БАРИНА".Ми всім все платимо,також і в ІКЧФ,а Ваш побратим Савчур нам винен 2000
шв.франків.Ось про це пиши.А то Ви на язичок і на похабність мастаки.Господь шельму метит и репрессирует сам.
Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime13.02.13 23:40

І ще пане Пожидаєв" Ви в оппозиції до кого?"Ви вже давно не в ФЗШУ-виключений із нашої рганізації,за неуплату внесків та інше,так як і Ковальов. Про що може бути мова?,залишилося тільки "ТЯВКАТИ".Але собакам треба гавкати,а каравану йти...
Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор Пожидаев

Виктор Пожидаев

К-ть повідомлень : 31
Репутація : 11
Дата реєстрації : 04.03.2011

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime14.02.13 1:36

anbar пише:
Але собакам треба гавкати,а каравану йти...

Андрей Иванович, всем известно, что всегда за Вас всё решал Ярошенко. Сами по себе, как руководитель Вы не состоялись. И то, что Вы и сейчас перефразировали поговорку Ярошенка, которой он время от времени пестрит, сопоставляя людей с собаками, показывает лишь только то, что он не уважает прежде всего себя самого, а Вы, как попугай всё всегда повторяете за ним, а своего ума не имеете.

Вот таким Вы всем запомнились президентом-марионеткой, которой легко управлять. И то, что о Вас, Андрей Иванович, вытирают сейчас ноги свои же люди, не пускают на сайт ФЗШУ - это тому доказательство.

Кошмаку же респект - он сразу увидел, что Вы "никто", ноль без палочки, и сам стал писать на сайте ФЗШУ и пиарить себя. Ярошенко сейчас начнёт подлизываться к Кошмаку, а Вас выкинут на помойку.

Вы будете уже никому не нужны, а вспоминать о Вас шахматисты будут с ухмылкой и долей иронии.
Только мы от Вас и дальше не отстанем, а будем привлекать к криминальной ответственности за то, что Вы ставили свои подписи там, где показывал пальцем Ярошенко.
Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime14.02.13 8:17

Шановні "МОЛОКОСОСИ"!
Це вже ми побачимо хто з нас піде під кримінальну відповідальність.Особливо Ковальов за
підробку документів,та багато іншого.Ви крім як писати наклепи і займатися шантажем ,брехнею,обзвоном всіх і вся з погрозами, писання грязних смс нічогот робити не вмієте.
Ви "шмаркачі"щоб мені погрожувати.Запомніть і зарубіть на носу , що Вам прийдеться багато похльобки зїсти, перш чим щось мені зробити.Хто копає яму, той в ню сам упаде.
Не Вам хворим на голову про мене судити .
Президент ФЗШУ А.І. Баранюк.
Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime14.02.13 8:18

Шановні "МОЛОКОСОСИ"!
Це вже ми побачимо хто з нас піде під кримінальну відповідальність.Особливо Ковальов за
підробку документів,та багато іншого.Ви крім як писати наклепи і займатися шантажем ,брехнею,обзвоном всіх і вся з погрозами, писання грязних смс нічогот робити не вмієте.
Ви "шмаркачі"щоб мені погрожувати.Запомніть і зарубіть на носу , що Вам прийдеться багато похльобки зїсти, перш чим щось мені зробити.Хто копає яму, той в ню сам упаде.
Не Вам хворим на голову про мене судити .
Президент ФЗШУ А.І. Баранюк.
Повернутися до початку Перейти донизу
advokat.242013

advokat.242013

К-ть повідомлень : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.01.2013

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime14.02.13 8:34

БАРАНюк, а ти сам здоров на голову? Ти доказав у суді або прокуратурі, що Ковальов підробив якісь документи? Де докази?
Повернутися до початку Перейти донизу
anbar

anbar

К-ть повідомлень : 81
Репутація : -12
Дата реєстрації : 11.12.2010

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime14.02.13 10:57

Всьому свій час і час покаже!!!
Я не хочу зараз вести безплідну розмову з не нормальними людьми ...
Повернутися до початку Перейти донизу
advokat.242013

advokat.242013

К-ть повідомлень : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.01.2013

Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime14.02.13 21:50

БАРАНюк-у тебе інтелект нижче 10-річного хлопчика. Тобі тільки під АВАНГАРДОМ книжки продавати, а підробкой документів займаєшся ти, но не Ковальов. І час покаже, що фальсіфікацією документів займався ти і пан Ярошенко. Рекомендую тобі сушити сухарі!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання керівництву Федерації заочних шахів України    Питання керівництву Федерації заочних шахів України    - Сторінка 5 Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Питання керівництву Федерації заочних шахів України

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 

 Схожі теми

-
» ВІДКРИТИЙ ЛИСТ з питання виключної юрисдикції Федерації шахів України на території України і серйозних порушень правил Секретаріатом ФІДЕ.
» Кубки України зі заочних шахів
» Інтерв'ю президента Федерації шахів України В.Капустіна газеті "Дзеркало тижня"
Сторінка 5 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український шаховий форум :: Шахи в інтернеті :: Заочні шахи :: ФЗШУ: поточні питання і проблеми-
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Контакти | Поскаржитися | Останні теми